Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LISTOPADÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Em em em
Sierpniowa mama, to rzeczywiscie roznica wieku malutka u was bedzie:) ciezko bylo Ci sie zdecydowac na drugie z taka malo roznica? Moja corka ma 15msc I myslelismy nad tym dlugo I w koncu poszlo bez zbednych rozwazan hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em em em
Ja poki co mialam trzy razy zawroty glowy, poprzednia ciaza to byla bajka, zadnych objawow przykrych jedynie pieciodniowy bol glowy w polowce ciazy. Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie. Ja spr w necie I termin 29listopada, takze jestem troszke za wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em em em
Agape ja tez z apki edziecko korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama0106
Melduję się i tu... Są dwa wątki na listopad. Na tym drugim dwa razy napisałam, ale tam raczej cisza. Termin 6.11 :) dziś byłam na wizycie. To moje trzecie dzieciątko, które nie ukrywam, jest dość dużym zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Em em em - o pierwszą córkę staraliśmy się 1,5 roku. Sądziłam więc, że dłużej się zejdzie z zajściem w kolejną ciążę. Nie chciałam długo czekać, bo nie jestem najmłodsza a też chcieliśmy niewielką różnicę wieku między dziećmi mieć. Odchować i odetchnąć:-) Dama0106 - w jakiem wieku masz dzieciaczki? Cieszysz się z ciąży? Agape - daj znać jak po wizycie...To Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama0601
Sierpniowa mama - moje dzieci mają 8 i 5,5 roku. Trzecie, to było moje marzenie od zawsze :) Od dziecka chciałam mieć trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em em em
Sierpniowa mama, takze sobie tak mowie, odchowamy I odpoczniemy :)a dzieci mam nadzieje ze beda sie fajnie dogadywac.. Dziewczyny w ktorym dokladnie tygodniu bylyscie/idziecie na wizyte? Pisalam juz wczesniej ze w pierwszej ciazy za sZYbko sie pospieszylam I serducha jeszcze nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama0601
Em em em - ja byłam wczoraj - 7+1. Serduszko ładnie biło. Termin mam na 6.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape jak po wizycie słyszałaś serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em em em
Dama06 super gratuluje :) zawsze pierwszy stres opada przy uslyszeniu serduszka:) ja juz taka calkiem spokojna bede po usg genetycznym pierwszym a tu jeszcze tyle czasuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama0601
Em em em ja mam dokładnie tak samo... Też czekam na pierwsze prenatalne. Agapee daj znać jak wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Em em em - też liczę, że takie dzieciaki z małą różnicą wieku będą się super dogadywać...Śmieję się do męża, że za kilka lat dzieci będą się razem bawić a ja będę sobie odpoczywała pijąc herbatkę:-) Dama0601 - czyli taka wymarzona wpadka u Ciebie:-) Super! Też jestem ciekawa co u Agape...Jak po wizycie? Ja mam wizytę jutro, byłam 2 tyg. temu potwierdzić ciążę u gin i był jedynie pęcherzyk. Jutro powinnam usłyszeć serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama0601
Sierpniowa mama - dokładnie :) Tylko ten listopad, to zupełnie nie mój miesiąc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em em em
Ja core rodzilam samym koncem grudnia I teraz tez chcialam koncem roku, bo przyjemnie w ciazy bylo przejsc przez wiosne lato I tylko w sumie pazdziernik I listopad smutne miesiace. Nie wyobrazam sobie na wiosne rodzic bo pazdziernik,listopad, styczen luty marzec to dla mnie takie smutnawe miesiace I nie chcialabym przechodzic przez wszystkie naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koncem roku bys chciała rodzic,powiadasz? A może drogami rodnymi urodzisz lub cc a nie jakimś końcem,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laney88
Witam, ja najprawdopodobniej na listopad ;) Może jakaś grupa na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape czekamy na wieści jak po wizycie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam córkę w sierpniu i cieszę się, bo fajnie wyszło:-) Pierwsze 3 miesiące dużo spacerowaliśmy, nie trzeba było malutkiej grubo ubierać...Teraz akurat jak będzie cieplej przesadzę ją do spacerówki, więc okres jeżdzenia w gondoli przypadł na miesiące jesienno-ziomowe. Jedyna wada to były okropne upały na końcówce ciąży. Zobaczymy jak to będzie rodzić w listopadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa mama czytam to co piszesz z wielkim uśmiechem :)) super! Ja jestem sierpniowka 2018 i to moja pierwsza ciąża :) Przepraszam Dziewczyny, że tak wpadlam na chwilkę na Wasz temat ale chciałam sobie przypomnieć jak to było na początku :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) wybaczcie, że nie napisałam wcześniej ale jakoś nie miałam siły. Byliśmy w środę na wizycie, widzieliśmy serduszko. Wg. miesiączki jestem w ciąży 8 tydzień, ale Kropek jest nieco młodszy i ma 6+2. Ciąża pierwsza, prawidłowa, jednak obok Kropka jest też krwiak i dostałam 2 tygodnie L4 luteine i magnez w dużych dawkach. Idę na kontrolę 4 kwietnia, a do tego czasu mam leżeć i odpoczywać. Pani doktor powiedziała, że krwiak powinien się wchłonąć, a Kropek nadrobić ten czas i żeby się nie martwić. Zdecydowaliśmy prowadzić ciąże prywatnie z racji tej komplikacji. Mój mąż nawet polubił lekarke :) Od kilku dni czuje się strasznie, ciągle zmęczona, nie mam siły się ruszać. Mam mdłości przez co mało co jem, a przez to boli mnie żołądek, przez co mnie mdli i koło się zamyka. Wczoraj już mnie tak żołądek bolał, że nie mogłam się ruszać. