Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy lekarze mogą się mylić ,zespół Downa jak wyrok

Polecane posty

Gość gość
Ktoś się lituje nad autorka pisząc że ma ładną i zdrowa dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie lituje i naprawdę z całą powaga nie widze tu zespołu Downa. Widzę niezbyt urodziwa tatarskie dziecko ale inna buzia od tych z zespołem. Tak to widzę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź porównaj to zdjęcie to zdjecia,które wkleilam z netu. Te same rysy twarzy,to czarne włosy kojarzą ci się z tatarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma płaski profil ,mały nosek i te uszy przylegające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma przylegające uszy i nisko osadzone a jest w 100% zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uszy,jedna cecha tylko.nie świadczy o zespole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani dwie. Ale u autorki jest ich kilka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie mundre inacze jakby chociaz uzyly google, to by znalazlu, ze badania genetyczne nie raz wykluczyly ZD. Ale lepiej pierdzielic glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale są to rzadkości ,lekarz pediatra widzi więcej niż zwykły człowiek. Genetyk zauważy i rozpozna zespol bez badań. Te.dziecu mają takie nieładne twarze u oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównuje foty i nie widze tego co ty ciężko ci zrozumieć?? Czemu wpierasz na siłę swoje zdanie. Myśl.sobie co chcesz ale według MNIE nie jest to zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem masz prawo tak myśleć ,a może pracujesz w szpitalu ? Dziecko ma właśnie jakieś azjatyckie rysy ,ale spójrz. Czy nie za dużo przypadków? Te oczy ,mały płaski nosek ,małe opadniete usteczka,te małe uszy ,ten profil. .. no mnie to martwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ono przypomina dziecko z zespołem,ale tyle cech w 1 twarzy,m Niby czemu różni się od innych noworodków z zespołem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ,czym się różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu się wypowiadają zwykli laicy,a nie choćby pielęgniarki . Wystarczy porównać zdjęcia,że to zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem laikiem i nie widze zespołu. Twarzyczki dzieci z zd różnią się nieznacznie. Ciężko mi to ująć ale widać ten charakterystyczny wyraz twarzy nawet u maluszków. A tutaj tego nie widze. Jest podobne fakt. Ale mam znajomych których synek wyglądał identycznie. Tylko jasne włosy wszystko takie same. Teraz ma 2 latka. Nadal pucolowaty nie za ładny taki wiejski chlopak. Oczy do teraz lekko skośne. I jest zdrowy na 100%. Dlatego daleka jestem od osadów że na bank to zespół Downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ma zamkniete oczy, jak otwarte oczy to tez inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ten synek wygladał identycznie,ale czy wysłali go na badania w szpitalu po porodzie? Jak lekarze dają skierowanie to MUSI BYC COS NIE TAK. Nikt ot tak dziecka na takie badanie nie kieruje wiec marna to pociecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, licza sie badania, jak nie kierują tzn coś miał w porzadku co wyklucza ten zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. co z tego,ze podajecie przykłady z zycia, jak te dzieci nie były nawet podejrzane o zespoł przez LEKARZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na dziecko u ktorego w wieku 4 msc dopiero wykryto ZD? Albo u kilkulatka, gdzie dentyscie sie nie podobalo uzebienie i zwrocil na to uwage i sie okazalo ZD. Lekarz to tylko czlowiek i moze sie myslic, a zwlaszcza z jakiegos zadoopia. Badania geneteczne robi sie dosc czesto i to nie tylko w kierunku ZD. Nie raz te badania potwierdzaja, a nie raz wykluczja chorobe. A moze jak ty dostajesz wezwanie np na cytologie, to znaczy ze juz masz raka , no bo lekarz cie wyslal ns te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym wątku cechy zespołu widziały nawet pielęgniarki i polozne Tyle osób i mogłoby się pomylić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko na tych fotkach ma mały nosek,małe oczka ,skośne ,malutkie usta opadniete. To są cechy zespołu ,wy tego nie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak po 4 latki na twarzy zespołu nie widać,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek ma takie uszy i duze dlonie az sie przestraszylam po czytaniu tego watku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ty. Już dawno lekarze by dali na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:11 a my ci mowimy, ze jestes glupia, zgorzkniala baba, ktora maz olewa i tu wylewa swoje zale - wiec jak kilka nas tu ci to mowi, to musi tak byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tam widzę ładna dziewczynkę . Nie ma żadnych cech zd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie widze nic specjalnego w tym dziecku. Kazdy noworodek jest malo urodziwy, musi uplynac ze 3/4 tyg zanim dziecko nabierze wygladu. Do tej co sie tak pieni, daj tu zdjecie swojego dziecka to tez je ocenimy. O ile wogole masz dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci z zespołem.maja takie dziwne małe oczka,które szpecą ich twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może fotka a reality na żywo to inaczej wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×