Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy lekarze mogą się mylić ,zespół Downa jak wyrok

Polecane posty

Gość gość
Pediatra wie co mówi ,weź porównaj diagnozę lekarza a szarego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta wariatka co życzy innym chorych dzieci . Lecz sie glupia babo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu źle nie życzy. Pamiętam to dziecko z poprzedniego wątku,dwoje pediatrów i położne mówiły że ,,widzą cechy,, . Tyle ludzi mogłoby się mylić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda autorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli więcej niż 5 osób ,, widzi,,cechy ,są to osoby związane ze szpitalem. Moim zdaniem jeśli chodzi o zespół to tacy ludzie się nie mylą. Musi być poważne podejrzenie. Też mi szkoda autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 5 osób lub więcej coś widzi to jednak badania to tylko formalnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwia mnie Wasza wiara w kompetencje lekarz ;-) Pomyłki przy diagnozie zespołu Downa zdarzają się rzadko, ale jednak są. A jak wejdziecie na fora dla rodziców dzieci właśnie z Downem lub inną niepełnosprawnością to naczytacie się mnóstwo o błędnych i pochopnych diagnozach. Dlatego zawsze kiedy słyszmy od lekarza poważną diagnozę to potwierdzamy ją gdzieś indziej. ZAWSZE. Są przypadki błędnych rozpoznań nowotworów, stwardnienia rozsianego (głośny przpadek mężczyzny z tą chorobą, którego diagnozowano parę lat). Są lekarze, którzy błędnie rozpoznają np. anginę (choroba częsta). Więc pomyłka przy zespole Downa również jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem jest tak jak piszesz. Ale w tym wypadku było tutaj dwóch pediatrów i kilka pielęgniarek. To za dużo jak na pomyłkę. Też mi szkoda autorki choć wpis tego człowieka ,który pisze ,,nie pasuje do zd a widział wiele twarzy z zd ,, robi nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj co do anginy to chodzi ci chyba o błędne rozpoznanie bakteryjnej i niepotrzebne antybiotyki? Bo anginy są w w większości wirusowe, i u dorosłych nie ma większych problemów z ich rozpoznaniem. U dzieci czasem gorzej, ale po to są testy paskowe, żeby dać właściwą diagnozę i leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem moga się mylić ale nie tyłu na raz. Popatrzcie na to zdjęcie. Tam cechy podało dwóch pediatrów ,ile razy mam to pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie życzę tego autorce,ale dwóch pediatrów i położne to dość mocne argumenty,szkoda mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Pytanie jest czy tyłu lekarzy .Oze się mylić ? W sensie że widzą wady . Bo o genetyka tutaj nie chodzi tylko pediatrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie słyszałam o pomyłce z zd ,te cechy widać gołym okiem . Te oczy,ten płaski profil ,który sprawia że te dzieci są nieładne i ten język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tam nic nie widzę Pewnie masz problemy z wzrokiem hmm może idz do okulisty po okulary , . Ładna ,zdrowa dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przytoczonm tu przypadku mężczyzny ze stwardnieniem rozsianym - facet był badany parę lat w różnych ośrodkach i przez różnych lekarzy. Być może przypadek był nietypowy. Nie piszę tego, żeby dawać komuś złudną nadzieję,tylko wskazuję jedyny sensowny krok: potwierdzić lub zakwestionować podejrzenie. Byłoby baaardzo niemądre ze strony autorki uwierzyć lekarzom, olać badanie kariotypu i wychowywać dziecko z zespołem Downa bez diagnozy. Tak robili rodzice 40 lat temu - dziś to niekonieczne (i dzięki temu dzieci i dorośli z zD mogą funkcjonować znacznie lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to widać po twarzy tego dziecka ze ma zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10.03 ,jesteś położna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge uwierzyć, ze jest tyle kobiet powaznie traktujacy jakis wpis o dziecku, nie wiadomo nawet, czy jego zdjeciami i stawiajacych na ich podstawie diagnozy. Jesli w codziennym zyciu kierujecie sie takimi sadami, wspolczuje waszym dzieciom, Ale skads sie biora niestety w realu te najlepiej znajace sie na ZD, autyzmie, szkodliwosci szczepionek , wszelkich teorii spiskowych na podstawie tego, co jedna pani powiedziała drugiej( kiedys w maglu , teraz od tego , jak sie okazuje, jest kafeteria) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego dążysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako jedyna sugeruje autorce,że rację mają ci lekarze z jej szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i sprawia ci przyjemnosc powtarzania tego w kolko. Alez ty musisz byc nieszczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To realizm dla autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pediatrzy to konowaly ,którzy nie widzą cech zespołu ? Jest mi żal autorki ,zwłaszcza że facet ja olał a tu zespół Downa i zero pociechy z opóźnionego dziecka. Gdzie tu radość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję autorce. Jeśli to zespół ...To w wieku 35 lat nie ma szans na ułożenie sobie życia,facet uciekł ,kto by ją chciał z chorym dzieckiem.zero szans. Opieka psychologa potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wielu pediatrów to konowały. Niestety - wśród lekarz także zdarzają się osoby leniwe, niedouczone, bumelanci i złodzieje. Jest też wielu mądrych i pracowitych lekarzy, którzy robią mnóstwo dobrego. Ale nigdy nie wie się, na jakiego właśnie trafiliśmy. Kiedy chodzi o zdrowie naszych dzieci zaufanie powinno być bardzo ograniczenie. A w tym przypadku sami lekarze użyli słowa podejrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, przegryw, tu też siedzisz? Jak bardzo z********* trzeba mieć życie, żeby non stop tu siedzieć i co 15 minut pisać obcej kobiecie, że jej dziecko ma Downa, bo "pediatrzy nie mogą się mylić". Książkę poczytaj lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem podejrzenie ale z tego co autorka pisala były to pediatrzy z 20 letnim stażem. Tak się mówi tylko ,, podejrzenie,,takie procedury. Tutaj gołym okiem widać zespół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys widziala aktualne zdjecia, to bys sie mocno zdziwila, ale ty wiesz lepiej. A maz w domu czy u kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia to nie to samo co real i na żywo . Na fotkach wygląda się inaczej niż real . A skąd ty to wiesz,dzieci się zmieniają ale cechy zespołu zostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ci doopa urosla od tego siedzenia na kafe? Pewnie ze 130 wazysz, jestes brzydka i dlatego taka zgorzkniala. widac faceta tez nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×