Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki15

Podgladanie

Polecane posty

Gość kiki15
Tego nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiki pokaz cipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiki ma juz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swedzi ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn która sprzeda mi swoje dziewictwo proszę pisać , powyżej 15 lata najlepiej 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Czasem mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podgladam sąsiadów jak latem pieprzą się w ogrodzie albo w domu przy odlanietych oknach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Ja widzialam na plazy w Kryspinowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecal Cie ten widok? Co robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Bylam z kupela. Patrzylysmy. Facet mial duzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Podniecilas się? Co robiłaś potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podglądanie zwłaszcza kobiet to bardzo stary zwyczaj , wiele kobiet to dowartościowuje gdy facet ja podgląda . Dobrym zwyczajem jest się obrażać na facetów by nie myśleli ze to lubią . Fakt jest odwrotny i bardzo dobrze natura stworzyła tak kobiety by dla płci przeciwnej była aktrakcyjna seksualnie gdyż w ten sposób przyciąga samca do zapłodnienia.,(przepraszam za porównanie lecz to jest fakt naukowy) . Dlatego kobiety nie wstydźcie się nas podniecać a my podglądamy te piękne istoty które nas otaczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię podglądać rodziców jak uprawiają seks szczególnie podnieca mnie anal albo jak tata wkłada mamie rękę w cipkę robię się bardzo mokra i muszę sobie ulżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem nietypowa bo lubię podglądać chłopaków. Bardziej kręci mnie jak podglądam a oni autentycznie nie wiedzą , że ich podpatruje niż celowo mi pokazują. Facet jak nie wie, że laska go podgląda i kąpie się, sika albo masturbuje zachowuje się bardzo często inaczej niż gdy specjalnie pokazuje i przesadnie chwali się swoim wyposażeniem. Niestety teraz rzadko trafia mi się autentycznie taka okazja, że mogę podpatrzeć fajne ciacho wtedy, gdy on tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podgladam sasiada jak chodzi nago po domu na 100%nie wie ze go widze a on włącza sobie p****la najczesciej w stylu bdsm i stoi przed telewizorem i sobie wali ma duzego najlepsze jest jak jego zona wraca to taki aniolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jak facet się "chwali" to akurat nieatrakcyjny pokaz. Wolę albo podglądać kiedy nie widzi albo namówić do pokazania mi bardzo nieśmiałych facetów - wtedy podoba mi się ich wstyd i zagubienie, który mija dopiero gdy robię im dobrze ręką (zazwyczaj jeśli facet, który mnie kręci rozbierze się dla mnie to nawet jak nie mam ochoty na seks z nim to masażyk mu robię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię patrzeć jak tata albo brat sobie robią dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoz bratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brata nie mam a ojciec nie dał się nigdy nakryć, zresztą podglądanie własnego ojca to dla mnie rzecz w złym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś zatrzymałem się przy szosie - młoda i nawet dość ładna wiejska dziewczyna sprzedawała jagody w lasach podkieleckich i namawiałem ją aby pokazała mi pipkę (chciałem jej za to zapłacić, myślałem, że wynegocjuje od niej może jeszcze coś więcej) i musiałem szybko uciekać bo za chwilę z lasu przyszedł jej dobrze zbudowany facet. Ale chyba nic mu nie powiedziała bo nie gonił mnie. Odjechałem bardzo szybko i tyle z mojej chęci na podpatrzenie pipci nieznajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Nie widze nic zlego w podgladaniu. Chyba kazda nastolatka lubi patrzec na golego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Ja mam ci/pe bardzo obrośniętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
19:58 to podszyw. Plaga jakas z tymi podszywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszą tylko homo ,niema tutaj kobiet ,trzeba uciekać ,jestem facetem do tej samej płci mam obrzydzenie ,tak mnie natura stworzyła.Z kobieta mogę robić wszystko gdyż to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda nie ale ja akurat lubię - nawet z ciekawości. Widzę faceta i zastanawiam się "jaki ma sprzęt" . Niekoniecznie mam ochotę na seks z nim ale po prostu tak z ciekawości. Poza tym wydaje mi się, że faceta łatwiej namówić na "pokazanie" ale czasami aby go zachęcić muszę sama "coś mu pokazać" a z tym u mnie bywa gorzej. Bo nie zawsze chcę jemu pokazać  a mam ochotę zobaczyć. Tak nawet z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Ja bylam w lecie na plazy naturystow w Kryspinowie, no i mialam okazje sobie poogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki15 - masz jakieś typy - kształt długość, główka na wierzchu czy schowana czy może jest tak, że patrzysz na całego faceta, jego ramiona, mięśnie, jego wdzięk a penis i jajka to taka "wisienka na torcie". Dla mnie cały facet musi być fascynujący, zgrabny, miły i piękny a jak na dodatek ma fajnego penisa to już super. Natomiast nie wiem jak "atrakcyjne" miałby wyposażenie a reszta jego byłaby nieatrakcyjna to na mnie nie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Lubie patrzyc na penisy. Oczywiscie facet tez musi byc przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię patrzeć jak rodzice się bzykają oni chyba to lubią bo często robią to w pokoju gościnnym albo w sypialni nie domykają drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×