Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W wieku 33 lat zostałam nimfomanka,nie wiem jak dalej żyć.

Polecane posty

Gość gość

Jak w tytule.:-O Straciłam późno dziewictwo bo w wieku 25 lat,miałam przez kilka lat narzeczonego ale rozstaliśmy się pół roku temu i po kilku tygodniach od tego zdarzenia po prostu odbiło mi na punckie seksu!!! Muślę o tym non stop,znalazłam sobie kochanka o wiele młodszego,spotykaliśmy się kilka miesięcy,seks po 10 razy w ciagu nocy ale on już wrócił do swojego kraju.Mam dużo propozycji bo jestem zadbana i atrakcyjna,dopiero co zrobiłam biust silikonowy.Chcę się bzykać dniami i nocami ale moje konserwatywne wychowanie ciagle mi podpowiada,że to nie jest właściwe.Ja nie mam zajwki na rodzinę,dzieci,nie chcę wychodzić za maż.Myślicie,że powinnam poddać się swoim żadza i nie myśleć o konsekwencjach? Może jest ktoś w podobnej sytuacji i możemy pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie ze lubisz bzykanie, chętnie bym cie zerznal jak jestess taka ostra. zyj wg własnego przekonania, a nie ze cos tam wypada robic a cos nie,bo tak cie nauczono. seks to nic zlego jak masz takie potrzeby. tylko oby na starość miał ci w razie czego kto pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh taka kobieta to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie skarb to problem dla niej samej.Jeśli jest nimfomanką tak jak pisze to jest problem,bo myśli ciągle o seksie ale wciąż nie jest nasycona i w końcu będzie rozczarowana seksem.To jest pewna forma neurozy.Seks ma być urozmaiceniem życia i jego pięknym elementem a nie celem i wiecznie nie osiągniętym szczytem.Jak powiedział kiedyś Lew Starowicz:"Seks jest solą życia ale nikt jeszcze się nie najadł solą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo facetów którzy by chcieli kilka razy dziennie. Ta takimi spoglądaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea36
Jesli to nie prowo - to jedyne wyjscie skoro granica przekroczona wedlug ciebie - LEKARZ Tylko mam takie pytanie - kiedy ci odbilo miedzy nogami, skoro jak piszesz zrobilas piersi? Bo jednak szare myszki piersi nie robia, wiec cos mi tu tak lekko... Bea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Ru/chaj się ile wlezie, każdy z nas ma inne libido, ale jeśli seks zaburza inne sfery Twojego życia, zawalasz na przykład pracę, obowiązki domowe, kontakty rodzinne, to czas zgłosić się do odpowiedniego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie autorko ruuchaj sie ile wlezie i nie sluchaj hejterow mowi ci to 37 letni facet powodzenia i sporo orgazmow ci zycze kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź faceta który będzie miał podobne zainteresowania są swingersi czy cokludowcy do wyboru do koloru to że masz męża wcale nie oznacza że nie możesz dawać innym tylko z głową to trzeba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×