Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to znaczy gdy facet kladzie reke na kolanie dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
Agataxxxxx, dziękuję oraz cieszę się, że spodobała Ci się moja wczorajsza odpowiedź. Jeśli chodzi o Twój problem, który opisałaś, to nie wiem, jak wyglądały wcześniej oraz jak wyglądają teraz relacje Twojego partnera z tą kobietą, jak się do siebie odnoszą, ile czasu ze sobą spędzają, i tak dalej. Jednakże, myślę, że tego typu tekst wzbudziłby we mnie mieszane uczucia. Zrobiłoby mi się przykro, poczułabym się dziwnie. OK, mężczyźni mają oczy, więc i mają prawo patrzeć na inne kobiety, kiedy są w związku, ale te wszystkie komentarze oraz opinie powinni zachować tylko dla siebie. Albo jakoś inaczej rzucić pomysł na zmianę stylu. Porównywanie tej kobiety do Ciebie, wyszło mu niezbyt kulturalnie. Ciekawe, jak on by się poczuł, gdybyś to Ty porównała jego styl do stylu Twojego kumpla oraz zaproponowała mu, by zaczął się podobnie ubierać. Pomaganie, pocieszanie przyjaciół nie jest złe, o ile nie ma w tym podtekstu seksualnego, zabarwienia erotycznego, dwuznaczności. Jeśli to jest - lepiej, by na to reagować w porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataxxxxx
Dziekuje za odpowiedz. Nie napisalam tutaj wszystkiego.js nie wiem ale o mnie nie powoedzial ze jestem sexy. Moj topik jest na UCzuciowym o tytule:"Moj facet mowi o swojej przyjaciolce ze jest sexy".Jakbys mogla wejsc i zobaczyc dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataxxxxx
Dziekuje za odpowiedz. Nie napisalam tutaj wszystkiego.js nie wiem ale o mnie nie powoedzial ze jestem sexy. Moj topik jest na UCzuciowym o tytule:"Moj facet mowi o swojej przyjaciolce ze jest sexy".Jakbys mogla wejsc i zobaczyc dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agataxxxxx, dziękuję za informację. Zaraz go wyszukam i poczytam dokładniej, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tylko 1 interpretacja tego gestu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×