Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak to jest że kobiety latają z łobuzami?

Polecane posty

Gość gość

w ogóle ich nie interesują ustabilizowani faceci , którzy są dla nich nudni i przewidywalni i najlepiej chcą faceta , który im zakotłuje we łbie a przy tym czuje się pewnie i stanowczo - wtedy ulegają wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są głupie. Tyle w temacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest tak może te łobuzy mają lepszą twarz i sylwetkę od Ciebie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze tych pierdow? O lobuzach piszą zawsze męskie pipy co uciekają przed własnym cieniem. Tak sobie tłumacza bycie typowym nerdem z memu o informatykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.07 bo śa idiotkami tym bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miałyby może za idiotami latać? niedoczekanie wasze! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze zdefiniuj mi łobuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie... cierpliwości... te bardziej ogarnięte a w cale nie brzydsze nie latają! Przyjdzie czas, że zaczną za ustabilizowanymi biegać ale wtedy oni nie będą zainteresowani i trzeba będzie żyć z socjalu ze swoim łobuzkiem albo z pamiątką po nim! Dla kilku w liceum i na studiach byłem za spokojny... teraz przychodzą do mnie po pomoc finansową i dwie już wspomniały że szkoda że słabo się poznaliśmy... a ja teraz mam młodszą od siebie, bez przebiegu, banderolkę sam zerwałem i wiem że kochamy się nad życie. Dziękuję Bogu że żadna z tych pustaków nie zakręciła mi w głowie! Także cierpliwości koledzy... cierpliwości... satysfakcja jest tego warta. I nie żałujcie że jakaś laska leci na innego. Widocznie... pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest główny przykład dlaczego kobiety wolą tych "łobuzów". Taki przynajmniej przeklnie jak mu coś nie pasuje, ale traktuje swoją maniurę jak skarb. A taki niby porządny w ogóle kobiet nie szanuje, tylko na głos tego nie wypowiada. Banderolka? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×