Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki15

Podgladanie

Polecane posty

Gość gość
podglądanie narusza intymność ale nie mam z tym problemu a nawet rajcuje mnie to, że jakiś obcy facet może patrząc na moje nagie ciało czuć podniecenie. Natomiast problemem jest to, że dziś istnieją już tak proste możliwości techniczne, że takie rzeczy można nagrać i upowszechniać i to już jest problem. Kiedyś ktoś podglądał, zobaczył i to co zobaczył to jego - co najwyżej słownie mógł pochwalić się innym, że Kaśka spod piętnastki z naprzeciwka nie zasłoniła zasłon i ona ma fajną wygoloną w kształcie małego motylka. Teraz może tą Kaśkę z naprzeciwka nagrać i wpuścić to do sieci a to już nie fajne dlatego dziś trzeba niestety nawet bardziej uważać niż kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam nie przeszkadza jak ktoś na nas patrzy i to bez znaczenia czy jesteśmy tylko nadzy np w domu w ogrodzie czy plaży czy też jak uprawiamy seks w tych samych miejscach a nawet bardzo to lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak lubisz to podaj maila a odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz udało mi się na wakacjach podpatrzeć jak chłopak mojej kuzynce lizał cipkę i robił palcówkę a ta mocno jęczała i aż drżała z przyjemności. A potem ku mojemu zdziwieniu (oni są dużo starsi) wyjął bardzo dużego i sztywnego i ona mu tak długo suwała po nim ręką aż strzelił bardzo mocno białą spermą. Dziś jestem już trochę starsza i mam swojego chłopaka, z którym dopiero co zaczęłam chodzić i ciekawi mnie jakiego ma i czy wylizałby mnie też ale boję się, że jak to ja mu zaproponuję pierwsza to pomyśli, że jestem za łatwa. Ale ciekawi mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4323
Gosc 18:16 czy 18:19 Dokladnie, ludzie nie mysla i nie dociuera o mozliwosciach technicznych;) Ja mam ubaw, mam np aparat (nie smartfon) i moge zobaczyc co ktos pisze w sms w komorce;) I zawsze wielu juz oosobom, powiedzmy z blizszego otoczenia, uswiadomilem jak bardzo sa na widoku, i to nie tylko dla jakiegos tam podgladacza, ale tez roznych innych osob. Np Skoro ja widze co ktos pisze w komorce itp, to tak samo widze co jest w mieszkaniu, gdzie ktos cos schowa, jaki kod do alarmu itp. Na szczescie ja jestem "normalny". Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał ze w taki sposób wnikamy wczyjesc życie prywatne podglądając np, kobietę młoda dziewczynę ,może coś w tym jest lecz mnie tylko obchodzi piękno ciała kobiety ,rzeciez kozdy lubi oglądać akty kobiet czy to malowane lub zdjęcia ,a myśle iż młodym kobietom nie przeszkadza gdy jest podziwiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubiłam kiedy znajomy mężczyzna podgladal jak kocham się z chłopakiem. Wiedziałam że to robi i że jest na mnie strasznie napalony. Któregoś dnia postanowiłam się z nim spotkać i zrobić wszystko to co podgladajac widział na własne oczy. Niestety zabrakło czasu i wszystkiego nie zrobiliśmy, pewnie już nie zrobimy bo wyjechałam z tego pięknego miasta i nie zamierzam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 20:28 przez meila mnie nie podgladniesz kiedyś bywalismy na kamerkach na żywo na zbiorniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaje się jestem facetem i podglądam dziewczyny kobiety ,jak mam ku temu okazje .Byc może nie powinienem tego robić lecz sprawia mi to przyjemność i nie ukrywam tego. Co nie znaczy ze to moja obsesja nic podobnego ,mam iele innych upodobań intelektualnych ,jest to w pewnym stopniu odskocznia podglądać piękne ciało i się napawać tym ciałem .Jezeli zdrowy facet mówi ze to go nie interesuje podglądanie to zwyczajnie kłamie i nie będę się rozwodził nad tym. Kobiety młode dziewczyny jeżeli uważacie takie podglądanie przez nas facetów za nie właściwe i naganne ,proszę oceńcie nas być może poprzez wasze sugestie przestaniemy to robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w domu chodzimy nago więc wiem jak wygląda mama i tata podglądam podglądam ich jednak jak uprawiają seks oni o tym wiedzą i nie zabraniają mi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksio43
gość 2018.03.04 a widzisz przyjacielu. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie podglądam moich sąsiadów!!! Cholery mają takie gęste firany, zasłony i rolety, że nic nie widac. Podaj w jakiej oko,icy mieszkasz, czas chyba sie przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci nieporadze ze masz takich sąsiadów . W moim przypadku (tak się domyślam) jest młoda piękna dziewczyna i ona świadomie (całe szczęście) ma firanki odsunięte na boki by ja podglądać co z tego korzystam . Zapewne nie będzie się pokazywać gdy będzie mocno starsza .Cale szczęście ze są takie kobiety którym to nie przeszkadza gdy ktoś je podgląda !bardzo wam panie dziękuje w imieniu wielu mężczyzn ,podniecanie to szybsze krążenie krwi to znaczy serce zdrowsze pamiętajcie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrenata
Mialem 15 lat zobaczylem pierwszy raz polnaga Ciotke 33lat samotna, niewiele czasu minelo i zobaczylem jej nagie Cialo probiwalem w kazdej chwili jakos narobic jej ochoty, podnuecilamnie wtedy i tak do tej pory dziala na mnie, raz obcierajac sie o jej udo poczula jak stana chciala pojsc na spacer nie bylem gotowy chcialbym dac jej roskoszy tak jak ona Cialo Kobiety ukazala wiele razy uswiadamialem jej ze pragne lecz za mlody bylem pozniej wyszla za maz, ryzyk fizyk przez lata nikomu nie powiedziala nawet chcialem pokazac jej swoj sprzet stchorzylem wtedy, moze na ostatnim dzwonku dalbym jej cos czego pragnie czasem moze byc dziewica, zj***lem gdy chciala wyjsc na spacer w miejsce ktorym nie ma ludzi, chyba wziasc ja sam na sam zapytac co i jak bo dziala jak wabik na palke oczy na jej Ciele pokazujac gdzie chcce wejsc i byc patrzac w oczy nie okazuje czy przestac czy dzialac, wyciagne do niej rozwiazanie dostalaby wszystkie mysli z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna bajka podaj kolejną poczytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×