Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LISTOPADÓWKI 2018

Polecane posty

Siepniowa mama mam identycznie, cały dzień mdli jak cholera ale nie wymiotuje. Czuję się paskudnie. W żadnej ciąży tak źle się nie czułam, chyba już stara jestem :) Dla mnie płeć nie ma znaczenia, bo mam parke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
MamaIgnasia - witaj serdecznie! W jakim wieku masz synka? Ja mam już córeczkę i chciałabym drugą córkę. Po pierwsze całą wyprawkę bym miała, po drugie mam bardzo dobry kontakt ze swoją siostrą i myślę, że córki byłyby prawdziwymi przyjaciółkami na całe życie tym bardziej, że będzie między nimi16 miesięcy różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza987 - spróbuj zaparzyć sobie imbir, mi delikatnie pomaga. Jak tylko podniosę głowę z poduszki to muszę się czegoś napić, zaczęłam pić dużą ilość wody, może pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgnasia
Sierpniowa mama synek ma teraz 10 miesięcy :) więc różnica podobna do Twojej :) ja mam trochę stracha a Ty? :) Po pierwsze czy sobie poradzę z dwójką tak małych dzieci, jak sobie poradzę w zaawansowanej ciąży i czy Ignacy nie będzie agresywny w stosunku do dzidzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgnasia
Mi na mdłości w pierwszej ciąży nic nie pomagało :( ale słyszałam że najlepiej jest rano zanim się jeszcze wstanie, na leżąco zjeść cos, niech to będzie jakaś uszykowana kanapka albo jogurtowe musli, tylko trzeba to zjeść na leżąco. Wtedy podobno nie ma się mdłości jak się wstanie. Ale nie wiem czy to działa i jak długo :) wypróbuję w drugiej ciąży jak będę miała mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) próbowałam imbir i pomaga tylko w momencie picia herbaty. Chwile po znowu czuje jak mnie mdli. Więc u mnie nie ma na to sposobu :( co do płci to wolałabym córkę, mąż tak sama chociaż coś ostatnio przebąkiwał o synku, żeby mieć z kim w piłkę grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Dziś wyszykowałam dzieci do szkoły i poszłam spać, przed chwilą wstałam i czuję się znacznie lepiej. Kręci się w głowie, ale bez tragedii.Zobaczymy później... Jutro lekarz, nareszcie:) mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaIgnasia - to będziemy się wspierać:-) ja szykuję się na hardcore, choć miło by było zostać zaskoczonym, że nie jest tak źle. Oczywiście boję się, nie mam rodziny blisko siebie, mama i teściowa jeszcze pracują, więc mogę liczyć jedynie na ich pomoc w trakcie ich urlopu. Mąż jest kierowcą, więc w domu jest tylko w weekend, właściwie to będę sama z 2 małych dzieci na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
hej mogę dołączyć do was? termin na listopad , właśnie wracam z pierwszej wizyty u gin i zaczynam powoli przyzwyczajać się do myśli że będę miała maleństwo to bardzo miłe uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgnasia
Sierpniowa mama, u mnie podobnie, wszyscy rodzice pracują w dodatku do nas bez auta ani rusz bo przystanku nie ma a moi rodzice nie mają auta.. do tego partner ma własną firmę i co prawda wychodzi 8-9 ale wraca 19 także i tak go nie ma cały dzień.. Ja Ignacego jak będzie miał roczek chyba puszcze do żłobka na 5h. Ja będę mogła sobie pospać i zrobić coś w domu a on będzie mógł pobyć z rówieśnikami i się pobawic. Jak będzie chorował to trudno. Kiedyś i tak będzie musiał to przejść. A tak to przynajmniej jestem w domu, a nie na zwolnienia co chwilę. Zołza trzymamy kciuki :) Ewelina 27 a to twoje pierwsze maleństwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
u mnie 7tc, samopoczucie jeszcze w miare do przetrwania, dziewczyny jakie witaminy łykacie w ciąży? ja biore prenatal uno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama0601
Witam Was dziewczynki. U mnie w miarę Ok, gdybym tylko nie była ciagle śpiąca... Generalnie u mnie ciąże przebiegają bezobjawowo, wiec liczę, ze taka będzie i ta. Co do preferencji płci - to chyba wolałabym syna, za to mąż - córkę. Parkę już mamy, wiec bez znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
zołza tak to moje pierwsze maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam witaminy mama premium, ale wybiorę do końca i zmienię je, ponieważ tu muszę polykac dwie ogromne tabletki. Pierwsze dziecko to taka wielka niewiadoma, bo wszystko nowe, ale u mnie będzie trzecie i też czuję jakby było pierwszym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgnasia
