Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziewczyny, jakie pieluchy dla noworodka?

Polecane posty

Gość gość

Spodziewam się córeczki już w lipcu i zastanawiam się jakie pieluchy wybrać? Wśród znajomych pytałam i zdania są podzielone, jedni polecają pampersa, bo mimo ceny podobno są cieńsze, bardziej dopasowane i lepiej chłoną. Inni uważają, że dada sprawdzają się tak samo więc nie warto przepłacać. Pytanie do doświadczonych mam - pampers czy dada? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla maluszka lepsze pampersy a dla nieco większego niemowlaka mogą być dady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Ja pampersów nie zamieniłabym na żadne inne. Poza tym często w marketach są promocje lub można zamawiać megapaki przez internet i cenowo nie wychodzi dużo drożej. Dostałam i wypróbowalam dady i dla mnie różnica jest. Warto zapłacić więcej jeśli dziecko przez cały rok ani razu nie miało odparzonej pupy, nic nie przesiaka i nie jest przewijanie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupiłam Pampersy :) Zobaczymy jak to będzie w praktyce- może wypróbuje później Dady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam w Rossmanie Bambiboo. Maja dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mieliśmy Pampers ale premium care. Przez długi czas tylko uzywalismy te bo syn był uczulenie na inne. Zobaczysz które będą najlepsze dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla corki mialam tylko Pampers. Po kazdych innych miala uczulenie. Ale i wtedy te tansze pueluszki byly gorsze jakosciowo ( 10 lat temu). Dla synka teraz kupuje Dada. Jeszcze w ciazy widzialam u kolezanki. Jakosc o niebo lepsza niz kiedys. Sprawdzaja sie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pół roku używamy pampers Premium Care - nigdy nie było najmniejszego odparzenia, dziecko po miesiącu zaczęło spać całe noce i nie przewijam go w nocy, pupę smaruję raz na dobę linomagiem. Aha, nie używamy też mokrych chusteczek - tylko waciki i wodą przegotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta sama zobaczysz. Kup i jedne i drugie i wyprobuj, co maluszkowi i Tobie bedzie pasowalo. Ja zdecydowanie wybralam Dada. A testowalam i Pampers i z Lidla i z Rossmana ( rowniez polecane i zachwalane przez mamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn w nocy spi ciagiem 10-12 godzin i Dady sprawdzaja sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez Bambiboo, sa wolne od chemii, metali ciężkich i nie są bielone chlorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My od porodu uzywalismy pampers, obecne lupilu (dawniej toujours). Potem probowalismy jakies rossmanowe typu babydream, dada, znow,lupilu. Te rossmanowe tez byly calkiem dobre. Od bardzo dawna uzywamy lupilu, jestesmy bardzo zadowoleni. Dada niestety slabo nam wypadla, przeciekalo, a dwa ze akurat nasz syn dostawal tylko po dada jakiejs strasznej wysypki na pupie i zaraz sie odparzal, w lupilu tego problemu w ogole nie ma. Ja polecam lupilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowalam różne, Pampers ma najlepsze pieluchy, szczególnie premium care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Pampers, to tylko Premium Care, bo nie są nasączone tym czymś pachnącym. W tych zwykłych jak dziecko zrobi siusiu to przeszkadza mi ten dziwny zapach. Kupili są trochę grubsze, ale też dobre. Da da Dopiero próbuje. W tych 1 wydaje mi się, że rzepy są słabsze niz w innych pieluchach. A tak to Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam z Rossmanna, babydream fun&fit, inne uczulały dziecko (w tym Pampers premium care których paczki dawali w szpitalu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers, ale te Premium Care. Mają siateczkę oddzielającą pupkę od pieluszki i są naprawdę mocno chłonne. Jak się dotknie ręką pieluszki zużytej to ręka pozostaje sucha. Dla noworodka najlepsze. Potem można testować tańsze i innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę Dada, bo pampersy śmierdzą jakąś perfumą. Te premium care też mnie nie zachwyciły. Kupiłam raz, ale za tak wysoką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Często kupuję też pieluchy rossmannowe. Nie zauważyłam reakcji alergicznej po żadnych pieluchach, nawet takich grubych z Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne. Jak poczytałam badania dot pieluch smieciowek to za głowe sie złapałam, że taką bombe chemiczną można dziecku na tylek wkładac. My od urodzenia uzywamy wielorazowek. Zero odparzeń i problemów z utylizacją. Caly zestaw wyniosl nas 400zł i jest spokoj do roku z wydatkami. Do tej pory na wielorazowki wydalibysmy juz ok 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić paczkę tych i tych. Jak na dade będzie mieć uczulenie a kupisz tylko te bo ci ktoś poradził to co zrobisz? Mimo czerwonej pupy dziecka będziesz je zakładać bo innych nie będziesz miała? Nie wiesz jakie dziecku przypasują więc najrozsądniej będzie kupić te i te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabrunona45
Pupa niemowlaka jest bardzo wrażliwa dlatego dobór pieluch jest bardzo ważny. Nie zapomnij też o kremie na odparzenia. Ten jest bardzo dobry https://engage.3m.com/cavilon, mega wydajny i hipoalergiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka

Ja kupuje Huggies, dobra jakość, nie nie uczula, no i można tak jak teraz dorwać je w markecie Carrefourze na promocji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka

Do kiedy promocja i jaka cena? Wszystkie rozmiary obejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja przez pierwszy rok uzywalam pampers premium care, a pozniej przerzucilismy sie na dady, naprawde nie narzekam. Moj maluch nie mogl stosowac zwyklych pampersow tych w niebieskim opakowaniu, cos go uczulalo po kilku godzinach cala pupa w krostach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniela
Dnia 22.11.2019 o 22:22, Gość haneczka napisał:

Do kiedy promocja i jaka cena? Wszystkie rozmiary obejmuje?

Promocja do jutra, u nas były wszystkie rozmiary za 27,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda pupa jest inna. Mojej córce pieluchy dada nie przypasowaly,bo zrobiły się odparzenia. Za to happy Pampers się sprawdziły:) A ja mam teraz zapasik 1500 pampersików,udało mi się wygrać w loterii. Spróbowałam i nie żałuje. Jak zostanie będę mogła oddać komuś za darmo. A tutaj link do konkursu w którym wygrałam www.gonow24.pl/272823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam oryginały zdecydowanie 🙂 z maści na odparzenia Octenicare moim zdaniem nr jeden. I jeśli mowa o składzie i skuteczności działania. Jak się maluch oparzy to też można zastosować. W aptece kupuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zadowolona z tego, jak u mojego dziecka sprawdzają się pieluszki Huggies. Mała zazwyczaj przesypia całą noc, nic nie przecieka. Jeśli też ich używacie, to warto zajrzeć na allegro, zrobiłam rekonesans i tam jest chyba najlepsza cena.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pampers dla maluszka... uzywam tez zamiennie z Hipp ( kupuje w rosmanie ) tez są super, chłonne i nie podrażniają pupy malucha. Akurat na tym nie oszczędzam, wszyscy zadowoleni😊👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U naszego malucha używamy pieluszek Huggies, są miękkie i nie powodują podrażnień, poza tym na allegro można dorwać je w świetnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas też  sprawdzają się Huggies, dobrze chłonną i są idealnie dopasowane do malucha, zamawiam zawsze na allegro w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×