Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki typ faceta ma największe powodzenie u kobiet?

Polecane posty

Gość gość
a charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najcześciej zdradzają badboye, pijaki, seksholicy. Najwierniejsi są porządni mężczyźni którzy mają zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten o ktorym najczesciej mowia. A najczejsciej mowia o tym jak zostaly zranione przez dupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny ( troche ładniejszy od diabła ;) bo gusta są różne) , inteligentny i bez nałogów. Taki co nie łazi co weekend na imprezę, co nie ma wianuszka koleżanek a jak juz ma to są prawdziwe przyjaźnie jedna lub dwie. Taki co ma poczucie humoru. Zaradny i pracowity. Tacy maja największe powodzenie ale takich jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest z******ty a wcale nie jest przystojny. Zwyczajny dba o zdrowie i jest starszy 14 lat a wygląda młodziej o 10 przynajmniej niz jego rówieśnicy. Gdy dotykam go kręci mnie i staje brocha aż pulsuje mi, ponieważ chyba tak mi się wydaje, ma to coś co nazywam,, chemią,, . Sama nie wiem, ale nigdy bym go nie zamieniła na Kena. Co ciekawe nigdy mi nie odmawia. Jestem ciągle uśmiechnięta i mam czasem kłopot z malowaniem się przy lustrze bo gęba mi się ciągle śmieje po seksie z nim. A i jeszcze coś, mianowicie jest łysy a ja kiedyś łysych nie lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o chamstwo tylko w ogóle o sam fakt podrywu. Nie wiem dlaczego w Polsce faceci nie podrywają kobiet, a jeśli już to robią to po alkoholu, albo robią z tego wielkie halo. Do tego jeśli dziewczyna takiemu odmówi to on obraża się na cały świat i nawet się z nią później nie wita (wielce urażone ego). Na uczelni poznałam pewnego gościa, taki spokojny, taki właśnie "porządny", najpierw trochę flirtowaliśmy przez fb (ale bardzo niewinnie), potem przestaliśmy rozmawiać. Na żywo on ani razu do mnie nie podszedł, nie wykazał zainteresowania, a po dwóch miesiącach ignorowania mnie nagle zaproponował (przez fejsa oczywiście) wspólne wyjście. Ja kulturalnie odmówiłam, a on się na mnie wielce obraził, tak że nawet się już ze mną nie wita. W krajach zachodnich faceci podrywają kobiety i jeśli spotkają się z odmową to nic sobie z tego nie robią, nie ma żadnych spin i fochów (mówię o rodowitych mieszkańcach nie żadnych arabach czy murzynach). Więc podsumowując taki cham jest jedynym facetem, który potrafi zagadać do kobiety. Inni "porządni" czekają aż laska sama do nich podejdzie, co nie jest ani przyjemne ani naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy chamom nie odmawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam z chamem i większość moich koleżanek tez. Piszący tu mężczyźni o tym, ze lubimy chamów sami są chamami dlatego są odrzucani a do tego przegrywają nawet z kibolami ubiegając sie o jakaś plastikową dziunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj macho cham, "prawdziwy mężczyzna" gruby owłosiony pijak, bo "jest prawdziwym mężczyzną a nie pedałem", ja nie rozumiem dziewczyn, ja wolę delikatnych, subtelnych metroseksualnych romantyków, może być nawet płaczliwy, łatwiej go do pionu postawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura ludzie z zagranicy tez sie obrazaja. Wiesz jesli podrywa cie jakis obcokrajowiec bardzo przystojny ktory ma takich jak ty na peczki co weekend to na pewno sie nie obrazi jak mu powiesz nie. Ale taki przecietniak tez by z toba nie gadal. Po prostu Polki maja jakies chore wyobrazenia i najczesciej taki obcokrajowiec wei ze to najglupsze kobiety swiata i kazdej sie wydaje ze jak jest z zagranicy to juz cos super egzotycznego jednak wychowanie na gluchej wiosce gzie kobiety maja mase kompleksow robi swoje i jak taki ja podrywa to wydaje jej sie jakby boga za nogi zlapala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:28 Ale bzdury gadasz. Byłam w wielu różnych krajach, mam też znajome np ze Szwecji czy Niemiec i wszystkie popierają moje słowa. Nie ma bardziej zakompleksionych facetów niż Polacy. Każdą odmowę biorą do siebie i zachowują się jak przysłowiowe c**y strzelając fochy, bo jakim prawem dziewczyna mu odmówiła... Na zachodzie faceci mają większy luz, o wiele więcej się uśmiechają, nie boją się patrzeć w oczy. Potem faktycznie, gdy dziewczynę podrywa cham i prostak to ma on o wiele większe szanse niż niewidzialny i niesłyszalny "porządny". Wy zachowujecie się jak księżniczki, czekacie aż to dziewczyna do was zagada, a kobiety chcą byc zdobywane, a nie same zdobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety kochaja chamow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
pewnosc siebie zazwyczaj wynika 'z czegos' - przystojny - laski sie za mna ogladaja, same zagaduja, wiec moge podchodzic do ktorej chce i zadna mnie zle nie potraktuje, a nawet jak nie ta, to mam 10 innych - bogaty - moge robic i mowic co chce do kogo chce, kim ona jest w porownainiu do mnie itd. mam czym zaimponowac, nie mam sie czego wstydzic - glupi - nie mysle o konsekwencjach, nie analizuje, nie biore pod uwage ze moge sie komus nie podobac. ide na zywiol i zaczepiam te ktore mi sie podobaja, a jak im cos nie pasi to spier... a przecietny facet, ktory niczym sie nie wyroznia 100 razy zastanowi sie zanim odezwie do jakiejs laski. co jesli ona ma kogos, co jesli potraktuje mnie jak natreta i znajduje zaraz 10 'ale' zanim sie odezwie, a nawet jak juz to zrobi, to zbyt wolno albo w ogole dazy do ,dotyku, pocalunku, seksu i laska zaszufladkuje jako kolege do pogaduszek a koles o ktorym pisze pani wyzej to jakis dziwolag, skoro po rozmowach na fb, jakims flircie nie podszedl na zywo. kazdy normalny facet widzac ze kobieta jest zainteresowana by zagadal normlanie i chcial sie umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamski, swiniowaty, wulgarny, agresor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy istnieją naprawdę porzadni i normalni faceci? Pytam poważnie. Ale nie typu zamula prawik który myśli że przez swoja osobowość lamusa jest już porządny a taki z jajami. He?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I am not sure if you are aware of this but I am interested in your company