Ja łykałam vitaminer prenatal a 2-3 trymestr vitaminer+ dha :) Ewelina to garulacje :) ja w pierwszej ciazy miałam hopla na temat wyprawki i wyprawki do szpitala ;p Swoja droga czy ktoras jest z Poznania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama0601
Ja również biorę Prenatal Uno - poleciła mi lekarka. Polecała jeszcze dwa inne, ale powiedziała, że mam kupić sobie te witaminy, które będą w promocji ;) i akurat trafił się Prenatal Uno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę tylko kwas foliowy.W pierwszej ciąży też w 1 trymestrze łykałam tylko kwas. Od 2 trymestru zaczełam brać prenatal. Witaj ewelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika900
Hej. Czy moge dolaczyc? Jeszcze troszke nieśmialo,bo to dopiero 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika900
To moja druga ciąża, mam prawie 3 letnią coreczke, lat 27 :) tak,mialam juz wizyte, za trzy tygodnie kolejna,wieku ciązowego ze 100procentowa pewnoscia nie dalo się jeszcze okreslic ze wzgledu na zawirowania miesiaczkowe w ostatnich miesiacach. Na ten moment wedlug ginekologa termin na polowe listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika900
Widzę,że pisałyście o witaminach. Ja ze względu na problemy z tarczycą nie biorę witamin dla ciezarnych ,poniewaz zawierają jod. Biorę wiec tylko kwas foliowy. Jutro wizyta u endokynologa,zapytam co mogę brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgnasia
hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj test i nie jestem w ciazy ale okresu od soboty nadal nie mam wiec nie wiem o co chodzi.. Wiem ze zdazaja sie przypadki ze kobiety "wstrzymuja" okres jak sie mega straja i nie wychodzi i to wynika z psychiki ale kurde to był dopiero pierwszy raz staran wiec jakos sie specjalnie nie nastawiłam wiec nie wiem o co chodzi z tym okresem. Jajeczkowanie na pewno było bo ja umieram z bolu plus jeszcze robiłam testy owulacyjne. W kazdym razie listopadoweczka nie bede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaignasia, przykro mi, ale bądź dobrej myśli. Ja niedługo idę na wizytę. Mam być w przychodni o 11, założą mi kartę a później do lekarza. Jestem mocno zestresowana. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamaignasia a nie możesz bety hcg zrobić dziś wtedy pewnoać będziesz miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaignasia może to poprostu za szybko? Może w tym cyklu później miałaś owulację i ciąża jest młodsza niż by wynikało z ostatniej miesiączki. Poczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test. A byłaś ostatnio u ginekologa, wszystko ok? Bo przyczyn braku okresu jest sporo. Miesiączki masz regularne? Odstawiłaś niedawno antykoncepcje? Nie martw się na zapas, wszystko będzie ok :) my sie staraliśmy rok i jak jeden miesiąc odpuściliśmy a wręcz stwierdziliśmy, że teraz to nie pora to się okazało, że wystarczył jeden stosunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza, ja idę 4 kwietnia na wizytę i jak wszystko będzie już ok z krwiakiem i moim Kropkiem to wtedy założą mi kartę i wtedy też lekarz pewnie powie o jakiś witaminach. Chociaż wolałabym nic więcej już nie brać bo i tak mam sporo leków a zaraz mi dojdą jeszcze od alergologa. Czy Wy też macie jakieś problemy ze zdrowiem i leczyie się w innych poradniach czy tylko ja mam to szczęście i przyjemność ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie. Szykujecie w tym roku święta? Ja dostalam zakaz od lekarza sprzątania, latania z zakupami i sterczenia przy garach a do tego mało co mogę jeść, bo na wiele produktów mnie mdli. Jedyne co to ze święconką pójdziemy i na śniadanie do moich rodziców, a później całe święta w łóżku z serialami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Jestem po wizycie. Ciąża ma 7 tygodni z ostatniej miesiączki jak i z usg :) pobrał cytologie oraz dał skierowanie na badania. Karty ciąży jeszcze nie założył, dopiero przy następnej wizycie, którą mam 18 kwietnia. Poplakalam się jak usłyszałam bicie serca...jest cud, nasz maleńki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza gratuluje :):) zazdroszczę reakcji, ja jak zobaczyłam serduszko to nic nie poczułam :( za kare chyba teraz czuję aż za wiele :D, bo czuje się koszmarnie :(:( leże na łóżku słabo mi, duszno, nie mam siły się ruszać a do tego mnie mdli :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×