Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada okiem mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
14:31 dziewica się odezwała... Po prostu nazwałem rzeczy po imieniu. Szanuję swoją dziewczyne i innych ludzi jak mało kto, a ty dalej żyj w świadomości że przyjedzie Romeo na białym koniu i mu nie stanie jak podejdziesz do niego na golasa. No chyba że nie jesteś seksi. Pomyśl trochę jak myślą faceci... Oproznij Romeowi worek i wtedy zobaczysz czego naprawdę od ciebie chce, ale licz się że zobaczysz białą d**e konia :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona po prostu z tych co nie lubi seksu (te zawsze mówią że przecież nie jest najważniejszy), a mężczyzna dla niej to źródło pożytków, o którego potrzeby dbać ani lubi ani chce. Jeśli taka osoba odwróciłaby się na pięcie po usłyszeniu, że oczekuję dużo seksu, to bym świeczkę zapalił ignoto Deo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niech ludzie mowia, ze sie wzajemnie zdradzaliscie?? Dla kogo niby lepiej? Skoro juz zakladamy, ze ludzie wiedza i gadaja, to czujecie co pomysla dzieci gdy to do nich kiedys dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mężczyźni chcą żeby pod względem seksu było tak jak przed ślubem, tak kobiety chcą żeby pod względem "uczuciowym" było tak jak przed ślubem. Oczywiście są kobiety, które chcą tylko za mąż wyjść i po ślubie się zmieniają (ale o nich nie pisze). Czasami ludzie jak już są małżeństwem to zapominają o czułych gestach w ciągu dnia (przytulanie, całowanie, komplementy) i o tym żeby czasami wyjść gdzieś razem (porandkować), jakieś wspólne oglądanie telewizji , jakaś mała kolacja z winem. Niestety często o tym wszystkim się zapomina (proza życia) i ludzie zaczynają się od siebie oddalać - niby mieszka sie razem, ale spędza czas oddzielnie i w końcu kobieta chce coraz rzadziej uprawiać seks bo nie ma czułości, nie ma czułości bo nie ma seksu - w końcu mezczyzna szuka seksu po za domem, a kobieta szuka czułości poza domem. I tak czasami dochodzi do zdrady- ważne, żeby zauważyć moment oddalenia i usiąść o spokojnie porozmawiać nim dojdzie do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Nie każdy zapomina, oj nie każdy. Jest tu calkiem sporo postów mężczyzn, którzy piszą, że się starają, zajmują pracami domowymi, w weekendy zabierają ndo knajpy i żona jak miala na nich wyj****e tak ma. 00 Partner powinien zawsze być ważniejszy od dzieci. Ale o ile część mężczyzn o tym wie, o tyle pośród kobiet prawie żadna sobie tego nie uświadamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałbym usłyszeć "zapomnialam". Kłamiesz bo tak Ci wygodniej. Nie klamałaś w większych sprawach bo jeszcze się nie znalazłaś w takiej sytuacji. Ale jak się znajdziesz to też sklamiesz. Bo tak wygodniej. X Bzdura. Wiele razy byłam w sytuacji kiedy mogłam sobie kłamać do woli. Ale nie znoszę kłamstwa i do niedawna byłam b. skrupulatnie prawdomówna. Ale w "pierdołach" czasem szkoda zachodu. Dla mnie czasem to jakieś raz na pół roku, albo jeszcze rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie każdy zapomina, oj nie każdy. Jest tu calkiem sporo postów mężczyzn, którzy piszą, że się starają, zajmują pracami domowymi, w weekendy zabierają ndo knajpy i żona jak miala na nich wyj****e tak ma." X Dlatego piszę, że czasami. Ale widzę też posty kobiet, których mezowie tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"14:31 dziewica się odezwała... Po prostu nazwałem rzeczy po imieniu. Szanuję swoją dziewczyne i innych ludzi jak mało kto, a ty dalej żyj w świadomości że przyjedzie Romeo na białym koniu i mu nie stanie jak podejdziesz do niego na golasa. No chyba że nie jesteś seksi. Pomyśl trochę jak myślą faceci... Oproznij