Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jestem chyba lesbijką

Polecane posty

Gość gość

Podobają mi się mężczyźni ale nie fantazjuje o nich erotycznie, zwracam uwagę na ich styl i zainteresowania. Miałam rok chłopaka, całowaliśmy się ale nie uprawialiśmy seksu, podniecało mnie to a z drugiej strony obrzydzało. Z kobietami jestem bardziej śmiała, nie boję się ich ciał i nie czuje żadnej dziwnej presji z ich strony. Całowałam się z niejedną i też mi się bardzo podobało. Sama nie wiem, niby to nie jest takie ważne żeby się określać ale co o tym myślicie? Żadne z ciał mnie erotycznie nie podnieca, nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś biromantyczna aseksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że mam 20 lat i nigdy nie uprawiałam seksu z własnego wyboru. Mam bardzo duże powodzenie zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Czyli wolisz lizać cipke? Tak , jesteś lesbijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wole, marze bardziej o osobie która będzie dla mnie dobra i będę mogła się przy tej osobie rozwijać, aspekt seksualny jest na końcu w mojej hiererchii. Ludzie mi się fizycznie nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpowiedziałaś sama sobie na pytanie? "... marze bardziej o osobie która będzie dla mnie dobra i będę mogła się przy tej osobie rozwijać, aspekt seksualny jest na końcu w mojej hiererchii." może taką osobą też będzie jakiś facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jeszcze bardzo młoda, dopiero zaczynasz poznawać swoją naturę, zmieniasz się.. dobrze jest mieć wielu partnerów/partnerek żeby poczuć po prostu z kim Ci jest lepiej w łóżku jak i w sferze duchowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Artemida napisał:

Jesteś jeszcze bardzo młoda, dopiero zaczynasz poznawać swoją naturę, zmieniasz się.. dobrze jest mieć wielu partnerów/partnerek żeby poczuć po prostu z kim Ci jest lepiej w łóżku jak i w sferze duchowej..

Artemido. Znalazałaś stary post. Musiałaś zdawać sobie sprawę,że jest stary. Odpisujesz komuś, kto pisał tu 3 lata temu. Myślisz,że nadal tu jest ( może incognito) i czyta? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Marcin40 napisał:

Artemido. Znalazałaś stary post. Musiałaś zdawać sobie sprawę,że jest stary. Odpisujesz komuś, kto pisał tu 3 lata temu. Myślisz,że nadal tu jest ( może incognito) i czyta? 😄 

O kurcze, rzeczywiście..🤦‍♀️ jestem tu nowa i jeszcze nie całkiem obyta w temacie.. dzięki Marcinie, teraz już będę zwracała uwagę na rok wpisu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Artemida napisał:

Jesteś jeszcze bardzo młoda, dopiero zaczynasz poznawać swoją naturę, zmieniasz się.. dobrze jest mieć wielu partnerów/partnerek żeby poczuć po prostu z kim Ci jest lepiej w łóżku jak i w sferze duchowej..

Hmmm..... Ale jak ci jest z kims dobrze, to zostawisz tą osobę, bo jeszcze nie eksperymentowałaś z tym czy z tamtą i nie zaznałaś tego czy tamtego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2018 o 23:02, Gość gość napisał:

Jesteś biromantyczna aseksualna

Biromantyczna,
orientacja: wieczna Dziewica, ulubienica minetników, DDLG
albo CuckQuean,

czyli wg wiki idealna kandydatka na 1 z żon poliginicznego męża:

Cytat

CuckQuean:
In evolutionary biology, the term is also applied to females who are investing parental effort in offspring that are not genetically their own

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×