Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Walka z trądzikiem

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Od nie dawna leczę sie z trądziku. Nie jest on nie wiadomo jaki ot kilka krostek na czole i policzkach oraz masa podskórnych gródek. Zmieniłam całkowicie swoją pielęgnacje i zakupiłam środki od dermatologa. Wypisał mi duac i jakiś płyn na spirytusie robiony w aptece. Tylko nie wiem czy to cokolwiek daje. Poprawę skóry zauważyłam jeszcze przed zastosowaniem antybiotyków. Krosty po znikały całkowicie po żelu garnier czysta skóra kontra trądzik, mydełku biały jeleń z węglem aktywnym, robiłam 3 razy w tygodniu maseczke z węglem aktywnym i trzymałam godzinę czasu, do tego codzienne pellingi , usuwanie resztek zanieczyszczeń żelem do demakijażu również z węglem aktywnym i toniku. Coś tam czasami wyskakuje ale nie jest to tak jak dawniej. Mam wrażenie, że te antybiotyki nic nie robią a jedynie przesuszają skóre. Jak myslicie odstawić te antybiotyki czy używać dalej bo może jednak coś dają? Bez hejtu proszę mam 17 lat i nie znam się na tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopakom pomaga sex. Poczytaj czy z dziewczynami jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że właściwa pielęgnacja może być wystarczająca. Ale zanim cokolwiek zrobisz, poczytaj blog Mademoiselle Eve gdzie masz ogrom informacji o prawidłowej pielęgnacji cery trądzikowej (oczyszczaniu, nawilżaniu, kwasach, olejach etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antybiotyki na trądzik to nie jest dobry pomysł, zawsze po odstawieniu antybiotyków trądzik wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak że moja skóra jest bardzo wrażliwa, trądziku mam dość sporo, dlatego muszę używać bardzo delikatnych kosmetyków- bez mydła ani żadnych drażniących substancji. W sumie to z polecenia sięgnełam po emulsję micelarną Cetaphil EM Do mycia. Kupiłam, od tamtej pory oczyszczam nią twarz rano i wieczorem i efekt jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klinikę Dermedicus i dr Bacz-Malinowską, która tam przyjmuje (http://www.dermedicus.eu/). Mnie pomogła wygrac walkę z trądzikiem, którą toczyłam wcześniej z mizernym skutkiem przez lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmorela24
Czasem tak jest, ze maści lub antybiotyki wysuszaja skore, ktora jednoczesnie zaczyna sie oczyszczac. Mysle, ze trzeba przeczekac te niedogodnosci i dac sobie czas na lepsze efekty. Albo jak chcesz zmienic plan leczenia to zapytaj na edoktor24.pl tam ci dermatolog moze powie, jaki lek bylby lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zadziałał Anti Acne Floslek, szybko dostrzegłam pozytywne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko oczywiście zależy od rozmiaru i siły zmian. U mnie akurat zadziałały cudowne plasterki l'biotica, szybko zobaczyłam lepsza skórę, spełnienie moich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O Co za banda żałosnych spamerskich ciyp! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na własnej skórze mogę potwierdzić magiczne działanie oleju z konopi w walce z trądzikiem. Próbowałam różnych drogich i tanich kremów (ba! nawet antybiotyków zaleconych przez dermatologa) ale po namowie szwagierki postanowiłam wyrzucić wszystko i zastąpić moje kosmetyki olejami. Postawiłam na olej z konopi, z pestek malin i jojoba ale tym najważniejszym był olejek z konopi z CBD używałam 5 %   Oczekiwanie na efekty zajęło sporo czasu ale dziś po roku stosowania moja tłusta cera z tysiącem niedoskonałości stała się cerą normalną bez żadnych (!) wyprysków i przetłuszczających się miejsc.
Dodatkowo jestem atopikiem i aktualnie zaczynam przygodę z maścią konopną 24% Retter (do tej pory używałam naturalnych balsamów ale w okresie nasilenia alergii nie dają rady utrzymać skóry w dobrej kondycji)  Maść zaczęła działać po 3 dniach stosowania zmiany zmniejszyły się o 20  %   cena też rozsądna bo 36,90zł dostałam maść i olejek kupiłam  w sklepie Konopna Farmacja Poznań ale mają też tą maść online  konopiafarmacja pl
P.S.
Co najśmieszniejsze dermatolodzy odradzają używania olejów bo "zapychają" skórę i pogarszają stan. Bzdura... dobrze dobrany olej może zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×