Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile po porodzie można iść z dzieckiem do sklepu?

Polecane posty

Gość gość
Moje dziecko należalo w tym wieku do płaczących i wiszących na cycu jednak na spacer wychodziłam z dzieckiem praktycznie od razu po przyjściu ze szpitala. Dziecko może miało 5 dni. Ale nie było to łatwe, bo musiałam robić postoje na ławce na piers, czesto nosić na rękach więc nie był to szczyt relaksu dla mnie. Jak spała w wózku to byłam przeszczęśliwa bo w domu budziła się dosłownie po chwili od odłożenia do łóżeczka. Także ja przestałam zaglądać do tych wszystkich mądrych książek o dzieciach. Moje dziecko spało bardzo mało w ciągu doby i wszystkie wyniki badań wzorcowe. Ale nie wyobrażam sobie zakisic z dzieckiem w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jedyna, co za brednie. Najlepiej wyjść z dzieckiem pierwszy raz z domu wtedy, kiedy do przedszkola będzie szło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są osoby które samochodem wiozą malucha do galerii tam wożą wózkiem i spacer odbebniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 6 lat, nie byliśmy jeszcze na spacerze. Do przedszkola nie chodzi, ja do pracy też nie, mogę być z nim w domu i dzięki temu mój pyrtuś nie choruje tak jak wasze:) Do szkoły też nie pójdzie, będzie miał nauczanie domowe, a na pierwszy spacer pójdzie na 18 urodziny, taki prezent od mamusi i tatusia. Buziaczki mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.17, ale pewnie macie duzy dom i ogrod?mimo wszystko uwazam ze powinien isc do szkoly, bo wyrosnie na dzikusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.52 ty tak serio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na spacer wyszłam po tygodniu a do galerii pierwszy raz jak mala miała 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepów typu galerie i markety unikalam z wyboru. Ale na spacery i to 2 godzinne wychodzilusmy regularnie jak skończył 2 tygodnie. 10-12 potem godzina na karmienie i ogarnięcie malucha i 4latka, potem jeszcze 13-15 i 16-18. Ale rodzilam koniec kwietnia, więc bardzo dużo na dworze od połowy maja. Z resztą wolałam plac zabaw i las, niż roznoszenie chaty przez starszaka. A mały wygodnie sobie spał albo lezal w gondoli. Kwestia dziecka, ale też organizacji. Sasiadka z jednym na pierwszy spacer wyrabiala się po dwóch miesiącach . I to zwykle wysyłała męża, a cała zimę nie wychodziła w ogóle. I nie miałam " złotego dziecka " . 3 i pół miesiąca straszne kolki w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze na kilkugodzinne spacery wychodzicie codziennie, bo statystyczna polka woli w piekna pogode siedziec w domu niz ruszyc doope gdziekolwiek, a to dlatego ze weekend jest obowiazkowo na rodzinne siedzenie przy stole i przed tv.Jak wy sie zmuszacie do takiego trybu zycia, skoro nie jestescie przyzwyczajone do ruchu ani sportu?i to po porodzie, a bez dziecka malo ktora kobieta wytyka nos z domu, no moze jedynie wyniesc smieci lub autem do najblizszego spozywczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.26, to.ty jestes nie do zdarcia zeby 2 tyg po.porodzie spacerowac lacznie 6 godzin, no chyba ze tylko twoj maz wychodzil na te 6 h i jest jakims sportowcem.Musisz byc b.mloda i b. zdrowa.ja nie mam dzieci, przeszlam dzisiaj lacznie 7 km do centrum i z powrotem i padlam.a 6 godzin to duzo wiecej kilometrow i to z wozkiem!podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam w lipcu. Cesarka w czwartek, wyszłam w środę, pierwszy spacer w czwartek. Czyli równo 7 dni. W piątek pojechałam do mamy, a w sobotę ognisko u kuzyna. Byliśmy krótko. Ale mały był spokojny. Jadł co 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzilam w listopadzie. Pierwsze wyjscie po 13 dniach, ale ciagle padalo i 10 dnia zaczelismy sie werandowac, 3 dni pozniej wyszlo slonko to biegiem na dwor. Chodzilismy po 30 minut