Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk11376

Dostałem kosza od dziewczyny

Polecane posty

Gość Patryk11376

Hejka mam problem. Mianowicie dostałem kosza od dziewczyny i nie wiem co zrobić... Poznaliśmy się na imprezie i spędziliśmy ją razem do końca. Następnego dnia napisała do mnie że dziękuje za imprezę i że się świetnie bawiła. Dziennie ze sobą pisaliśmy i po okołu tygodniu się spotkaliśmy. Zabrałem ja do swojego miasta byliśmy na kolacji i później pojechaliśmy do niej. Rozmawialiśmy prawie całą noc i ona zaproponowała mi że bym został u niej na noc. Przytuliła się do mnie i zasnęliśmy. Następnego dnia obudziłem się pierwszy i miziałem ją po włosach. Gdy ona się obudziła to chwilę pogadaliśmy ale nie było już między nami tego czegoś. I nagle ona mi pow że mam jechać do domu bo i tak z tego nic nie będzie. I od tamtej pory nie mam z nią żadnego kontaktu( jakieś 2 tyg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj sobie spokój. Szkoda Twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mimo wszystko bym się starała o nią, nie naciskała na związek, ale zeby wiedziała ze może na Ciebie liczyć. Spróbuj się z nią zaprzyjaźnić i stopniowo zbliżać. U mnie tez tak było, na początku jak się spotykaliśmy to było super, potem jak wyznał mi miłość to się wystraszyłam i nie chciałam z nim być (poprzedni chłopak próbował mnie zgwałcić ). Teraz jestem ze swoim już 3 lata. Nigdy nie wiemy co ktoś przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy ******laj pedale. Hejka to do starego k***o j****a w rurkach możesz mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×