Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada okiem mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
22:12 Dlatego, że wiedzą jakie są efekty walenia głową w mur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kawal
Kawal zaslyszany : 1)Co mysli ptostytutka w trakcie seksu ? " Zaplaci czy nie zaplaci ? " 2) Co mysli kochanka w trakcie seksu ? "Kocha czy nie kocha ? " 3) Co mysli zona w trakcie seksu ? " Malowac czy nie malowac ? " ( sufit jak ktos nie zakumal ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"22:12 A dlaczego nie ma o po prostu ochoty zrobić przyjemnośći facetowi którego podobno kocha? Ile razy mam o to pytac? Przecież to oczywista oczywistość." X A dlaczego facet nie potrafi podniecić kobiety tak, że ona mu sama z siebie tego lodzika zrobi? Nie rozumiesz że jak nie ma ochoty na seks to na lodzika też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawał zasłyszany: W dniu ślubu pan młody mówi do kolegi: jestem taki szczęśliwy, wiesz jakiego loda zrobiła mi dzisiaj. A ja z nią się zenie. Panna młoda mówi do koleżanki: jestem taka szczęśliwa, dziś zrobiłam ostatniego loda w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:29 ale jak chce dziecko to i na sucho nie przeszkadza . A tak na marginesie , pewnie maz jej nie podnieca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:24 A dlatego, że ona sama nie wie, co on powinien zrobić aby ją podniecić. Jeśli wie, to niech mu powie. Ale jeśli ona sama nie wie, to jakim cudem on ma wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A dlatego, że ona sama nie wie, co on powinien zrobić aby ją podniecić. Jeśli wie, to niech mu powie. Ale jeśli ona sama nie wie, to jakim cudem on ma wiedzieć." X Ludzie w związku uczą się siebie, także ciała i jego reagowania no różne pieszczoty. Ja bym nie chciała cofnąć się w czasie o 24 lata bo mimo że byłam młodsza to seks teraz mamy o niebo lepszy. Też nie odrazu wiedziałam co mnie podnieci, ale się siebie nauczyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałem że taką dyskusję wywołam tym opróżnianiem jaj i że zdradzę jak nie będę miał seksu. Wy wszyscy źle mnie rozumiecie. Moja dziewczyna wie że ją kocham i nie zrobię jej przykrości. To była czysta teoretyczna rozmowa i wynikła z rozmowy o tym dlaczego ludzie zdradzają i że zawsze jest jakiś powód. A tu od razu że samiec prymitywny. Chodzi o zdradę w momencie w którym nie będziemy już emocjonalnie związani, czyli to nie zdrada w sumie. Lubie sex, mam sexi dziewczyne w wieku 20 lat (ja28) to i chcę mi się bzykac i nie mam zamiaru jej zamienić bo jest kochana a ja rozsądny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prosi by zrobiła kanapkę: myśli tylko o sobie. Prosi by podała mu okulary: myśli tylko o sobie. Prosi by zrobiła dla niego dowolną rzecz: myśli tylko o sobie. W każdym przypadku powinna mu odmówić, bo jej nie kocha, a ona świetnie to wyczuwa. To niech wyciągnie jedyny rozsądny wniosek, z tego, że jej nie kocha i zażąda rozwodu." x Tylko że seks, to jednak zupełnie co innego, niż kanapki i okulary. To są rzeczy i proste przysługi. A ona nie jest rzeczą i prostą przysługa. A on ją tak traktuje, jak rzecz. Dla niej seks, to wyraz miłości do niego i ona oczekuje, że dla niego tak samo. A okazuje się, że dla niego ona jest przedmiotem służącym do spuszczenia z krzyża. I nawet inne proste przysługi które on dla niej robi, kwiaty które jej przynosi, są tak naprawdę oczekiwaniem i "zapłatą" za opróżnienie jaj. I to się czuje, jakie są prawdziwe intencje faceta. To jest naprawdę widoczne, czy facet robi coś dla kobiety,bo ją szczerze kocha, czy de fakto dla siebie, a inaczej miałby to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A seks z osobą którą kochamy to jest coś skomplikowanego czy trudnego? Ale idąc za twoim rozumowaniem, jeśli oczekiwanie seksu od niej, świadczy o tym, że on jej nie kocha, to każda kobieta która to stwierdzi, powinna zostawić faceta. A nie zajmować jego czas, pozwalać by wydawał na nią pieniądze i ograniczać jego możliwości znalezienia seksu u innej. Bo facet tak rób: szuka na mieście tego czego nie ma w domu i uważa, że nie ma zobowiązań wobec żony, która go nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:49 Nie powiedziałeś jej nic, czego nie powinna sama wiedzieć. Ale może czasem warto o pewnych sprawach przypomnieć i pewne rzeczy wyjaśnić do końca. Ty to zrobiłeś i słusznie. Jeśli ciebie zostawi, to tego kwiatu jest pół światu, poszukaj kobiety która lepiej rozumie sprawy oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy dziewczyna też mu powiedziała ile orgazmów oczekuje w tygodniu, bo w innym przypadku może zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:10 Oczywiście, że powinna powiedzieć. Chyba, że nie oczekuje orgazmów tylko "świętego spokoju", ale to okaże się być może po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada jest gdy jesteśmy w związku i nie mamy podczas badania ginekologicznego cipki drugiej połówki. A potem chce się rozstać mąż gdy jest tak badana bo męża się wstydzi a obcego faceta zboczeńca ginekologa nie szok........ Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:30 to poczytaj co w tym linku co podałam wypisują- jakieś kółko różańcowe się zebrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×