Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada okiem mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
19:07 A gdyby jej powiedział, że będzie nieszczęśliwy, że będzie się źle czuł, zamiast gadać o zdradzie? To co, wtedy było by ok i nie odmawiała by mu seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:14 Nie chce z nią uprawiać seksu, to znaczy, że jej nie kocha. Gdyby kochał to by o nią dbał. To chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poziom oceniasz z wlasnej perspektywy. A Twoje zdanie g****o kogo obchodzi. Cóz, mu by bylo z tego że jakaś oziębla kafeterianka uważałaby go za porzadnego a on by nie moczył. A tak powiedzial czego chce i ma seks ze swoją kobietą. A ty go uważasz za typa na niskim poziomie a jedyne co możesz to wypuścić psa czy koto na dwór." x Ja mam akurat faceta na poziomie, dla którego nie jestem jedynie seks zabawką. Nie myśli jedynie o sobie, zależy mu na mnie a nie tylko na moim ciele. Udowodnił to wielokrotnie. Sam uważa, że seks nie jest najważniejszy :) I nie myśl, że żyjemy w celibacie ;) bo z takim facetem to kobieta sama ma ochotę się kochać i sprawić mu jak najwięcej przyjemności. Ale gdybym miała być z takim samcem, który tylko "moczy" i kobieta służy mu do opróżniania jaj, to sorry gregory ale wolałabym być sama, bo po co by mi był taki samiec???? :D Doświadczone kobiety potrafią takich typów wyczuć od razu, sama miałam takich pożal się Boże adoratorow, co tylko merdali ogonkami i wiadomo o co im chodziło :D Kobieta która jest z takim samcem, albo musi być jakaś naiwna albo ma w tym jakiś inny interes. I będzie mu dawać tej d**y, dopóki się jej opłaca a potem będzie miała to w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A gdyby jej powiedział, że będzie nieszczęśliwy, że będzie się źle czuł, zamiast gadać o zdradzie? To co, wtedy było by ok i nie odmawiała by mu seksu?" x Gdyby jej szczęście było dla niego ważniejsze niż własne, to i dla niej byłoby jego. Tak to działa w obie strony. A jak facet jest roszczeniowym egoista, który myśli tylko o czubku własnego k****a, to kobieta automatycznie traci ochotę na niego. I trudno się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"19:07 A gdyby jej powiedział, że będzie nieszczęśliwy, że będzie się źle czuł, zamiast gadać o zdradzie? To co, wtedy było by ok i nie odmawiała by mu seksu?" X U mnie ten problem nie występuje, bo jestem tą z chatakterkiem. Nie mniej jednak po urodzeniu pierwszego dziecka (zresztą trochę wyczekiwanego) libido mi spadło i właśnie powiedziane coś w tym stylu słowa mojego męża zachęciły mnie znowu do częstrzego seksu (przy czym u mnie nie spadło to na raz za miesiąc czy dwa tylko raz na tydzień). Przy czym nie było tak, że to ja miałam robić lodzika mężowi a raczej on na nowo "przywracał" mi libido- a robieniem lodzika mężowi lub szybkim numerkiem na pewno mnie by nie zachęcił na nowo. W związku ludzie powinni się ze sobą komunikować i próbować razem zaradzić problemom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzupełniając wypowiedź z 19:46. Czy mężczyzn naprawdę satysfakcjonuje związek, gdzie kobieta robi mu tego lodzika codziennie tylko dlatego żeby ja nie zdradził lub nie zostawił? - jak dla mnie to są to kobiety albo słabe psychicznie (nie potrafią żyć same, muszą mieć mężczyznę bez względu na wdzystko) lub uzależnione finansowo od mężczyzny (nigdy nie pracowały i nie są zainteresowane żeby do pracy iść lub już są w takim wieku że ciężko byłoby im znaleźć pracę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
19:44 A co jej szczęściu przeszkadza fakt, że dba o swojego faceta? Że daje mu seks? Gdyby to był jakiś straszny wysiłek to oczywiście byłby problem. Ale to parę minut niewielkiego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:13 Troll wrócił... słuchaj koleś, bzdura którą wygadujesz robi się nudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:03 Bardzo wątpię, by to go satysfakcjonowało. Co innego, gdyby robiła to z miłości i chęci dbania o niego. Bo tak powinno właśnie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzupelniajac wypowiedź 20:13 Oczywiście on także powinien dbać o nią i także dawać jej to czego ona potrzebuje, tak jak tylko może. Oczywiście zaraz odpiszesz, że ma jej da spokój. Może dać, ale niech nie wymaga poza tym, by dochował wierności. Wymaga spokoju to może go dostać ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:16. Wrócił i dalej o tych paru minutach niewielkiego wysiłku opowiada. Facet najlepiej wie jak to jest jak się nie ma ochoty (czyli sucho), a facet będzie ją tak parę minutek bzykał . Nie wie jak kobietę pobudzić, no ale to wymaga trochę wysiłku więc po co - wystarcza mu jak nogi rozłoży lub lodzika zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz i zacznij