Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odludkowizm

Na emigracji jest się tylko odludkiem

Polecane posty

Gość gość
:D:D:D:D:D:D:D Hahahahahahahaha Teraz zapytam na poważnie, jesteś w przedszkolu autorze? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miejsce chama wsrod chamow .Nie przyznawaj sie ze jestes z Polski blagam i nie wracaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo do 01.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie Chamy przyjeżdżają do Szwecji, pchają się na siłę drzwiami i oknami i rozczarowani są tym, że Szwedzi mają ich w doopie! Że też nie macie wstydu i za pieniądze wszędzie pojedziecie żeby tylko zarobić 3-5 razy tyle co w PL. Sakramenccy polscy patrioci. W doopie was mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwecja zginie jak dinosaury
gość dziś taaaaa szwecja powinna przyjmować i brać więcej ciapatych i afrykanów, bo oni się kur/wa asymilują, buahahahahaha, durne idiotyczne lewaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie mowa tu o emigracji zarobkowej debilu, naucz się czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahomety już w szwecji
szwecja to już kalifat, za kilkanaście lat to będzie druga algeria i szariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam znajomych anglikow, chlopaka anglika, jedna polke i pare ludzi z innych krajow. Ogolnie brakuje mi czasu zeby wszystkich widywac tak jak by chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa "znajomych anglikow":D falszywe ryje nie znajomi, a za plecami obrabiaja ci du/pe:D prawdziwi znajomi to tylko sa w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:24 Zagranica nie zarabia się 3-5 tyle co w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duzo znajomych Anglikow i nie tylko, ale ja nie jestem wrednym odludkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze wyjezdza sie tylko dla pieniedzy i ogolnie zyje sie tylko dla pieniedzy. A ludzi to trzeba unikac jak tylko sie da bo to w wiekszosci same problemy. I zycie staje sie przepiekne bez falszywych idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i zanim ktos zacznie p******ic - wracaj do "swojego" kraju :D wroce jak wszyscy brytyjczycy wroca do uk, to po pierwsze. A po drugie, bardziej mi sie podoba w uk i glownie dlatego nie wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Taa "znajomych anglikow"smiech.gif falszywe ryje nie znajomi, a za plecami obrabiaja ci du/pesmiech.gif prawdziwi znajomi to tylko sa w PL" BUAHAHAHA ty cwelu chyba nie masz znajomych polaczkow, to sa dopiero falszywe qrwy a anglicy na pewno z toba obgadywali kogos BUAHAHA ty tepy obsrany bajkopisarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy ma takie doswiadczenia. Ja tam ludzi lubie i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn wiadomo, wiekszosc ludzi jest falszywa, wiekszosc obrabia sobie doopy za plecami, nie mowie ze angole nie, tylko ze raczej nie robia tego z polaczkami :D no chyba, ze sie dlugo i dobrze znaja. zreszta dla mnie nie jest to wazne. Trzeba byc neutralnym, nie wdawac sie w blizsze znajomosci i miec na wszystkich wysrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki kolezanki mnie prawie wykonczyly.. tyle na temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byles zerem w pl dlatego gnijesz na wygnaniu. Ja mam w siebie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego przyglupie? Jedyne co robicie to uchlewacie pedalskie ryje i obrabiacie sobie doopy nawzajem, oczywiscie za plecami, dlatego o tym nie wiesz pajacu, tzn na pewno sam doopy obrabiasz ale myslisz ze inni tobie nie obrabiaja :D Dobrze was smiecie znam. Lepiej nie zadawac sie z nikim niz z takimi gownami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, to ze sie jest za granica nie ma tu nic do rzeczy, Polska ci nie zagwarantuje super przyjazni, bo w Polsce to jeden drugiego by w lyzce wody utopil. Po drugie, to ze sie mieszka za granica nie przeszkadza w zawarciu znajomosci; O znajomosci trzeba zabiegac i dbac. Ja mieszkam 4 lata za granica i mam znajomych z tego kraju i Polakow tez; Spotykamy sie regularnie. Po tzrecie , ktos tu napsial ze za granice wyjzdza sie tylko dla kasy. Niprawda. Ja chce zyc normalnie, miec normalne warunki, pogode , sluzbe zdrowia itd, czyli to czego w Polsce nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjezdza sie tylko dla pieniedzy. Zostac mozna z innych powodow. Tak jak np ja. Kocham Cie UK I DZIEKUJE ZA WSZYSTKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda Autorko, na emigracji jest sie rowniez czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będzie jak się przeprowadzę? Zostaniemy w kontakcie, będziemy dzwonić pisać. Z czasem coraz rzadziej bo wiadomo każdy ma swoje życie. Sorry, ale to nie przedszkole gdzie z przyjaciółmi robiło się wszystko i spędzało czas non stop ;) już nie raz mi przyjaciele wyjeżdżali lub wyjeżdżałam ja. Taka kolej życia, nie można komuś cały czas siedzieć przy tyłku :D widać, że tu wiele dorosłych osób ma problem z pogodzeniem się ze "stratą" przyjaciół. Tak naprawdę to powinniście się cieszyć i otworzyć na nowych ludzi. Ja na każdym etapie życia miałam nowych przyjaciół, z dawnymi też utrzymuję kontakt. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to na zachodzie masz super slyzbe zdrowia:D lecza paracetamolem wszystko zacofane przygłupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma bardziej falszywych ludzi niz angole niemcy czy francuzi. Dlatego ja mieszkam u siebie i pekam ze smiechu jak slysze zale tych ktorym w pl nie wyszło i siedza tam sami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.47 Zimny i okrutny dran z ciebie. Uwazaj, zebys tez kiedys nie zostal sam.. Poza tym, rzeczywiscie, Polska to cudowny kraj, tyle jest mozliwosci rozwoju! Wszedzie pieknie i nowoczesnie. Czyli wyraznie warunki dla takiego malo kumatego jezyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polacy to cudowni ludzie - widać, to na kafe i w tym temacie, a życie w Polsce upływa na spotkaniach z przyjaciółmi, rodziną i życzliwymi obcymi ludźmi, co również widać tutaj po tych wszystkich tematach aspolecznych typów, którzy nie mają ani jednego kolegi, nienawidzą współpracowników, żrą się z rodziną itd.. Na emigracji nie uciekniesz od swojego charakteru i to że jesteś sfrustrowany, to nie jest wina Niemców, Angoli czy Arabów, tylko Twoja własna. W Polsce miałbyś to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadnij przez kogo niektorzy staja sie aspoleczni :D do tego oczywiscie trzeba miec mozg a nie ciagle chwalic sie "przyjaciolmi" :D w zyciu nie mozna niczego uzalezniac od kogos, kiedys wspomnisz moje slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez kogo stają się apoleczni? Najlepiej zganiać na wszystkich a nie na siebie. Samo jesteście sobie winni tego, że nie macie przyjaciół i rodzina was nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ty idioto od leczenia paracetamolem..po co to wkoło piszesz .nie mieszkam w Anglii to po pierwsze a po drugie nie masz bladego pojęcia jak działa normalna służba zdrowia. Ake to by za dużo pisania było .zresztą mam cię w d***e niedojdo.chwal dalej służbę polska bo co ci innego pozostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×