Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy chcialybyscie kupować cos takiego? Czy to się wam podoba?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zacząć szyć i sprzedawać torby bawełniane w jakies fajne wzory: misie panda, kotki, w kratę itd itp. Nie wiem tylko czy ludziom by się cos takiego spodobało. Nie wiem też jak sprawdzić zainteresowanie. Musiałabym juz teraz założyć firmę żeby się przekonać czy znajdą się klienci. Chciałabym wstawić zdjęcie ale nie wiem czy się da. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cena nie będzie wygórowana to pewnie będzie i popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jak by mialy wygladac,jesli podobne do mojej skorzanej torby-dosc duza obszerna po bokach wielkie dziury i grube mocne uchwyty,no taka bym kupila w rozsadnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze w srodku sporo kieszeni w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.pl/search?q=torba+bawelniana&client=ms-android-samsung&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjUxovfnpnaAhUSZFAKHVJmDUAQ_AUIESgB&biw=360&bih=560 Chodzi mi o takie torby jak tu :) Tylko kolorowe, wesołe, zabawne w jakieś przyjemne dla oka wzorki tylko zrobione solidniej, z podszewka, kieszonką w środku na portfel czy telefon. O coś takiego mi chodzi. Mogłabym także szyć workoplecaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze bym zapomniala w srodku jest podszyta cienkim materialem a na spodzie ma niewykrywalny cienki dlugi zamek tak ze jak jestem w sklepie to torbe klade na koszyk i klade obok produkty a perfumy i orzeszki na wage pozniej ide oddac puszki siegam do torby ibiorac puszke wkladam do niej ptodukty i zapinam na zamek ktorego wcale nie widac,przy kasie wystarczy tylko pokazac pusta (niby) torebke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tego nie kupila,taka to sama sobie uszyje a cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ok 10zl Robilabym je oczywiście z podszewka i właśnie chcialabym takie kolorowe w fajne wzory a nie takie z surówki bawełnianej takie zaro bure ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×