Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeciwniczki aborcji czy jestescie za in vitro

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 11.04.2018 o 00:55, Gość gość napisał:

Jestem przeciw aborcji na życzenie zdrowego dziecka. in vitro uważam za dar Boży dla ludzi,ktorzy nie mogą mieć naturalnie dzieci.

in vitro "dar Boży"???? Eeeee? Chyba dar lekarzy i naukowców :-) Bóg sprawia, że ludzie są niepłodni, żeby następnie zaoferować im in vitro? często zakończone porażką. Brałaś dziś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ona
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

in vitro "dar Boży"???? Eeeee? Chyba dar lekarzy i naukowców 🙂 Bóg sprawia, że ludzie są niepłodni, żeby następnie zaoferować im in vitro? często zakończone porażką. Brałaś dziś leki?

A dziecko spłodzone naturalnie np. bez mózgu, które umrze zaraz po urodzeniu to czyj dar? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Prze napisał:

Straszne że ludzie mają nadal tak zacofane poglądy. Masz dzieci? To teraz wyobraź sobie że ich nie ma i nigdy nie będzie... I albo cale Zycie do nich tęsknisz albo.. In vitro.. 

 

Też tego nie rozumiem. Albo wyobraź sobie taką sytuację. Masz willę z basenem i odrzutowiec? To teraz wyobraź sobie że nie masz i nigdy mieć nie będziesz. I albo całe życie tęsknisz albo.... zaczynasz okradać innych ludzi (bo kasy na to ucziwie sama nie zarobisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kto jest przeciwny invitro powinien również

- nie leczyć dziecka chemia

- nie zgadzać się na operacje serca dziecka

ani nie powinien poddawać go żadnych metodam leczenia, bo przecież to ingerencja  

Chyba nie rozumiesz czym różni się in vitro od leczenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zamiast leczyć to się modlić, jak na prawdziwego katola przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Zamiast leczyć to się modlić, jak na prawdziwego katola przystało.

Ostatnio wnuczek prawdziwej katolki miał ciężki wypadek. Kilka godzin bardzo ciężkiej operacji i chirurdzy go uratowali. A katolka na to, że to wszystko dzięki Bogu bo ona modliła się do obrazu przenajświętszej panienki i Bóg jej wnuczka uratował i ona Bogu dziękuje. Ani słowa o lekarzach.

Przeciez to się scyzoryk w kieszeni otwiera na ludzką głupotę. Bóg zesłał na dzieciaka wypadek, żeby potem go kroić na stole operacyjnym i rehabilitowć... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ombaru

Jestem ZWOLENNICZKA  aborcji na zyczenie (mimo ze sama raczej bym nie zrobila, chyba ze z gw/altu oczywiscie to bezwahania), no i in vitro tez, jak najbardziej.

Mam 37 lat, chciane kochane 5-letnie dziecko. myslimy powoli o drugim ale to mzoe tak za rok, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klujl

Za aborcją do 12 tygodnia w każdym przypadku, późniejszą w przypadku wad niewykrywalnych na wczesnym etapie ciąży oraz uzasadnionych przyczyn, które uniemożliwiły wykonanie zabiegu wcześniej (np. dziewczyny nieletnie nieznające swoich praw, trauma po gwałcie). In vitro jak najbardziej tak, metodami najskuteczniejszymi medycznie. 34 lata, 1 dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prz
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

in vitro "dar Boży"???? Eeeee? Chyba dar lekarzy i naukowców 🙂 Bóg sprawia, że ludzie są niepłodni, żeby następnie zaoferować im in vitro? często zakończone porażką. Brałaś dziś leki?

A czy nie Bóg pozwolil wynaleźć in vitro? Może Bóg chce żeby w darze życia ktoś Mu pomógł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prz
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Ostatnio wnuczek prawdziwej katolki miał ciężki wypadek. Kilka godzin bardzo ciężkiej operacji i chirurdzy go uratowali. A katolka na to, że to wszystko dzięki Bogu bo ona modliła się do obrazu przenajświętszej panienki i Bóg jej wnuczka uratował i ona Bogu dziękuje. Ani słowa o lekarzach.

Przeciez to się scyzoryk w kieszeni otwiera na ludzką głupotę. Bóg zesłał na dzieciaka wypadek, żeby potem go kroić na stole operacyjnym i rehabilitowć... Masakra

Radzę poszerzyć horyzonty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Też tego nie rozumiem. Albo wyobraź sobie taką sytuację. Masz willę z basenem i odrzutowiec? To teraz wyobraź sobie że nie masz i nigdy mieć nie będziesz. I albo całe życie tęsknisz albo.... zaczynasz okradać innych ludzi (bo kasy na to ucziwie sama nie zarobisz).

