Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Muszę wyjść za mąż za 33 letniego dziadygę.

Polecane posty

Gość gość

Mimo , że jestem piękną, szczupłą , 23 letnią dziewczyną muszę wyjść za mąż za 10 lat starszego faceta. Jestem naprawdę piękna, niejeden chłopak zalecał się do mnie. Mam piękne, proste , krucze włosy, szczupłe biodra i nogi, kształny biust , młodą twarz gimnazjalistki, ukończyłam właśnie licencjat, to przez swoje zasady, że mój pierwszy raz będzie po ślubie, przez to, że byłam taka cnotliwa i że pomimo, że kilka razy chodziłam z chłopakami, to zawsze broniłam się przed sytuacjami intymnymi. Po imprezie urodzinowej u koleżanki wracaliśmy we czworo taxi. Znajome małżeństwo wysiadło wcześniej a ja zostałam z " nim" Wysiadł ze mną , mówiąc , że mieszka w pobliżu.Zaznaczam, że byliśmy wszyscy po kilku drinkach i może dlatego nie myślałam logicznie i straciłam czujność. Twierdził, że chce mnie bezpiecznie odprowadzić i idzie do siebie.Czekał, aż otworzę drzwi mieszkania, które wynająłam a potem pchnął drzwi i wtargnął, ciągnąc mnie za sobą.Krótko mówiąc zgwałcił mnie.Nie był brutalny ale dopiął swego.Zabrał mi dziewictwo , zbrukał, pozbawi czci. Z tego jednego, jedynego razu wyszła ciąża. Odszukałem " go" , żeby uświadamiać " mu" , w jego wpędzi się tarapaty finansowe, bo pozwę go o ojcostwo . A on , że chętnie się ze mną ożeni, co wyśmiałam. To odnalazł moich rodziców, nagadał im, że jesteśmy parą, przydarzyła się ciąża a ja nie chcę ślubu.Presja rodziny ogromna. Zwłaszcza jak dowiedzieli się, że jest zasobny, bardzo zasobny. W sąsiednim mieście ma kilkanaście lokalów pod wynajem, hostel i dwie kwiaciarnie, żyje z czynszów, wynajmu i sprzedaży. On z kwiatami u mnie, ja go pogoniłam, on drugi raz, ja znowu to samo, potem telefony z domu i od niego. Dwa miesiące tak mnie zmiękczali, aż się zgodziłam . Zamieszkałam u niego. Uprawiam z nim seks. Nie kocham się z nim, uprawiem seks. Zawsze muszę zaczynać od zrobienia mu loda, zawsze. Niedługo za niego wyjdę , będę " jego " żoną . Już teraz wiem, że zdradzę go przy najbliższej sposobności i będę go zdradzać z kimkolwiek i gdziekolwiek, by zmyć z siebie traumę gwałtu i niechcianego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra bajka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odszukałem " go" , żeby uświadami x odszukałEM :O spadaj gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty gościu, przez głupią literówkę straciłaś( eś) nawet minimum empatii, współczucia , nawet odrobinę człowieczeństwa? Postaw się w mojej sytuacji, napisz coś z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby akcja toczyła się w 19 wieku to może bym uwierzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może faktycznie taka zdolna że wpadła od razu a morał taki cza dawać za młodu a nie do ślubu i jak sie pic nie umi to sie nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu miliardy prób przyniosły efekt! Homoseksualiści mogą rodzić dzieci . Dzięki Ewolucjo! Wielka Europejko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdety niezła bajka ale słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu bajki a inne tematy tez daja rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalał jej formę za pierwszym razem a potem co rok to prorok, za kilka lat ona będzie zniszczoną staruchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura ale daje 4 za pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spejson43
Nie wychodż za mąz za 33 letniego faceta. Wyjdż za mnie, ja nie jestem starszy o 10 lat. A więc ofi jalnie proszę Cię o rękę. Póżniej podam adres na który wysłac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaba bajeczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×