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej. Ktoś pytał ile mam lat - w maju skończę 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Agape - odpoczywaj dużo, dobrze będzie, dużo kobiet ma krwiaki na początku ciąży i się wchłaniają bez problemu. Fajnie, że się odezwałaś, bo już się martwiłyśmy. Madera88 - fajnie, że do nas zajrzałaś:-) Ja rodziłam w sierpniu 2017 roku a obecnie czekam na kolejnego brzdąca, także macierzyństwo mi się spodobało. Życzę przyjemnego czasu oczekiwania, łatwego i szybkiego porodu, zdrowego dzieciaczka i radości z macierzyństwa:-) No i sprzyjającej pogody w końcówce ciąży, bo zeszłoroczne lato było upalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em em em
Agape wszystko bedzie dobrze na pewno, mam dwie znajome ktorym wchlonal sie krwiak. Ja mam 27lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Ja od wczoraj czuję się jakby była na gigantycznym kacu! Mdli mnie strasznie...fujjj!!! Ale nie wymiotuje. Jeżeli chodzi o jedzenie to na nic nie mam ochoty. Wszystko wydaje mi się nie dobre :/ W środę mam pierwszą wizytę, będzie to 7 tc + 2 dni (według apki) zobaczymy czy wszystko jest ok. W pracy już powiedziałam o ciąży, było lekkie zaskoczenie, ale ogólnie bardzo pozytywnie. Jeżeli lekarz powie, że mam iść na L4 to mam iść i nie dyskutować (słowa mojego dyrektora) a jak będę mogła pracować, to nie muszę siedzieć po 8h tylko tyle ile dam radę. Mega pozytywne zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Zołza bardzo szybko powiedziałaś w pracy. Ja chciałam to poukrywać do conajmniej 12 tygodnia. Niestety się nie udało, bo wolałam powiedzieć prawdę niż ukrywać czemu idę na zwolnienie. Pracę zaczęłam w marcu więc się bałam o reakcje, ale kierowniczka całkiem spoko zareagowała :):) U mnie dziś 8+3 dni, ciekawa jestem jak tam mój Kropek czy rośnie ładnie i dogania do wieku ciąży :) Czuje się okropnie, poza momentami gdy poprostu coś mnie boli, czuję się rozbita. Tu mnie coś ciśnie, tam gniecie. Nie wiem czy jest mi niedobrze, boli mnie czy poprostu jestem głodna. Płakać mi się już chce gdy kolejny dzień leże i nie mam siły się ruszać bo źle się czuję. Najbardziej mnie męczy przewlekłość tych objawów, bo wcale nie są mocno nasilone tylko są częste co mnie jeszcze bardziej męczy i dołuje. Do tego moja mama z siostrą wypytują mnie o wyprawkę a potem na mnie krzyczą, że za wcześnie o tym myśle. A ja poprostu pracowałam dosyć długo w sklepie z akcesoriami dziecięcymi i siłą rzeczy znam się na tym, wiem jakie są produkty, modele, kolory. Czasem jak coś zobacze na ulicy czy w internecie to sprawdzam sobie dany produkt ot tak z ciekawości co się w branży zmieniło. A one nie potrafią tego zrozumieć gdy im odpowiadam i mówie o konkretnym np. wózku. Poprostu mam dość a to dopiero początek ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Ja też nie czuję się najlepiej, nieustannie mnie mdli i na okrągło bym spała. Dobrze, że nie wymiotuję, choć czasami bym wolała zwrócić i mieć spokój, a tak cały dzień czuję się fatalnie. W poprzedniej ciąży utrzymywały się mdłości do końca I trymestru, więc pewnie jeszcze trochę się pomęczę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgnasia
Hej :) ja w srode robie test :) nie dostałam okresu w sobote :) robie tak pozno bo w pierwszej ciazy test pozytywny wyszedl mi dopiero pare dni po spodziewanej miesiaczce :) Jesli jestem w ciazy to termin bede miala na 30 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em em em
Zolza, agape dobrze ze macie wyrozumialych pracodawcow I obejdzie sie bez zbednego stresu:) Widze ze u was objawy ciazowe daja sie we znaki. U mnie tez tragicznie. W czwartek dopadl mnie kaszel morkry I katar I mecza do dzis. Do tego stopnia ze dwa razy lezalam na ziemi I kaszlalam ciagiem przez 2min, myslalam ze zemdleje. Do tego zarazilam corke wiec w domu szpital. Lekarka przyjmowala mnie dzisiaj godzine, osluchiwala kilka razy bo nie mogla uwierzyc ze nic w oskrzelach I plucach nie ma slyszac moj kaszel. Ja tam dzis czulam jak mi cos swiszczy ale mam nadzieje ze od kataru. Mam nadzieje ze dzidzi nie zaszkodzi moja infekcja :( Zolza powodzenia w srode! Daj znac koniecznie co tam. Ja mam dopiero wizyte 12 kwietnia w 7 tygodniu. Przez ta chorobe oszaleje do tego czasu. Mamaignasia witaj:)mi wg apki wychodzi 29termin. Ja zrobilam test 3 dni przed @, bo na nastepny dzien szykowala sie impreza, z corka tez test mi wczesnie dwie krechy pokazal. Dziewczyny, kto wam sie marzy, corcia czy synek? Oczywiscie odp najwazniejsze aby zdrowe, wiadomo, ja bede sie cieszyc I z cory I z syna, ale marzy mi sie parka wiec moze akurat synek tam rosnie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgnasia
Ja bym chciala corke bo syna juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×