Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LISTOPADÓWKI 2018

Polecane posty

Witaj Małgonia :) Gratuluję ciąży! Ja chodzę na nfz, ale teraz w środę za tydzień mam umówione dwie wizyty, rano na nfz, po południu prywatnie. Jeżeli rano nie da mi zwolnienia to pójdę do prywatnego, który nie maz tym problemu. Xxxx Normalnie zjadłam pół kiełbaski z grilla i pół kaszanki, jestem z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika900
Hej. Dziewczyny wlasnie o to mi chodzilo gdy pisalam o przejsciu na forum prywatne.. nie fajnie sie tu robi. Ja czekam na wizyte,za tydzien. Wtedy dostane liste badan do zrobieniam . Pamietam,ze w pierwszej ciazy mialam ich mnostwo. Chodze prywatnie. Test pappa bede robic tak jak w pierwszej ciazy (nie mam wskazan). W koncu ciepelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos ma problem z zarejestrowaniem nicka no to sorry, ma problem z podszywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza też jestem z ciebie dumna :D ja dziś zjadlam kilka ziemniaków z schabem w sosie ale sos mi wyszedł niedobry :( na pocieszenie dostałam od meża lody z maca :P Wika ja nie widzę problemu, wystarczy, tak jak mówi gość, zarejestrować sie i nikt nie będzie się pod nikogo podszywał. Wika czyli nie tylko ja dostałam całą litanie badań :) ciekawa jestem jak sobie poradzi pani w labolatorium z moim brakiem żył przy takiej ilości badań. Z regóły uda się ściągnąć troche krwi na dno fiolki i na te 2-3 badania starczy ale przy 15 może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16.23 właśnie ciebie to dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja, normalnie szczęka mi opadła! Dziś kobietka w sklepie chciała mnie przepuścić w kolejce. Dopiero 9 tydzień, schudłam ale brzuszek mi odstaje i chyba już widać hehehe Aż buraka spaliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Małgonia1980 - witaj serdecznie. Ja chodzę do lekarza na NFZ. Badania mam zlecone takie jak Zołza. Ewelina, nie odchodź, zastrzeż sobie nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się zdrowo odżywiać, gotuję dla córkipierwsze obiadki i głównie dojadam po niej. Piję dużo wody i soków wyciskanych. Zachcianki mam głównie na kwaśne - kapusta kiszona, śledzie i ogórki kiszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika900
Ja w tej ciązy mam jakieś dziwne smaki... np. Białe buły zamiast pelnoziarnistego chleba jak przed ciążą (niestety ) Raczej wiekszosc dań mi smakuje, jem duzo owocow, staram sie jesc warzyw sporo chociaz nie mam na nie ochoty tak jak przed ciaza. Krotko mowiac mam ochote na mniej zdrowe jedzenie :/ jadlabym codziennie makarony i inne maczne potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Wika czyli nie tylko mnie ciagnie do mąki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wyszykowałam dzieci do szkoły i poszłam jeszcze poleżeć bo słabo się czuje. Dziś mam kosmetyczkę umowioną ale strasznie mi się nie chce jechać. Xxx Jeżeli chodzi o jedzenie to mnie do żadnego nie ciągnie...fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już mdłości i senność powoli przechodzą. Pogoda nastraja optymistycznie, można się cieszyć ciążą:-) Czy planujecie w tym roku wyjazd na wakacje? Zastanawiam się, aby wyrwać się na tydzień nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy zarezerwowany pokój w górach, nue jesteśmy wyczynowymi wspinaczami. Raczej tak rekreacyjnie, spacery. Morze nie przemawia za mną bo tam zawsze zimno. Jak maluch się urodzi i wszystko będzie dobrze to w przyszłym roku na mazury się wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planowaliśmy jechać we wrześniu w góry na tydzień, ale niestety musimy odwołać, bo wyprawka sama się nie kupi no i wrzesień może już nie być sprzyjający do spacerów :) Możw uda nam się poechajechać na pare dni nad morze do rodziny. Na pewno planuję w wakację częściej jeździć nad jeziora koło nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jak masz takie tereny :) Samo