Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja nastoletnia córka dziwnie się zachowuje. Pójść z nią do poradni?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Córka 16 lat skończy w maju ale do rzeczy. Od jakiegoś czasu zauważyłam u niej dziwne zachowanie. Brak kontaktu z rówieśnikami czasem mam wrażenie że wogóle nie ma znajomych rutynowe czynności (gdy chcemy zaproponować jej coś innego jest bardzo niechętna) brak jakich kolwiek zainteresowań formułowanie krótkich pojedtańszych zdań czasami dziwne machanie głową i rękami. Dodatkowo ma fatalne wyniki w nauce mimo tego że ją kontroluje z lekcjami u niej i tak nie widać postępów. Mam wrażenie że jest za bardzo dziecinna nie wychodzi nigdzie z domu nie kontaktuje się z rówieśnikami a wręcz przeciwnie woli przebywać w towarzystwie swojego rodzeństwa (córki 8 i 6 lat). Rok temu byłam z nią w poradni psychologicznej-pedagogicznej z powodu złych wyników w nauce. Dostała opinię ale praktycznie nic nie wykazało było tylko napisane luki w matematyce dobra pamięć słuchowa brak wyobraźni. Mieliśmy 2 takie wizyty w poradni od tamtego czasu nie uczęszczamy. Na początku myślałam że takie zachowanie świadczy o okresie dojrzewania ale teraz mam spore wątpliwości. Ja już nawet nie wiem co mam zrobić czy iść ponownie z nią do poradni czy czekać aż jej te zachowanie przejdzie. Proszę o pomoc. W internecie czytałam o zespole aspargera i zespole turetta, trochę pasuje z zachowania u mojej córki ale sama przecież nie wystawię jej diagnozy. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy córka jest dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytaj internetow, tylko wybierzcie sie do psychiatry i do neurologa, jezeli ma jakies zaburzenie z rodzaju tych ktore opisalas, to wlasnie ci specjalisci moga to stwierdzic. A jak nie stwierdza, to przynajmniej sie uspokoisz. Moze po prostu jest niezgrabna i malo zdolna, to sie przeciez tez zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne zachowanie. W tym wieku nastolatki ciągle są poza domem. Ja w tym wieku miałam pierwszego poważnego chłopaka, wtedy tak myślałam:). I na pewno rodzice nie pilnowali moich zadań, nauki - przecież za 2 lata to będzie pełnoletnia panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiedziała ptani na pytanie a jest ono ważne. Czy córkla jest dziewicą, czy może już rozpoczęła wspołżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Córka jest dziwicą i nie współżyje. I tu nie chodzi o wpływ chłopaków czy znajomych bo ona nawet ich nie ma. Ciągle siedzi w domu nigdzie nie chce wychodzić. Rozmawiałam jakiś czas temu z nauczycielką, twierdzi że jest wycofana, na lekcji siedzi jak mysz pod miotłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:59 pierdzielony zbok. Ale paradoksalnie podsunąłeś jedną z przyczyn takiego, a nie innego zachowania. X Autorko, może ktoś ją skrzywdził pod tym kątem. Albo w jakiś sposób ośmieszył. Z tego co piszesz nie zawsze taka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:05 po co mu odpowiadasz? Poza tym tego się nigdy nie jest pewnym, to nie bądź taka do przodu. Najpierw sprawdz, czy coś się w jej życiu nie wydarzyło, a dopiero potem szukaj aspaugerow i turretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie wpadło ci do głowy to że to właśnie dziewictwo corki jest problemem? Dziewictwo w 21 wieku to balast!!!! Wystarczy poczytać w internecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.22 Balast w wieku 16 lat...puknij się w ten niedorozwinięty łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×