chudnąć w oczach jeszcze dzisiaj Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 Nie mam zamiaru z tobą dyskutować piesku. Dla ciebie bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wymaga spokoju to może go dostać oczko.gif " X Jeżeli kobiecie nie przeszkadza to że musi robić lodzika i rozkładać nogi jak jest sucha - czyli robi to dla tego, że go kocha i nawet bolesny stosunek jest dla niej do zniesienia to ok, ale wydaje mi że część kobiet jest uzależniona finansowo i boi się zostać sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:29 posty o 20:27 pisały dwie osoby panie marny kochanku - lodzik już był dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:32 Lodzik też jest bolesny? A co ja niby może boleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:32 Tak, oczywiście powinna to robić ponieważ go kocha (jeśli go kocha). A jeśli robi to z innego powodu, bo na przykład zależy mu na jego pieniądzach, to już nie jego wina. I nie gadaj o bólu, bo lubrykanty wynaleziono już dawno, a lodzik nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"uzależnienie finansowe" to eufemizm na określenie z bycia na jego utrzymaniu i niechęći zmiany tego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I nie gadaj o bólu, bo lubrykanty wynaleziono już dawno, a lodzik nie boli" X A może tak pozycja 69 - będzie i lodzik i minetka, a potem to i lubrykantu nie trzeba będzie. Wielka mi przyjemność robienie lodzika jak się nie ma ochoty na seks - raczej nie jest jej przyjemnie i nie jest podniecona jak nadal sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubrykanty mięśni nie rozluźnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21:50. No właśnie, ale widocznie niektórym wystarczy że będzie ślisko i się nie obetrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 Za to proste ćwiczenia owszem. A co przeszkadza w łodziki? Co trzeba rozluźniać, masowac, wpakować albo polerować, aby można było go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 A niech przerobią cała Kamasutre jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co jej szczęściu przeszkadza fakt, że dba o swojego faceta? Że daje mu seks? Gdyby to był jakiś straszny wysiłek to oczywiście byłby problem. Ale to parę minut niewielkiego wysiłku." x Jej przeszkadza raczej jego podejście, to że myśli wpierw o sobie, to że on jej nie kocha , tylko jest mu potrzebna w jednym celu. Więc czuje się wykorzystana, nikt nie lubi być traktowany jak przedmiot, i to jeden z wielu, bo jak nie ta zabawka, to się znajdzie inna do zabawy. Jak kobieta czuje że on jej nie kocha, bo to się czuje, niezależnie co on mówi, to i przestaje mieć ochotę, zabawiac egoiste. A gdyby czuła się kochana i jedyna dla niego, gdyby czuła że jemu zależy na niej, tak jak jej na nim, to zrobilaby dla niego wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:55 Odruch wymiotny nie należy do najprzyjemniejszych odczuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ho, prawik niewyzyty rescator zaczął się już produkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co przeszkadza w łodziki?" X Brak ochoty na seks (bo rozumiem , że mówimy o przypadku gdy kobieta w danym momencie nie ma ochoty na seks) - lodzik to też seks. Wszystko jedno czy kobieta rozkłada nogi czy otwiera usta - powinna mieć ochotę. Jeżeli mezczyzna nie potrafi podniecić swojej kobiety to albo jest kiepskim kochankiem, albo w związku nie do końca się układa, albo kobieta go nie kocha, albo spadło jej libido i należy udać się do lekarza (bo rozumiem, że kobieta miala ochote na seks i w pewnym momencie straciła ochotę na seks), albo wcześniej udawała żeby złapać męża (dlaczego akurat tego chciała za meza?- to już jej się trzeba spytac) Nie wiem dlaczego mężczyźni zamiast skupić się na tum jak spowodować u kobiety znowu ochotę ma seks, to wiecznie tylko skupiają się na swoich potrzebach i tymi numerkami i lodzikami tylko zniechęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:04 Prosi by zrobiła kanapkę: myśli tylko o sobie. Prosi by podała mu okulary: myśli tylko o sobie. Prosi by zrobiła dla niego dowolną rzecz: myśli tylko o sobie. W każdym przypadku powinna mu odmówić, bo jej nie kocha, a ona świetnie to wyczuwa. To niech wyciągnie jedyny rozsądny wniosek, z tego, że jej nie kocha i zażąda rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12 A dlaczego nie ma o po prostu ochoty zrobić przyjemnośći facetowi którego podobno kocha? Ile razy mam o to pytac? Przecież to oczywista oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tak sobie czytam
;) tak mezczyzni po slubie to juz sucho , chyba ze tylko wcelach prokreacyjnych , a poznej tylko wasza kasa ich interesuje ;) A pozniej na kafe , ze doszlo do zdrady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×