Romeowi worek i wtedy zobaczysz czego naprawdę od ciebie chce, ale licz się że zobaczysz białą d**e konia :-d" x Ty mówisz że szanujesz swoją dziewczynę :D tja udowodniles to swoimi wypocinami tu :D Nazywając rzeczy po imieniu, są mężczyźni i są samce którzy myślą tylko kootasem i ty właśnie należysz do tych drugich. Tacy jak ty nie powinni w ogóle kobietom głowy zawracać, są domy publiczne, to miejsce dla takich samców. x A najzabawniejsze w tym jest to, że najczęściej kobiety które nie chcą uprawiać seksu ze swoim facetem, to kobiety takich właśnie samców. Kobieta wyczuwa jak jest traktowana, i przede wszystkim czy jest kochana, czy tylko do czegoś służy. Nic bardziej nie obniża kobiecego libido, niż takie podejście faceta. A potem tacy płaczą na forum, że żona im nie daje, a sami doprowadzili do tego, że jej się odechcialo lub nawet obrzydlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaczą na forum p***y co myślą, że wyręczając kobietę w pracach domowych zostaną dopuszczeni do piczy. I zostają raz na kwartał na zasadzie kończ szybko. Koleś postawił sprawę jasno i ***** ile potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś postawił sprawę jasno i pokazał na jak niskim jest poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom oceniasz z wlasnej perspektywy. A Twoje zdanie g****o kogo obchodzi. Cóz, mu by bylo z tego że jakaś oziębla kafeterianka uważałaby go za porzadnego a on by nie moczył. A tak powiedzial czego chce i ma seks ze swoją kobietą. A ty go uważasz za typa na niskim poziomie a jedyne co możesz to wypuścić psa czy koto na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do panów- chcielibyście usłyszeć od kobiety tekst, że jak np 6 razy w tygodniu nie będzie seksu (stosunek ma trwać minimum np 40 minut) w trakcie którego ona też będzie miała orgazm i to może was zdradzić? Tak się pytam bo ktoś na innym forum pisał o tym, że jemu pasuje taki dłuższy seks 1- 2 razy w tygodniu a reszta to takie szybkie kilkuminutowe numerki lub lodzik (czyli bez orgazmu u kobiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbyś miała orgazm w 10 min to warunek byłby spełniony? :P 00 Myślę że jeśli jeszcze kobieta dołoży do tego loda z połykiem w ramach budzenia do roboty to godzinny seks wieczorem , który dałby jej pełną satysfakcję, albo dwie, nie byłby problemem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:58 To ja pisałem, a ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Bo jeśli kobieta zechce mieć seks tak samo często jak jej facet, to tylko z tego się cieszyć. Jeśli zechce częściej, to też nie problem. Natomiast jeśli jej wystarczy seks na przykład dwa razy w tygodniu, a facet chce codziennie, to właśnie ten przypadek o którym pisałem. Czy czytania ze zrozumieniem już nie uczą w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:58 Więc to nie, że jemu pasuje, tylko rozwiązanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jakbyś miała orgazm w 10 min to warunek byłby spełniony? X Nie - nie byłby spełniony 00 Myślę że jeśli jeszcze kobieta dołoży do tego loda z połykiem w ramach budzenia do roboty to godzinny seks wieczorem , który dałby jej pełną satysfakcję, albo dwie, nie byłby problemem jezyk.gif X A może to mężczyzna będzie budził kobietę do pracy minetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Bo jeśli kobieta zechce mieć seks tak samo często jak jej facet, to tylko z tego się cieszyć. Jeśli zechce częściej, to też nie problem." X No z tym problemem może być różnie- co innego szybkie numerki nawet codziennie, a co innego jak seks ma być odpowiednio długo i namietny". "Natomiast jeśli jej wystarczy seks na przykład dwa razy w tygodniu, a facet chce codziennie, to właśnie ten