Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeśli naprawdę będę miły i uprzejmy to kobieta mnie prędzej zdradzi?

Polecane posty

Gość gość

jak to jest? Czytałem kilka blogów uwodzenia i generalnie widzę, że wiele z tych rzeczy, choć ogolnie wydaje się beznadziejnych jest praktycznych. Czy faktycznie kobiety są aż takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 % współczesnych pustaków tak ,ale jeśli trafisz na PRAWDZIWĄ wartościową kobietę to za bycie dla niej dobrym sama ci nieba przychyli ,i nie czytaj proszę głupot bo zglupiejesz ,musisz przesiać masę kobiet ale w końcu znajdziesz ta która doceni i będzie cię szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ze swoim facetem bardzo długo...Nie zdradziłam go nigdy, jaka jest recepta? To jest mój najukochańszy jedyny, dbamy o siebie, gdy się poznaliśmy zaiskrzyło mocno, wiedziałam że albo on albo nikt inny. Pasowało mi w nim wszystko, uroda , charakter, zapach. Tak, dla mnie ten zapach też jest ważny. To prawda, że kobiety nie lubią tzw. mięczaków, przynajmniej ja nie lubię, ale to nie znaczy że jeśli facet jest miły to nie jest ok. Jest ok, jak facet jest miły, uprzejmy , ale sorry nie cały czas. Facet musi wiedzieć czego chce od życia, być zdecydowany. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz masz odpowiec czyli masz byc chamem nie mieczak =cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta Cię nie zdradzi. Pochwa na dwóch nogach - jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dużo w majtkach i grubo w portfelu, to na pewno żadna cię nie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak masz dużo w majtkach i grubo w portfelu, to na pewno żadna cię nie zdradzi. x Przez jakiś czas :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś bucem to może w*****asz jakaś pijaną i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajime Sugoroku
Zależy kiedy jesteś miły i uprzejmy. Jeśli w życiu codziennym to wszystko ok. Ale jeśli w jakimś konflikcie, w ktorym ona odp*****la ustąpisz, zamiast metaforycznie stanąc jej noga na gardle, to straci do Ciebie szacunek. Baby to takie dziwne zweirzęta, dla ktorych wszystko jest zawsze testem, czy jestes wystarczająco męski, a wierna Ci będzie tylko do następnego testu :o. Jesli jej ustąpisz i jej nie pozamiatasz, uzna, że jesteś p**duś i zacznie się rozglądać za lepszymi genami. One tak mają, nawet jeśli twierdzą co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która weźmie na poważnie wywody z d**y amatora anime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×