Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jamila

Kobietki, które będą rodziły w Warszawie!!!!

Polecane posty

Witam ja również prosiłaby o namiary do poloznej89 planuję rodzić w bródnowskim a termin mam na boże narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
hej kobietki, ktory warszawaki szpital polecacie??? Zastanawiam sie nad tym na madalinskiego, na karowej i szpitalem sw.Zofii. Bede wdzieczna za jakies opinie na temat poloznych w tych szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekompatybilna
up powiedzcie coś o bródnowskim a może coś na temat tego koła porodowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam..... hej kobietki, ktory warszawaki szpital polecacie??? Zastanawiam sie nad tym na madalinskiego, na karowej i szpitalem sw.Zofii. Bede wdzieczna za jakies opinie na temat poloznych w tych szpitalach. miałam te same typy :) rodziłam na madalińskiego i nie żałuje, drugą córcie też tam planuje urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milia113244
Ja rodziłąm na inflanckiej i na prawdętam jest bardzo fajnie:) Po 1 nie odsylaja rodzacych a ze sw zofii mnie tam wlasnie odeslano mimo iz w sw zofii mialam juz zalozona karte, ale brak miejsc. W sumie za porod zaplacilam 600 zl bo sale chcialam jednoosobowa ale to bylo jakis czas temu, a teraz z tego co sie orientuje za sale nie trzeba placic, Znieczulenie jest za darmo, porod mialam bardzo ciezki ponad 20 godz zakonczony CC ale opieka byla swietna:) Mało tego tatus mogl byc przy CC caly czas obok mnie:) Opieka nad malenstwem wg mnie tez rewelacyjna bardzo dokladni lekarze, mili i odpowiadaja na pytania tak samo zreszta panie pielegniarki!!!!!!!!!:) Jesli zdecyduje sie na drugiego dzidziusia to na pewno bede rodzic tam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
No wlasnie tego boje sie najbardziej,ze nawet jak wybiore szpital w ktorym chce rodzic,to i tak mnie odesla do innego bo nie bedzie u nich miejsca. Z tego co wiem,to bardzo czesto sie to zdarza w sw.Zofii. Wiec ten szpital wykreslam z listy. A wiecie jak jest na madalinskiego? Czy zdarza sie,ze musza odeslac rodzaca do innego szpitala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę rodzić w IMID na Kasprzaka w lutym 2011. Szkoła rodzenia jest za darmo. Na inflancjkiej rodziła moja koleżanka i była zadowolona. Co do Karowej to uważajcie bo tam bardzo często odsyłają więc nie jechałabym tam gdybym nie miałą opłąconego porodu. poza tym jest dużo opini że to miejsce mocno przereklamowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia1876
Witam dziewczęta.Chciałabym rodzić w szpitalu bródnowski,termin mam na marca ,ale już chciałabym się coś dowiedzieć na temat tego szpitala.Bardzo mi pomogła położna89 ..z góry dziękuję, chętnie bym z panią porozmawiała.Więc proszę o jakiś kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglutka
Ja sama mam ten dylemat. Jestem w 36 t.c, muszę więc już myśleć poważnie nad tym gdzie będę rodzić. Bardzo byłam nastawiona na Inflancką, chodziłam tam do szkoły rodzenia. Panie prowadzące - położne, wspaniale opowiadały o tym co nas czeka itd. Poród rodzinny jest za darmo, znieczulenie też. I na pewno nie odsyłają. Ale przez to jest właśnie jedno małe ale, warunki po porodzie nie są za specjalne z tego co słyszałam. Pal licho warunki, ale moja znajoma która tam właśnie rodziła wyszła już na 2 dzień, bo zwyczajnie nie chcieli jej trzymać, ze względu na natłok chętnych. I już sama nie wiem co robić. Inna moja koleżanka tydzień temu rodziła w szpitalu bródnowskim ,to jej 2 dziecko tam urodzone i bardzo sobie chwaliła. Mam stamtąd blisko do teściów, więc może tam? Na żelaznej, gdzie ponoć jest tak super, wszystko kosztuje. Sumy bajońskie :-/ Jak nie masz tam położnej , czy nie znasz lekarza... marne szanse na poród. Z karowej często odsyłają, bo zwyczajnie nie ma miejsc. Byłam też raz w szpitalu na Czerniakowskiej, na ktg. Owszem siostry na izbie przyjęć przeurocze, ale panuje tam lekka spychologia. Odsyłali mnie od lekarza do lekarza, zwiedziłam dwa oddziały.Mogłam zajrzeć dosłownie wszędzie, kazano mi nawet szukać lekarza na sali porodowej. No nie bardzo mi się tam podobało, nie wiem czy bym chciała rodzić w miejscu gdzie każdy może się ot tak kręcić. Podejrzewam że u mnie wybór będzie kierowany tym co się będzie działo, jak szybko mnie złapie itd. wtedy będę zmuszona szybko, lub wolno ;) podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczee
a jak tam w praskim teraz jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mustaffa
A ja chciałabym w szpitalu św. Zofii, ale jak nie będzie miejsca to zastanawiam się albo nad inflancką albo madalińskiego, z tym, że ten ostatni daleko ode mnie. Co oznacza dokładniej, ze na inflanckiej kiepskie warunki po porodzie? Wiecie może ilu osobowe są tam sale poporodowe? czy w salach są toalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglutka
Na Inflanckiej są dobre warunki do rodzenia, bo oddano nowiutki blok porodowy, z osobnymi salami , z nowoczesnym sprzętem, wannami , łazienkami i innymi cudami. Ale po porodzie trafia się na zaadoptowany stary blok porodowy ( nowe sale po porodowe są w trakcie budowy ) . Sale są kilku osobowe, łazienka wspólna na korytarzu. Oczywiście wszystko do przeżycia, przecież nie leży się tam miesiąc tylko do 2 dób. Przeraża tylko to że powoli staje się to fabryką, to że nikogo nie odsyłają staje się chyba przekleństwem tego szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w praskim
