Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara nie stara

Jaka zdrada męża jest najgorsza? Kochanki do seksu czy stała którą kocha a może

Polecane posty

Gość gość
jadą po tobie bo jesteś psychopatką. z czego się cieszysz?że maż wróci, bo zaszantażowałaś go śmiercią??zastraszylaś kochankę?i co Ci z takiego wymuszonego męża? ja pie/rd/ole skąd sie takie kobiety biorą bez godności. zastanawiam się gdzie tu błąd?wychowanie?spaczona psycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ci się nie zgadza? Jak się dowiedzieli to go nie chcą znać, wcześniej go kochali. Tylko każdy przeżywa po swojemu, młodszy płacze w ukryciu i cierpi, starszy jest zły i wściekły. Raz to nie chcą znać a raz piszesz Oni chcą pełnej rodziny...... Nie chcą to znać ale chcą pełnej rodziny - chociaż im jeszcze mogę się nie dziwić bo są młodzi. Ale Ty prezentujesz swoim zachowaniem......nawet nie wiem do końca jak to nazwać. On nie zdecydował że chce do Ciebie wrócić- to Ty zastosowała szantaż że się zabijesz. Serio chcesz męża, który wróci do Ciebie tylko dla tego? Przeciez sama pisalas ze maz stwoerdzil ze kocha kochanke i chcial z nią związać przyszłość. Ty tak zawsze sie w związku zachowywałaś- szantaż , czy teraz tak zwariowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara nie stara
No chłopcy choć są śmiertelnie obrażeni to wiadomo że potrzebują, chcą pełnej rodziny. I ja im to zapewnie. Może przez szantaż, ale przynajmniej będziemy znowu w komplecie i będziemy mieli normalne święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chłopcy" :D Weź daj już spokój i oddaj młodszego syna na te 3 lata do rodziny zastępczej, bo do końca zniszczysz mu psychę. Ty nawet nie wiesz jaką krzywdę im wyrządzasz i jakie oni mogą mieć przez ciebie problemy w przyszłości. Z domu wynieśli przykład, że nie muszą szanować kobiety, bo to ona ma się przed nimi płaszczyć i całować po stopach. A oni oczywiście mogą robić co chcą, zdradzać, kłamać, oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno jest pewne nie mozna sie rozwiec bo to przynosc cierpienie wieksze niz zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:25. Fakt, świetny przykład dla synów- już współczuję im przyszłym partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:30. Ty tak serio, serio czy może jednak to jest sarkazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zachowanie (szantaż, zastraszanie, groźby, oszukiwanie) jest dużo gorsze niż zdrada. Jak masz taki charakterek, to nic dziwnego że zdradził. Życzę mężowi, żeby udało mu się uciec jak najszybciej i współczuję synom takiej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 ze to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara nie stara
Wszędzie widzicie prowo, czy człowiek już nie może szukać pocieszenia na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plączesz się w zeznaniach moja droga. Najpierw piszesz, że: "Jestem w ciężkiej sytuacji, dowiedziałam się że mąż mnie latami zdradzał.", a potem: "Chcę go odzyskać bo jesteśmy razem 21 lat, a z kochanką był raptem niecały rok". Czyli co? Ta nie była pierwsza i wcześniej mąż miał jakieś inne kochanki? Nie ośmieszaj się kobieto tym durnym provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara nie stara
Tak, miał wcześniej inne, to trwało latami. I nie umiem ocenić co jest gorsze, tamte, czy ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cienkie to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba gorsza jest zdrada emocjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektórzy są powaleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×