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wysoki, przystojny, ciemny blondyn i zawsze jak podchodzę do kobiety to ona reaguje agresywnie i mówi, że "gustuje w brunetach z ciemną karnacją", k**wa, co wy widzicie w tych brunetach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha kup farbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pisze się laska tylko kobieta czy dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra düpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waw, miodzio normalnie się zakochałam. :) śliczny ciekawe czy taki sam d**ek jak wy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podchodzą bo traktujecie normalnycb mężczyzn jak śmieci nie potrafi powiedzieć nie jestes w moim typie tylko od razu jeździcie po kolesiu który nie jest przystojniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni nie strzelają focha za to że dostali kosza predzej kobieta strzeli jak usłyszy nic z tego nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co Ty gadasz za bzdury? Jakos taki jestem i nie widze bym byl podrywany przez kobiety a napewno nie bylem jako chlopak. Poza pojedynczymi przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś Ci się pomieszało. To facet powinien podrywać, a nie kobieta. Inaczej to odwrócenie ról. Chore. Swoją drogą uważam, że jak facet daje się poderwać to dupa z niego a nie facet. To on powinien polować, zdobywać, podrywać, zagadywać, a im bardziej się namęczy tym bardziej to później doceni, a jak taki przyjmuje zaloty jakieś napalonej dziewczynki to... eh brak słów. Chamy są o tyle lepsze, że działają, mają jaja, nie boją się, potrafią zagadać, zapolować. Może prymitywnie, może wulgarnie, ale lepiej tak niż wcale. Przynajmniej wiadomo, że mężczyzna, a nie fleja co czeka aż mu się kobieta sama rozłoży i weźmie pierwszą lepszą chętną nie myśląc czy ona jest wyjątkowa czy nie tylko cieszy się taki, że któraś w ogóle była zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×