ja rodziłam w praskim miesiąc temu hmmm... napewno są lepsze szpitale w wawie, np. madalińskiego zależy czego oczekujesz Ja szykowałam się na poród na madalińskiego, bo wiedziałam jak to wszystko tam wygląda, że dziecko po narodzinach zostaje na brzuchu mamy przez 2h (kontakt skóra-skóra), że w I fazie porodu można pić, jeść, spacerować, brać prysznic itd. Tak chciałam. Niestety wyszło inaczej - praski mam pod nosem i tam przyszło mi rodzić. Poród jest na sali dwuosobowej, stanowiska przedzielone parawanikami. Cały czas jest się podpiętym pod ktg. Nie można pić, możesz dostać tylko taką wodę w ampułce do zwilżania ust. Generalnie lekarki i położne prowadzące poród - niektóre bardzo konkretne i ok. Mnie się trafiła położna-masakra niestety - opryskliwa.. dziwna, miałam duży stres przez nią, a nie jestem jakimś francuskim pudelkiem wrażliwym na byle-co. Badała w bardzo bolesny sposób, sn rodziłam bez znieczulenia i mogę powiedzieć ze cały ten poród był niczym w porównaniu z bólem jaki mi ona zadawała podczas badania mnie :( II faza porodu z nią to była jakaś rzeźnia. Szycie.... hm.. w mojej lecznicy weterynaryjnej, do której chodze z psem delikatniej szyją zwierzęta niż mnie szyto na porodówce. No ale koniec-końców na szczęście goi się dobrze. Po porodzie. Sale jak to w starym szpitalu, łazienka na korytarzu tuż przy izbie przyjęc. Jedno co mogę powiedzieć - fantastyczne pielęgniarki noworodkowe i super pediatrzy, naprawdę. Nie mogę oczywiście oceniać kompetencji, nie o to mi chodzi, ale są życzliwe, uśmiechnięte i zawsze pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustaffa
A czy na inflanckiej zostawiają dziecko "na mamie" od razu po porodzie? Jest jeszcze jakiś szpital w wawie, o którym wiecie, że w salach poporodowych nie leży się z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowane to.....
hmmm.... chcialabym rodzic na zelaznej,ale przeraza mnie to co tu czytam o tym,ze odsylaja, ze maja mnostwo porodow itd. Czy jest jakas mozliwosc zaklepania sobie miejsca tam????? Inny szpital jaki biore pod uwage to madalinskiego, bo tez w sumie ma dobre opinie! No ale tam tez chyba moga mnie odeslac, bo maja spore oblozenie. A ty rodzilas w praskim bo nie dalas rady dojechac na madalinskiego??? Czy odpuscilas sobie po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabobonna1234
Dla mie inflancka odpada wiem super pokoje do porodu wanna za darmo zzo rodzinny wszystko suuuper tylko co z dzieckiem jak 3 dnia dostanie żółtaczki??? to gdzie z dzieckiem?? do szpitala już nie przyjmą na naświetlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglutka
zabobonna1234 szpital na inflanckiej owszem szybko wypisuje, ale jeśli coś dzieje się z dzieckiem, ma obowiązek przyjąć Cię z dzieckiem z powrotem. Wiem to na pewno, od położnej z tego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozecie mi polecic?
czy mozecie mi polecic dobra polozna ze szpitala na madalinskiego, i na karowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglutka
mustaffa, tak na Inflanckiej dziecko od razu po porodzie jest z mamą. Oczywiście jeśli wszystko jest ok. 2 godziny jakie spędza się jeszcze na samej porodówce też, jest przystawiane od razu do piersi, a potem przenoszą was oboje na salę po porodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mustaffa
Z tego co wiem to na żelaznej dodatkowym plusem jest lekarz prowadzący ciążę lub uczestnictwo w ich szkole rodzenia. Ja wychodzę z założenia, że lepiej w sytuacji gdy nie ma miejsc żeby wezwali karetkę z innego szpitala i tam przenieśli niż tak jak moja koleżanka - przyjęta ze względu na lekarza prowadzącego i później dwie doby na korytarzu spędziła. Niestety na Żelazną dużo kobitek jedzie, ale trzeba byc dobrej myśli... na pewno większe szanse niż wygrana w totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowane to.....
no to rzeczywiscie chyba lepiej sobie odpuscic zelazna! :( a czy podobnie wyglada sytuacja na madalinskiego??? Czy moze tam jest troche lepiej w tym wzgledzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygryskowy pląsik
Czy ktoś wie jakie są godziny odwiedzin w szpitalu przy INFLANCKIEJ? nie mogę znaleźc żadnej informacji na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygryskowy pląsik
Może teraz ktoś się znajdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglutka
0 801 702 406 numer infolinii :) najlepiej zadzwonić, tam są miłe panie które chętnie wytłumaczą co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmezan2006
Witam. Mam prośbę o opinie na temat szpitala na czerniakowskiej (zastanawiam się między nim a inflancką). To będzie mój drugi poród (termin mam na 8 grudnia). Pierwszego synka rodziłam na karowej i podzielam zdanie, że jest przereklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiksnie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkinalace
A wiecie cos o Bielanskim? Ja czytalam skrajne opinie i jestem w punkcie wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×