przez tydzien, pozniej juz po godzinie- poltorej. Pierwse wyjscie do sklepu po miesiacu. Ale mam kolezanke, rodzila 2 miesiace po mnie, pierwsze ich wyjscie z dzieckiem na dwor bylo 2 miesiace po urodzeniu... Masakra. Do 6 miesiaca nie weszli z dzieckiem do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie i zobacz jakie to proste! http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic-88380-40486-96220/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam w sierpniu. We wtorek miałam cc. W sobotę wyszłam do domu. W niedzielę byliśmy już na podwórku było bardzo ciepło. W następny weekend byliśmy na grillu u rodziny. Jak miał 5 tygodni byliśmy pierwszy raz w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jestescie wyjatkami, bo kobiety ktore znam (okolo 30) przynajmniej miesiac-dwa nie wychodzily z domu, i to te ktore rodzily naturalnie i latem, z tym ze ten porod naturalny nie wyszedl na dobre (co do jednej wiem ze rozwalone krocze i dlugie gojenie, a tu upaly, przedtem wyjatkowo zdrowa koza byla, palila jak smok cala ciaze) dziecko moglo isc na spacer z ojcem a one nie mogly wyjsc z domu.a siostra meza lat 36 miala cesarke i pare dni po po niej juz chodzila z wozkiem, zdjecia widzialam z data A ciekawa jestem, bo to wplywa, jaki typ hormonalny jestescie?podobno ten gestagenny latwiej znosi ciaze i porod i szybko sie regeneruja, natomiast estrogenny ma problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam 20.26 Nie jestem mloda, jestem grubo po 30. Dużo czasu spędziłam na dworze właśnie dlatego, że nie mialam pomocy. Przed urodzeniem synka byłam w szpitalu 7dni i już z nim razem kolejne 7. Mąż wyjechał na 15dni w delegację, jak mały miał 13 dni.na pewno, gdybym mogła, spalabym chociaż trochę z maluchem w dzień. Ale nie przy 4 latku. Przez te ok 6 godz nie nabijalam przecież kilometrów. Siedziałam na placu na ławce, trochę bawiłam się że starszym, robiliśmy zakupy w sklepach osiedlowych, obiady gotowa łam rano albo wieczorem i tylko podgrzewalam. Starszy dużo jadł na dworze. Ale faktycznie poród miałam lekki i rewelacyjny. Bardzo szybko doszłam do siebie. Po pierwszym porodzie po 2 tyg ledwo chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam pod koniec maja. Z maluchemy wyszlismy tak max tydzien po przyjezdzie do domu. Porod sn krotko mówiąc ciezki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda ze male noworodki sa nerwowe i duzo placza a duze tylko jedza, spia i spokojnie leza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ludków którzy z niespełna miesięcznym dzieckiem chodzą po wszystkich znajomych i po rodzinie na długie godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie to jakieś skrajności. Ja wyszłam po tygodniu, też miałam naciete krocze i jakoś nie miałam problemów z chodzeniem. Poza tym jak można przez miesiąc czy dwa nie wychodzic w ogóle z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spacer można iść od szybko też zależy jaka pogoda. Po marketach nie chodziłam bo kupa ludzi ta muzyka reklamy klimatyzacja i światło dorosłego drażnią A co mówić noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w szwecji :) w 2 dniu po wyjsciu ze szpitala ... dziecko 4 dniowe . Nikt nie widzi tu nic zdroznego... pol roku w domu z dzieckiem ?! Boze .... moja mala jest codziennie na spacerze id pierwszego dnia. Czy leje czy Padam snieg ... mamy psa wiec trzeba wyjsc. Facet w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 dni od wyjscia ze szpitala - 10 dni po porodzie. Kiedy miala 2,5 tyg pojechalismy do galerii kupic mi sukienke na chrzciny. 3 tygodnie po porodzie mala miala chrzest. Akurat urodzila sie w niedziele. Zdrowe malenstwo i szczesliwi, normalni rodzice. Oprocz tego normalne spacery, na poczatku nawet czesciej z tatusiem, bo ja jeszcze krwawilam. Urodzilam pod koniec kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×