Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamolka

Dieta i trening

Polecane posty

Gość Kamolka

Witajcie. Jakiś czas już prowadzę pewną grupę i chciałam zaprosić wszystkich zainteresowanych. Grupa jest nowa, liczy sobie prawie 1000 osób, ale tylko część z nich sie udziela. Są tam porady, motywację, przyjaźnie i miła atmosfera, można również uzyskać indywidualna dietę u specjalistów :) Nie uraczycie tam diet cud, detoxów i innych glodowek, które niszczą nasze zdrowie. Nauczycie się jak zdrowo i z głową sie odchudzać. Dieta jest dla nas, a nie my dla diety. Nazwa grupy na fb - Piękne ciało to stan umysłu - czyli jemy i chudniemy FIT LINK do grupy - https://m.facebook.com/groups/1765836076762073?ref=bookmarks Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że najlepszym sposobem na zgubienie zbędnych kg jest racjonalnie odżywianie oraz aktywność fizyczna. Jednak warto wspomóc się podczas tego procesu odpowiednim suplementem. Ja bardzo polecam i jest to produkt sprawdzony prze zemnie. ProSlimer - produkt w 100% naturalny. Dzięki niemu zauważyłam spadek wagi średnio 1kg/tydzień. Łącznie zgubiłam 20kg. Gdzie inne suplementy nie działały. Produkt dostępny na stronie : https://barbarazieb.myduolife.com/shop/products/1/143,1,duolife-medical-formula-proslimer.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamolka
Wybacz, ale nie. Trzy razy nie. obecnie na rynku nie ma bezpiecznych wspomagaczy odchudzania. Tylko zbilansowana dieta i spadek masy ciała między 0,5 a 1kg na tydzień pozwoli nam zdrowo i trwale schudnąć. Zajmuję się tym od dłuższego czasu więc proszę sobie darować ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od pewnego czasu to ciągle mam dietę, bo coś mój organizm świruje, ostatnio nawet musiałam przerwać półmaraton, przez moją biegunkę...co mnie strasznie załamało... stosuję więc od niedawna preparat intesta http://intesta.pl żeby właśnie nie mieć takich ostrych biegunek i ścisłą dietę.. żebym mogła normalnie trenować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelP
Schudnięcie wymaga ciężkiej pracy i diety. Ja zacząłem trenować, ale lata siedzenia za biurkiem nie wypracowały mi dobrej kondycji. Z trudem wytrzymuję do końca treningu i padam. Dlatego zamierzam zastosować środki przed treningiem. Na stronie: http://sportsempire.pl/titans-rage-opinie-dzialanie-efekty-przedtreningowka-o-niebanalnym-skladzie-czym-wyroznia-sie-wsrod-konkurencji/ czytałem opinie o nich i myślę, że mogą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota Q
U mn ie efekt dało oprócz systematycznego ćwiczenia, zastosowanie też Foreverslim. Pewnie gdyby nie to, to bym nie schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnięcie wymaga dużej determinacji oraz silnej woli. Powinniśmy połączyć trening z odpowiednią dietą. Ja zaczęłam racjonalnie się odżywiać. Piję dużo wody. Moją ulubioną wodą jest zielona Piwniczanka, ponieważ uzupełnia ona w doskonały sposób utracone podczas treningu minerały. Dostarcza ona wapń oraz magnez w idealnych proporcjach -2:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc gosc

Witam. Potwierdzam. Trzeba miec przede wszystkim determinacje i nastawienie na cel. Nie przyjdzie to z dnia na dzien choc kazdy by tak chcial. Ale trzeba uwazac z dieta. Najlepiej zasiegnac tematu i isc wedlug ustalen specjalisty. Latwo przesadzic w druga strone i zbyt malo jesc. Wiem bo tak mialem. Pozdrawiam wytrwalych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zilka

Dużo trenuje i po takich ćwiczeniach lubię wypić akurat sok ze sportfoodsoki.pl. Mają smaczne i pożywne soki i szczerze mówiąc bardzo mnie sycą! Akurat w sam raz na dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

chciałbym odświeżyć trochę temat. od jakiegoś czasu dbam o dietę, trochę więcej się ruszam. Zapisałem się na siłownię - chadzam tam przed pracą. Przed treningiem nie jadłem śniadania. Ale teraz trafiłem na taki artykuł https://kosapopatelni.pl/co-jesc-przed-treningiem-posilek-przedtreningowy-i-prawidlowa-suplementacja/. Twierdzą w nim, że przed ćwiczeniami należy jadać odpowiedni posiłek. Co Wy o tym sądzicie? I co ewentualnie jadacie przed treningiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wpadłam tu, ponieważ też się odchudzam i ćwiczę, ale polecanie środków odchudzających nie jest dobre, ponieważ one nie nie działają, są szkodliwe i dają odwrotny efekt do zamierzanego. Strata pieniędzy
Nie ma drogi na skróty, dieta i ćwiczenia, jedynie to da długotrwałe efekty. 
Sama zmagam się z nadwagą i mam ułożoną i zbilansowaną dietę plus trenuję z labonitafit i widzę postępy, chociaż droga długa jeszcze, bo do obecnego stanu doprowadzałam się przez wiele lat, więc nie liczę na to, że w tydzień schudnę 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się. Ruch i odpowiednia dieta to podstawa. Ja od jakiegoś czasu korzystam z Wygodnadieta.pl a jeśli chodzi o ruch to staram się 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×