Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jarek żonaty

Żonaty pozna piękną kobiete w celu przyjaźni

Polecane posty

Gość Jarek żonaty

cel przyjaźń platoniczna, może wypad na miasto, jakieś kino, wspólne zakupy, kawiarnia, dancing, teatr itp. Nie pije alkoholu i nie pale. Seks absolutnie wykluczony. Tylko fajna zabawa, rozmowa i przyjaźń. Żona jest domatorką więc w tej kwestji się nie dogadujemy. Nie chce tracić części życia więc po to tu pisze. Jestem z wami szczery i co oczekuje. Zapraszam piękne kobiety do współpracy. Status obojętny, tylko chęci i pozytywne nastawienie do życia potrzebne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żona nie będzie zazdrosna o te wspólne wyjścia do kina i na miasto ? A co jeśli spotkasz znajomych. Jak przedstawisz im taką kobietę ?- bo co byś nie powiedział- to będzie odebrane jednoznacznie a żadna z nas nie ma ochoty czuć się w takim momencie jak "szmata". Pozdrawiam i podziwiam poczucie humoru w tak postrzeganej i oczekiwanej relacji z kobietą. Nie wykluczam jednak, że znajdą się chętne. Podaj wiek i skąd jesteś. To tak dla potencjalnych kandydatek bo ja taką relacją z żonatym- nie jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synku, wyjasnij mi jeszcze dlaczego ona ma być piekna, skoro to przyjazn platoniczna ma być? D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie..............Może do rozmowy lepiej żeby była mądra a nie piękna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepe baranki nie karmcie trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleeeeeeeeeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek żonaty
gość wczoraj Nie obchodzi mnie co ona myśli, bo jeśli ona nie wypełnia tych części życia to mam prawo ją w tych częściach zastąpić. Jeśli spotkam znajomych przedstawie tą kobiete jako moją dobrą przyjaciółke, koniec. Nie będziesz się czuć jak "szmata" bo nie robisz nic co by powodowało abyś tak się czuła, a jeśli przeszkadza ci opinia innych to soę do tego nie nadajesz. Jeśli taka kobieta będzie oczekiwała "coś więcej" niż przyjaźń to nasze drogi niestety będą musiały się natychmiast rozejść, proste. Potrafie doskonale kontrolować swoje zachowanie i uczucia, więc potrafie stanowczo powiedzieć NIE lub STOP. Dlatego kobieta ma być piękna oraz najlepiej też w miare inteligentna, pustakom dziękuje z góry, bo żadna uroda mnie zbytnio nie rusza, szczególnie że wiem że uroda to iluzja. Tu chodzi o przyjaźń jak z kumplem, tylko że będzie to kobieta, tyle. Wiek 35, wzrost 180, wszystko w proporcji, bez nałogów, centrum kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleeeeeeeeeeeeeeee :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcisłabym Cię nawet za kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćssss
Ja też z centrum, ale starsza o 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem starsza od ciebie o rok. Jeśli chcesz to napisz na e-maila magdalena682@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny typ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Jarek żonaty 2018.03.11 Jakim trzeba być bezmózgim idiotą żeby pisać coś takiego. Człowieku ogarnij się, co ty za bzdury piszesz ? Jeszcze jakie wymagania ? No proszę ? Tobie jest potrzebny psychiatra a nie przyjaciółka. Zresztą jeden psychiatra miałby z tobą "pełne ręce roboty".... Widzę jaki z ciebie nadęty i zarozumiały bufon. Pewnie uważasz sie za idealnego faceta to chyba rzadko w lustro patrzysz... Gdzie twój szacunek dla własne żony ???? Dla kogokolwiek ??? Strasznie jej współczuję mieć takiego idiotę za męża. Jesteś chyba największą pomyłką w jej życiu... To ona powinna czym prędzej znaleźć sobie kogoś normalnego... Przepraszam wszystkich innych za te ostre słowa, ale tak mi ten typ ciśnienie podniósł że nie mogłem się powstrzymać... Czasem zastanawiam się skąd się takie typy biorą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki madralinski sie znalazl :-( co to Cie moze obchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam kiedyś domatorką, ale partnerowi się to nie podobało, więc postanowiłam się zmienić. Teraz już częściej wspólnie wychodzimy i jesteśmy obydwoje szczęśliwsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posraj się ze szczęścia Anno Makowska... Taki temat już tu był. Jakiś typ szukał kobiety do przyjaźni bez seksu haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś A to mnie obchodzi że są tacy idioci .... Jego żona pewnie zajmuje się prowadzeniem domu, wychowywaniem jego dzieci, gotowaniem, sprzątaniem, praniem jego gaci i na nic innego niema już siły. Według niego (nie wypełnia tych części życia). A on zamiast jej pomóc to mu pląsanie po parkiecie z obcą babą w głowie... A gdzie, jego szacunek i czułość dla własnej małżonki ??? Napisał że nie obchodzi go co ona myśli. Dla mnie to nadęty bufon myślący wyłącznie o sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktos madry wytlumaczy, ktora piekna kobieta bylaby chetna na takie nie wiadomo co? Jak bedzie chciala przyjaciela to sobie znajdzie jakiegos geja, jeszcze moze jej na zakupach doradzi:) Bo zakladam, ze gdyby mialo chodzic o wiez intelektualna to uroda tutaj nie ma znaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to prow a Wy lykacie jak pelikany :-) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie żona wygląda jak krowa dlatego szuka pięknej żeby się mógł pochwalić w towarzystwie. Mam nadzieję że tego typu wątki to żart bo inaczej ludzie są gorzej niż idiotami jeśli naprawdę szukają czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logiczna prawda

ten układ nie będzie działał bo kobiety chcą seks i faceta na wyłączność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama

chcesz mieć kumpla, to szukaj kumpla, dupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

Idiota level hard. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

0/10

 

 

zieeew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×