Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wakacje w drugiej połowie wrzesnia

Polecane posty

Gość gość

Hej, chcemy sie wybrac w drugiej polowie wrzesnia na wakacje z 1,5 roczna córka. Myslimy o wyspach kanaryjskich, Grecja, Cypr itp. Co byscie polecili? chcielibysmy zorganizowac cos na własna rękę. Powiem szczerze ze lezenie na plazy przez caly pobyt to nie nasze klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Grecji we wrześniu w 2016 (Kos) od 7 do 15 upał non stop i w 2017 (Kreta) od 23 do 30 pogoda ok, ale nie za gorąco i pochmurnie przez 4 dni i 3 lania deszczu także to loteria ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasilka

To tak jak w Bułgarii 😛 Podobnie 😛 ja jeszcze trafiłam na fajna pogodę, woda, była bardzo ciepła, także przyjemnie sie popływało. No  druga sprawa szukajcie ofert w dobrych biurach podróży jak np CoralTravel 😉 Zawsze w ofertach sa dobre hotele oraz dobra opieka rezydenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo jak dobrze wszystko pojdzie to ja pojadę do Grecji z Coral Travel - biuro zapewnia mnie że jest bezpiecznie i warto jechać bo mało jest turystów. Także ja na pewno jak tylko sie uda pojadę wypocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, w tym roku także planuję wakacje z Coral Travel - z nimi zawsze jest pewnie i bezpiecznie i szczerze mówiąc mam nadzieję ze uda się w tym roku także z nimi skoczyć gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marias napisał:

no dokładnie, w tym roku także planuję wakacje z Coral Travel - z nimi zawsze jest pewnie i bezpiecznie i szczerze mówiąc mam nadzieję ze uda się w tym roku także z nimi skoczyć gdzieś

WON z reklamami na forum.

A tak przy okazji, byłam kiedyś z tym biurem podróży, fatalne wakacje nie polecam 🤣😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend
1 godzinę temu, Marias napisał:

no dokładnie, w tym roku także planuję wakacje z Coral Travel - z nimi zawsze jest pewnie i bezpiecznie i szczerze mówiąc mam nadzieję ze uda się w tym roku także z nimi skoczyć gdzieś

W marketing też trzeba umieć, to co wy robicie na tym forum to antyreklama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×