przypadek o którym pisałem." X A może kobieta nie chce stosunku tylko chciałaby w pozostałe dni masaż erotyczny i minete. Ciekawe jak dużo mężczyzn by tak chciało dzień w dzień się napracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś & gość dziś Obawiam się, że wasze wątpliwej urody charakterki sprawiają, że szkoda inwestować czas nie tylko w wasze zadowolenie, ale i osoby. Chyba, że ktoś chce nieprzepadającą za seksem ciągle odszczekującą babę. Powodzenia w szukaniu chętnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic bardziej upokarzającego dla kobiety niż nagroda w postaci niezdradzania jej w zamian za seks :D Wtedy ona uprawia seks bo musi, a nie dlatego, że chce. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"@ gość dziś & gość dziś Obawiam się, że wasze wątpliwej urody charakterki sprawiają, że szkoda inwestować czas nie tylko w wasze zadowolenie, ale i osoby. Chyba, że ktoś chce nieprzepadającą za seksem ciągle odszczekującą babę. Powodzenia w szukaniu chętnego." X Pudło- jestem kobietą (więc nie wasze, a jak już Twój charaktetek), która bardzo lubi seks, jest w długim związku (w związku jestem dłużej, niż byłam sama), raczej dość często uprawiamy z mężem dlugi i namiętny seks (ale tylko taki, który daje przyjemność na równi mnie i mężowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze uzupełniając wypowiedź z 18:12. Tylko, że ja się kocham z mężem bo chce a nie dlatego ze mi powiedział, że jeżeli x razy nie będzie seksu to mnie może zdradzić. Po takich słowach to mógłby już się pakować do tej chętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:09 To niech uprawia dlatego, że chce! Przynajmniej chce zrobić dobrze facetowi którego kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 :56 To niech powie czego chce. Jeśli facet ja kocha, to jej to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 To chyba jednak jest dość trudno wykonalne jeśli wie, że uprawiając seks mniej niż powiedzmy 7 razy w tygodniu facet pójdzie do innej. Ciekawe gdyby laska powiedziała taki tekst facetowi, że albo ***** ją codziennie przez godzinę albo ona idzie do innego na seks za plecami swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23. Bo jakaś część mężczyzn za seks uważa parę ruchów, a dla tych kilku minutek to sie nawet majtek nie opłaca zdjąć. Gadają wiecznie o seksie a jakaś część mężczyzn ma na myśli tylko szybko numerek i lodzik (no przecież lodzik to nie wysiłek- to jak rzucie gumy lub jedzenie kanapki podobno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23 Jeżeli ja kocha, to by ją właśnie p... codziennie przez godzinę. I robił by to z przyjemnością. Jeśli ja kocha. Dlaczego niby nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18:45. Ale czy by dał radę tak codziennie przez godzinę, jednocześnie mając też w głowie słowa: " jak nie dasz rady to Cię mogę zdradzić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze marginalne przykłady że to facet chce 7 dni w tygodniu po 3 razy dziennie, jest na tym forum mnóstwo postów gdzie mężczyzni piszą o kilku razach w ciągu roku. Oni by chcieli choć raz w tygodniu ale cóż królewna nie ma ochoty. I im lepszy mąż ktory bardziej o nią dba tym bardziej jest pomiatany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeżeli ja kocha, to by ją właśnie p... codziennie przez godzinę. I robił by to z przyjemnością. Jeśli ja kocha. Dlaczego niby nie?" Ale czy osoba, która kocha stosuje szantaż wobec osoby która podobno kocha? Osobę, która mnie szantażuje nie mogłabym kochać i jedynie co za taki tekst by ode mnie dostała to w twarz (nigdy nikogo w twarz nie uderzyła, ale chyba bym się nie powstrzymała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×