Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki15

Podgladanie

Polecane posty

Gość gość
kiki masz juz wlosy na cipce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki15 Pokaz nam swoja owlosioną kuciape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiki15 jeżeli naprawde jesteś kobieta nie decyduj się na żadne pokazywanie na takich forach jak to ,gdyż w większości siedzą na nich faceci i to zboczeni ,dewianci podniecający się wszystkim ,w większości to oni podszywają się pod piszące kobiety ,niestety facet to typ idioty na punkcie seksu ,nie umie panować nad swoim penisem ,dlatego zawsze bądźcie czujne co piszecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My lubimy jk ktoś na nas patrzy dlatego często bzykamy się w plenerku i miejsczch publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię podglądać kobiety robiące siku i lubię być podglądany też przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zerkam jak córka bzyka się z chłopakiem wtedy od razu jestem mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się wczoraj zorientowałam, że dawałam się podglądać sąsiadowi z bloku obok. Czasem chodzę nago po domu. Wczoraj jak po kąpieli się krzątałam po pokoju zobaczyłam sąsiada z bloku na przeciw w oknie. Na początku nie zwróciłam uwagi, dopiero parę minut później coś mnie tknęło i zorientowałam się, że przy zapalonym świetle i firankach, które są związane i nie zasłaniają nawet połowy okna, to widać mnie jak na dłoni. Zasłoniłam żaluzje i koniec przedstawienia. Jak później o tym myślałam, to w sumie miło, że ktoś chce na mnie patrzeć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu się napatrzec mnie też sąsiad podglada i nie przeszkadza mi to latem nawet specjalne ie wychodzę nago n a balkon i do ogrodu aby mnie podglądał i wkurzam tym jego żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręci cie to ze kogoś podniecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 45 lat mieszkam w bloku na 7 pietrze , na przeciwko mojego jest też blok około 50 m . Zauważyłem przez lornetkę iż jedno okno nie jest zasłaniane wieczorem , co dużo pisać piękny mam widok nagiej dziewczyny jak chodzi po mieszkaniu . Prawdopodobnie wie że ją podglądam gdyż kilka razy patrzyła w moje okno a ja nie gasilem światła więc musiała mnie widzieć. Lecz nie przeszkadza jej to gdyż nadal mam śliczny widok , dziękuję ci nieznajoma masz piękne ciało i muszelkę , nie musisz się wstydzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario_33
ja ostatnio strasznie się podniecam takim podglądaniem, przyjechała na ferie córka mojej zony lat 15 i jak się kąpała u nas w łazience musiałem pójść na zewnatrz przez okno wieczorem popatrzec a niezałoniła rolety do końca, takie ma piękne ciało i cipkę ze na miejscu zwaliłem gruchę w 2 minuty, coś czuję ze wiedziała o tym i może z czasem uda mi się ją namówić do porządnego seksu, to jest moje marzenie jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuszz16
Widziałem przez uchylone drzwi w łazience moją ciocię Ewelinę jak goliła sobie maszynką włosy na cipce. Ciocia się zorientowała że podglądam powiedziała że mogę wejść i patrzeć skoro mnie to ciekawi. Ciocia ma 29 lat mieszka sama bo rozwiodła sie z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 10;41 tak kręci mnie to jak ktoś na mnie patrzy lubię też się bzykać jak ktoś mnie podgląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś łysa, ogolona ładnie, a czemu pytasz. Nie wiem, czy będzie miał więcej pokazów, troszkę się przestraszyłam bo nie wiem co do tej pory widział i dlaczego mnie obserwował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On widzial wszystko dokladnie ze szczegolami jak z bliska, bo obserwowal cie przez lornetke. Dobrze wiem o tym, bo mi mowil i chwalil sie co widzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli piszecie o mnisze podglądam kobiety przez lornetkę i opowiadam wszystkim ,stanowczo zaprzeczam ,tak piękne widoki zostawiam tylko dla siebie ,nie mam w modzie się tym chwalić .Owszem nie wstydzę się tego iż podglądam piękne ciała kobiet ,w końcu jestem facetem bynapawac się widokiem pięknych ciał .A kobieta jest po to by dawała nam takie widoki na pokaz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci pytanie mam, a czy wam by nie przeszkadzało być podglądanym? Ja sobie zdałam sprawę, że byłam i mam dwa odczucia. 1. Nie przeszkadza mi, że ktoś widział mnie nagą, przeciwnie - miło, że się podobam, nie jestem cnotką wstydzącą się własnego ciała. Pewnie widział jak uprawiam seks bo czasem się zdarzyło w pokoju przy zapalonym świetle. 2. Przeszkadza mi za to, że ktoś wnikł w nasze życie, że nas obserwował i że tyle o nas wie. To jest chore i to mi nie odpowiada. Gdyby podlgądał jak się kocham w lesie czy na łące, to nawet gdybym go zobaczyła, to bym nie miała z tym problemu, może nawet by to było bardziej podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszyscy mamy w sobie dwa oblicza. Ten z 10.41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nowego, ja też lubię być podglądana, latem na działce opalam się nago a sąsiad za płotem wali się bo ma brzydką żonę i myślę że już jej nie chce dymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może popiszemy na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Mozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy jesteś dorosłą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 15,15, tak jestem kobietą, podaj@ a na pewno odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abis2017@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 15,15, tak jestem kobietą, podaj@ a na pewno odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałem, czekam. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy w oknach w blocku firanek a zasłonki zasłaniamy tylko w te najdłuższe dni. Sąsiednie budynki są co prawda daleko, tak ze 100-150 metrów, ale jak ktoś tam wygląda, to niejedno zobaczył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×