Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki typ faceta ma największe powodzenie u kobiet?

Polecane posty

Gość gość
Psychole, roochacze, badboye tylko podrywaja normalny nigdy nie podejdzie do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny, z poczuciem humoru i romantyczny, a jeśli do tego ma jeszcze kasę, to się nie może opędzić od kobiet.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta też powinna podrywać jeśli jej zależy na kims nie powinna czekać jak księżniczka jak jasny pan zacznie podrywać tylko powinna wykazać inicjatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, byt miło nie mogę mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:42 No i chyba mamy rozwiązanie waszego problemu :D Skoro czekacie jak królewny na pierwszy ruch kobiety to nic dziwnego, że nie macie powodzenia. Mimo wszystko nadal mamy wiele zwierzęcych i instynktownych zachowań i jeśli kobieta ma wybrać c**eusza co boi się do niej podejść albo kozaka co przyjdzie i od razu ją poderwie to wybierze tego drugiego. Podświadomie pewny siebie facet zapewni ochronę jej i dzieciom, zdobędzie pożywienie, a nie będzie płakał w rękaw i czekał aż to ona załatwi tygrysa :D Wiadomo w dzisiejszych czasach taki wybór nie ma sensu, bo często taki kozak zamiast bronić rodziny to woli sam ją tłuc, ale pamiętajmy, że wiele decyzji w naszym życiu podejmujemy nie do końca świadomie i są one związane z naszymi przodkami z jaskinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksualności Cham potrafi stworzyć nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki stworzyłeś nastròj.?Dla swojej lejdii pizzy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocałunek to jest to czego oczekuje kobieta od swojego mężczyzny /:wie ze ją kocha kiedy spontanicznie to robi.Jeden mnie tak pocałował że byłam szczęśliwa do gwoli , a typ też ma znaczenie Fliteryjny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem chamek i kobiety mnie uwielbiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim inteligentny z pięknymi oczami, najlepiej brązowymi bardzo. Intelektualista obdarzony poczuciem humoru z nutą autoironii.Romantyk. Stanowczy i umiejący postawić na swoim, a jednocześnie dbający o mój dobry humor i samopoczucie. Nie słodziak. Nie lubię komplementujących bez potrzebnie, a jednocześnie umiejący sprawić, że czuję się uwielbiana. Nie musi być przy tym jakimś Apollem z urody, ale jednocześnie nie brzydki. Lubiący wciąż nowe wyzwania a nie jakaś ciapa :) Umiejący sprawić mi niebotyczne, niezapomniane orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kots kto nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje. Tylko potrzeba mieć oczy szeroko zamknięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy facet jakeigo znalam byl dresiarzem swietnie pompowal mnie i potrafil obronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:03 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, aby facet był szczery,miły i zabawny.Liczy sie serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny badboy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×