Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

umieram gdy tak myślę o Tobie

Polecane posty

Gość gość
To mówisz, że będziesz się wygrzewała, a ja muszę marznąć? Wybaczę Tobie to pod warunkiem, że przywieziesz ze sobą to ciepło do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tego nie zdradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego. To jest piękne. Czy życie miałoby sens gdybyśmy nie umieli się poświęcić? Czasami obcej osobie, która bardzo potrzebuje. Ideały są czymś nieosiągalnym ale gonimy za nimi. Wartości są najważniejszą rzeczą jaką mamy. Ogólnie mam trochę kota jeśli chodzi o te rzeczy i traktuje ****ardzo poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdradź chociaż maleńki szczególik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej pracy to nie ja. A słoneczko przywiozę i Ci tu wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę coś ogarnąć. Także dobranoc i Miłych snów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Owszem, ale to poświęcenie czasami kosztuj******ardzo wiele. Zakonnice o czym się nie mówi tak głośno są gwałcone, a nawet zabijane na misjach w krajach gdzie ludzie są jak zwierzęta. Niosą im pomoc, a w zamian otrzymują ból i cierpienie. Rozumiem, że wszystko w imię Boga, męczeństwo itp. Nie mniej jednak nie akceptuje takiej "polityki", która mówi mi, że Bóg umiłował sobie męczenników itp. W Islamie tez są męczennicy. Skoro religia jest skłonna do poświęcenia jednostki dla dobra wspólnoty to coś jest nie tak. gość dziś Wybacz, ale nie mogę. gość dziś Domyśliłem się. Tylko uważaj tam na siebie. Wróć cała i zdrowa! To rozkaz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobranoc spokojnej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz a nawet powinieneś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To znów Ty? Pani, która zawsze podpisuje się literką s.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ma za znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zasłużyłam na takie traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ta Pani od literki s. jest chora i powinna się leczyć. Tymczasem zamiast tego ulega swoim urojeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty wygadujesz? jak można tak o kimś pisać?jakie urojenia z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pani nie jest chora a ty za obrazę możesz odpowiedzieć karnie!Leczyć to sie powinni ludzie tacy jak ty którzy w ten sposób niszczą innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skończyłem z Tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu za barany siedzą. .. Idźcie lepiej na pastwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to ty jesteś chory i to ty powinieneś się leczyć co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.26 zgłaszam Cię !!!! odpowiesz mi karnie za obrazę!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim prawem ty gnoju cholerny mnie obrażasz co? coś ci zrobiłam???????s Jestem zdrowa!!! nie życzę sobie!!! To jest zniesławienie!!!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTAK
Czy ktoś nie mógłby w końcu skonstruować maszyny, która wymazałaby z naszej pamięci te niespełnione miłości? Był taki film "Zakochany bez pamięci" i w trakcie oglądania rozmarzyłam się. Wolałabym Go nie pamiętać niż tak cierpieć. Ciągle zastanawiam się gdzie jest, z kim jest, co robi a najgorsze jest jak każdego dnia na nowo uświadamiam sobie, że nie będziemy nigdy razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego miłośc***iszesz w liczbie mnogiej?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat jest przewrotny,życie potrafi nieźle zaskakiwac,także nie pisz że wiesz co będzie bo tego nie wie nawet wróżka najprawdziwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.26 jakim prawem tak się do mnie odnosisz co? coś Ci zrobiłam? żądam wyjaśnień!o jakie urojenia chodzi?Jakim prawem mnie atakujesz?i obrażasz?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćTAK dziś Ja mam to szczęście, że wiem z kim jest i gdzie jest i mogę też śmiało podejrzewać co robi. Nie chciał bym jednak zapomnieć. Dzięki Niej jestem lepszym człowiekiem. Mimo tego, że trochę pocierpiałem wiele Jej zawdzięczam. Wiem, że każdy jest inny. Mi to zajęło kilka lat. Wierzę, że i tobie się uda przetrwać to co najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.43 z kim jest i co robi?Też mam kogoś takiego ale od 6 lat kompletnie nie wiem gdzie jest z kim jest i co robi ,nawet nie wiem czy żyje.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTAK
Co masz na myśli mówiąc, że dzięki tej znajomości jesteś lepszym człowiekiem? Przed poznaniem jej byłeś inny? Mam niestety inne doświadczenie. Mnie to cierpienie w ogóle nie uszlachetniło. Wręcz przeciwnie. Odzywa się we mnie jakaś autoagresja, depresja i poczucie straconego czasu. Możliwe, że to dlatego, że jestem egoistką i chciałabym Go "mieć" przy sobie. Wiem jednak, że to niemożliwe, bo on jest z inną kobietą. Nie potrafię mieszać komuś w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvento
Wróciłam choć miałam iść spać . I nawet się nazwałam bo jest nas więcej. Wiesz dlaczego nie chciałabym wymazać "niespelnionej miłości" Bo każde takie doświadczenie nas rozwija. Ogólnie to z każdej porażki można wyciągnąć coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja go rozumiem bo też dzięki swojej znajomości jestem lepszym człowiekiem ,bardziej otwartym na świat i na ludzi.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×