Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek999

MOJA ŻONA CHCE ZOSTAĆ STRIPTIZERKĄ

Polecane posty

Gość monika krak
Ja ukonczyłam germanistyke i na co dzień pracuje w firmie handlowej mam tam własną specjalizacje zwiazaną scisle z jezykiem niemieckim i handlem ostatnio awansowałam Kolejna praca w ustalone dni zwiazana jest z ...erotyką Mąż jest po metalurgii i pracuje w zawodzie jest inzynierem oraz prowdzi własną działalnośc jednoosobową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53 Aha :D:D Wszyscy Ci tu wierzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie ma sensu abyś sie tutaj wypowiadała przeczytaj wpis wczesniejszy i wszystko bedzie dla ciebie jasne Tutaj są ludzie dla ktorych czarne to czarne a białe to białe innych kolorow nie znają a tego co nie znają sie boją i ze strachu potrafią tylko krytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika krak Wiem co to jest bieda i bezdomnosc i ta niecheć do życia poszłam troche inną drogą niz ty niestety nie wyszło tak jak chciałam Ja byłam sama i nie miałam wsparcia bliskiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale mam na sobie
Monika masz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z******ty ten jej mąż jak byli bezdomni i biedni Najlepsza partia w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.39 tak zrobiłaś fortunę ha ha ha! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2marek2
18:06 potrafisz czytac ze zrozumieniem ? Pisała ze są oboje wychowankami domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, po co sierota bierze druga sierotę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra była przez pewien czas zwiazana z tym zawodem Biorąc pod uwage krytycznie niski poziom dyskusji na tym forum nie będe wypowiadała sie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:26 ty za to jesteś intelektualną sierotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:31 Ja jednak nie tańczę na rurce, żeby mieć na chleb dla siebie i jakiegoś k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktyczny obserwator tematu
Zgadzam sie ludzie na tym forum w wiekszosci nie potrafią czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat szkoda że jest tyle złosliwych kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha zawód prostytutki tak kończy się striptiz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co on robi jak ty się wyginasz dla tych dziadów? W pracy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On to zwykły pasożyt. Zmień faceta a nie upadlaj się w klubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pracowałam kilka lat w tym zawodzie, niestety ale seks jest tam na porządku dziennym, koleżanki były mężatkami ale wiele razy widziałam jak wychodziły z pokoju socjalnego i poprawiały stroik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo dlatego jak już to w obecności swojego faceta bo tak jak piszesz że używanie cipki przez klientów to norma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:13 No tak, faceci nie maja co robić tylko pilnować i patrzeć się na swoje k***wki, a po nocce zgarnąć pół hajsu jak typowy menager :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury, seks w klubie nocnym przy mężu, chyba gimbaza ma przerwę i pisze takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie, żeby szanujący się mężczyzna łaził za żona po klubach nocnych i się cieszył, że 200 zł wpadło hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie, żeby szanujący się mężczyzna łaził za żona po klubach nocnych i cieszył się, że wpadło 200 zł dla nich hahaha jak są kłopoty finansowe to normalni faceci nie wysyłają partnerek do burdelów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
No widzicie ja mam tylko szkole podstawowoą żona zawodówkę ale nie skończyła. A taka praca też daje zarobić jak pisze Monika. Dziękuje za wypowiedz jednak muszę zazdrość schować w buty i niech pracuje jak chce ! Moja żona nawet powiedziała że jak będzie dobry klient to tylko anal albo loda ale musi dobrze zapłacić i tylko w gumce wiec będzie więcej kasy zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj taaaak, akurat będzie miała najwięcej do powiedzenia, ja też tak myślałam, ale prawda okazała się inna, owszem facet dobrą kasę dał, ale jak mnie wziął...to aż łzy mi z oczu płynęły jak mi dawał w obie dziury na zmianę, tam ministranci nie chodzą, a za kasę to chcą się wyżyć na obcej d***e, po pół roku rzuciłam to bo już nie mogłam na siebie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 I nie ucieklaś od niego? Hahaha To nawet prostytutki pozwalają facetowi w godzinie raz i bez dziwactw a jak za dużo cwaniakuje to go wyrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 12.19, spoko, to była praca w nocnym klubie, a pracowałam tam jako tancerka na rurze, a seks, cóż to było normą, każda z nas po takiej nocy wracała do domu na miękkich nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:28 I takie jak wy pierdolą biznes prostytucji, zamiast pozwalać na jeden raz w cipie to pozwalacie facetom się na was wyzywać. Pracowałam kiedyś w burdelu z dziewczynami z klubu, oj, ja wyganiałam ich klientów a one przeszczęśliwe, ze kilka zł wpadło za upodlenie hahaha Wydawały wszystko za koks i alkohol, taki poziom prezentują „tancereczki”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 12.19, to zależy, ja za pół roku takiej ''pracy'' kupiłam mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×