zdrowie :) Ja mieszkam wśród lasów także też zdrowe powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Cześć Dziewczyny. Ja też miałam sporo tych badań. W ilości podobnej jak Agaape, już nie nadążam z tymi badaniami, Pani w laboratorium już mnie zapamiętała. Ogólnie wszystkie są okej. Progesteron miałam niski ale biorę duphaston i luteinę. Reszta w normie. W przyszłą środę 18-04 mam pierwsze usg i czekam na nie z niepokojem. To moja pierwsza ciąża bardzo wyczekiwana bo staraliśmy się 5lat. Co do samopoczucia to nie mam żadnych oznak ciąży, pomijając brak okresu i strasznie bolą mnie piersi. Nie mam mdłości, nie jestem senna i mogę jeść wszystko także chyba wymarzone samopoczucie w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary tylko pozazdrościć! W poprzednich ciążach tez czułam się kiepsko, ale nie aż tak. Mary wizytę mamy w tym samym dniu, z tym że ja będę miała już drugą, a usg miałam w 7tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Zołza987, ja będę w 9tc na usg także mam lekkiego stresa czy oby wszystko jest okej. Muszę być dobrej myśli. Bardzo staraliśmy się o potomstwo i nie ukrywam, że bardzo mi na tej ciąży zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz być dobrej myśli! Ja też się martwię czy wszystko jest ok. 5 lat starań to bardzo długo, ale najważniejsze że się udało. O której masz wizytę? Chodzisz prywatnie czy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika900
Ja tez mam 18 wizyte :) My sie nigdzie poza Polske nie wybieramy. Mieszkamy blisko morza,wiec pewnie co weekend bedziemy na plazy . Ja kocham morze :) Tez sie boje ,czy wszystko jest ok,ale staram sie byc dobrej mysli,bo inaczej zwariowac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika900
Aa i tez czuje sie juz lepiej. Sennosc i wieczne zmeczenie powoli ustepuje, sutki bola nadal. W pierwszej ciazy tylko piersi bolaly i to cale,a teraz tylko suty hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oczekuję pierwszego dzidziolka hihihi. Nie długo mam wizytę i nie moge się doczekać zdjęć mojej fasolinki <3 A lekarz pozwolił wam na serduszkowanie? Bo wstydzę się spytać a boje sie zaszkodzić bejbikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytałam lekarza o to czy mogę współżyć z mężem. Wiem z doświadczenia, że jeżeli było zagrożenie to lekarz sam mówił, że zakaz bzykania :) Kochamy się, ale dużo rzadziej niż przed ciążą, wszystko przez moje kiepskie samopoczucie. A jak już dojdzie do zbliżenia to mój M. jest bardzo delikatny i sam mi powiedział, że trochę się boi, żeby nic nie zrobić dziecku ;) Najgorszy chyba jest okres implantacji zarodka, wtedy należy wstrzymać się od miłosnych igraszek, zawsze możecie inaczej się popieścić, żeby było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika mnie piersi w ciągu dnia prawie, że nie bolą, ale wieczorem dają znać. Nie mogę spać na brzuchu, a tak bardzo lubię...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Mam wizytę o 18. Chodzę na NFZ. Jeżeli chodzi o USG to mój gin ma umowę z babką gin która ze sprzętem przyjeżdża do jego gabinetu co dwa tygodnie i kasuje wszystkie pacjentki na 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Oczywiscie kasuje bez paragonu czyli wszystko nielegalnie ale wazne ze tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika900
No to swietne machlojki robia... tylko pogratulowac ze tam chodzisz. Sprzet pewnie kradziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę na NFZ ale mój ma w gabinecie usg, więc jak jest taka potrzeba to robi. Pamiętam w poprzednich ciążach usg była tylko między 12a 14 tc, później w połowie i ostatnie jakoś pod sam koniec, a teraz....ile dusza zapragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na obiad mamcia moja zrobiła kapuśniak, jakiż on był smaczny :) mniam...teraz ugotowałam sobie kisiel, może uda mi się go wciągnąć. Tak, że dziś z jedzeniem ciut lepiej poza przedpołudniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×