Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Bunt 7 latki...kiedy minie...kolejny tydzień zostawiłam ją w domu bo nie chce

Polecane posty

Gość gość

chodzić do szkoły, cały dnie łazi po mieszkaniu w pizamie, albo siedzi przed komputerem i telewizorem. Do tego jak jej zabraniam i każę iść spac (np. o 21) to potrafi ze złości zesikać się w materac. Krzyczy jak zabraniamy jej czegoś, rzuca się na ziemię, zbiła lutro i zniszczyła mężowi laptopa kiedy powiedział jej ze nie może grać. Staramy się rozmawiać, ręki nie podniesiemy przecież ale ile taki bunt może trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to jakieś zaburzenie a nie żaden bunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemozliwe, tak durnych rodzicow nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ale tylko patologiczne zapijaczone zule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak więcej pozwalaj jej na laptopa i tv i może jeszcze tablet? Moja zaczęła się wściekac jak miała za dużo pozwolonw w ferie. Oczywiście to dzięki mężowi bo on jej na wszystko pozwalal do woli. Teraz przy laptopie nie siedzi może z raz na tydzień 40 min chociaż nie pamiętam żeby w ostatnim tygodniu siedziała. Tablet juz zanurzony na szafie. I prędko z tamtą go nie zdejmie. Tv ogląda ale bardzo mało. Zamiast tego jest codzienne czytanie książek spacery gry planszowe całkiem inne dziecko a nie diabeł. Problem jest ze sprzątaniem .. ale pracuje nad tym i juz jest trochę lepiej. Brzuch mi rośnie z powodu ciazy i córka wie ze nie mogę się zginąć itp. Nawet odkurza i myje podłogi mopem. Ale nie chce juz przesadzać wiec robi to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jej wiecej grac na komputerze i telefonie to przestanie byc agresywna...:/ oczywiście żart. Dlaczego zamiast spedzac ze swoimi dziecmi czas to dajecie laptopy komputry telefony na kilka godzin a pozniej sie dziwicie ze dzieci sa agresywne?sama ma 7 latka i mamy cos takiego jak planszowki a gra na kompie tylko w weekendy pod warunkiem ze jest okropna pogoda i siedzimy w domu. I jak 7 latka moze zniszczyc laptop??!! Jakby moj syn cos takiego zrobil wypier...przyla bym mu ulubiona zabawke! Niedlugo zacznie was bic jak nie zareagujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym, że tylko w weekendy to też przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazalabym jej spac w tych szczochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo wy tam wyżej...zakazy, spanei w sikach, powinno się wam odebrac dzieci! Autorko rozmawiaj duzo z córka, przytulaj ją zby zrozumiała że jest ważna i ją kochacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam dzieciora, wypraszam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ze nie chodzi do szkoły to mam nadzieje ze żart? W życiu bym na takie coś nie pozwoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam jeszcze dzieci, jestem dopiero w pierwszej ciąży (z córeczką najprawdopodobniej 🙂) ale dziwi mnie, że jesteście w szoku, że autorka nie posłała do szkoły córki kotra nie chce do niej iść. Tylko ja zamiast przeczekania tego okresu spróbowałabym rozmawiać dużo z dzieckiem. Co jest przyczyną, że nie chce chodzić do szkoły. Trzeba poświecić jej czas, uwagę, a nie dawać laptopa czy pozwalać na całodzienne oglądanie telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu sie dziwic? Jest obowiązek szkolny i rodzic ma pilnować, by dziecko go realizowalo. Oczywiscie trzeba znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy, ale jak sobie nie radzą to muszą szukać pomocy gdzie indziej i równiez w szkole, gdzie jest nauczyciel, pedagog szkolny, moze nawet psycholog. Moze wychowawca będzie w stanie dac wskazówkę rodzicom, gdzie mogą szukać przyczyny problemu, porozmawia z dzieckiem, zacheci do chodzenia do szkoły, pomoze nadrobic zaleglosci. Jak w tym wieku nie radzą sobie z dzieckiem i pozwalaja opuszczac szkołe na tak wczesnym etapie to co bedzie dalej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bunt tylko rozpuszczone dziecko. Nikogo nie obchodzi czy ona chce chodzić do szkoły czt nie,ma się ubrać i iść. Zniszczy cokolwiek to ma posprzątać i nie kupować nowych rzeczy i kara na ekrany. Kilka tygodni z zasadami i bunt jak ręką odjął 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zbuntowanych dzieci tylko nadmiernie cackający się z nimi rodzice i takie tego skutki. Potem to społeczeństwo musi wychowywać wasze dzieci, odwalać tę najgorszą robote za was, a niestety to i tak się nie uda ponieważ na co dzień dziecko jednak najwięcej jest z takimi rodzicami więc dalej z niewychowanego dziecka wyrasta niewychowany dorosły, którego potem nie da się już naprostować. Potem w pracy się współpracownicy muszą użerać z takim i biegać do psychiatry po leki na nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba żartujesz autorko ???? Pozwoliłaś dzieciakowi zostać w domu bo nie chce iść do szkoły . No nie..................Dziecko ma ciebie słuchać a nie ty jej..............Lustro stukła ?? Laptop zniszczyła......Ale patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×