Porównujesz dziecko z rzecza.... Nie rozumiesz bo nigdy nie byłaś w takiej sytuacji albo nie masz dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja jestem przeciwna aborcji i in vitro ale jestem za prawem do legalnej sterylizacji kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia99999
5 minut temu, Gość Prz napisał:

A czy nie Bóg pozwolil wynaleźć in vitro? Może Bóg chce żeby w darze życia ktoś Mu pomógł... 

BOGA   N I E    M A 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Prz napisał:

Radzę poszerzyć horyzonty 

dokładnie a może ..kierował ręką chirurga....sam Bóg...nie wpadło to tobie do głowy...in vitro nich sobie będzie tylko tych jaj zapłodnionych co już są nich do zlewu nie wylewają zamień miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
22 minuty temu, danuta grytschuk napisał:

dokładnie a może ..kierował ręką chirurga....sam Bóg...nie wpadło to tobie do głowy...in vitro nich sobie będzie tylko tych jaj zapłodnionych co już są nich do zlewu nie wylewają zamień miejsca...

Bóg wszystko może, nic go nie ogranicza, kocha ludzi, ale zadaje cierpienie by potem kierować czyjąś ręką. Kocham matkę, więc ją uderze, ale potem jej lód przyłoże do guza. Jedno pytanie - po kiego wała mam ją uderzyć? To nie są szerokie horyzonty, to fantazja bez logiki, głupota, zacofanie. Będąc nieskończenie dobrym  i tworząc ten świat, mając władze nad wszystkim, każdy poradziłby sobie lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Prz napisał:

Porównujesz dziecko z rzecza.... Nie rozumiesz bo nigdy nie byłaś w takiej sytuacji albo nie masz dzieci.

No dobrze. To inna sytuacja. Pomyśl sobie, że pokochałaś człowieka. Bardzo go pokochałaś i bardzo chciałabyś z nim być. Jednak człowiek ten ma żonę i małe dzieci. I albo całe życie tęsknisz za tą miłością albo facet zostawia żonę i dzieci i jest z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Prz napisał:

Radzę poszerzyć horyzonty 

Poszerzyć horyzonty, żeby totalną ciemnotę postrzegać jako coś normalnego? Podziękowanie należy się w takiej sytuacji lekarzom, lodziom którzy uratowali komuś życie a nie jakiejś wyimaginowanej istocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, danuta grytschuk napisał:

dokładnie a może ..kierował ręką chirurga....sam Bóg...nie wpadło to tobie do głowy...in vitro nich sobie będzie tylko tych jaj zapłodnionych co już są nich do zlewu nie wylewają zamień miejsca...

I ten sam Bóg kierował człowiekiem, który wjechał w to dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość katia
1 godzinę temu, danuta grytschuk napisał:

dokładnie a może ..kierował ręką chirurga....sam Bóg...nie wpadło to tobie do głowy...in vitro nich sobie będzie tylko tych jaj zapłodnionych co już są nich do zlewu nie wylewają zamień miejsca...

radzę poczytać troche o in vitro zamiast sie kompromitować pisząc o jajkach wylewanych do zlewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Chyba nie rozumiesz czym różni się in vitro od leczenia :-(

Rozumiem i sama podchodzę do invitro w tym miesiącu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakim prawem ktokolwiek nawet śmie zabraniać innym rodzinom posiadania własnego potomka dzięki invitro.

aborcja również na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tshynastka

Jestem przeciwna aborcji z wyjątkiem ciąży pozamacicznej i jestem totalną fanką in vitro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakim prawem ktokolwiek nawet śmie zabraniać innym rodzinom posiadania własnego potomka dzięki invitro.

aborcja również na tak.

Dlatego, że ludzie uważają to za niemoralne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Tshynastka napisał:

Jestem przeciwna aborcji z wyjątkiem ciąży pozamacicznej i jestem totalną fanką in vitro. 

"Totalną fanką"? A co jest fajnego w in vitro, żeby być jego "totalną fanką"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

No właśnie, co kogo obchodzi czyjeś ciało? 

W ogóle mnie nie obchodzi Twoje ciało, możesz się okaleczac, tatuowac itp. 

Bo to nie chodzi o twoje ciało tylko życie które się w tobie rozwija, poddając się aborcji jesteś zwykłym mordercą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego, że ludzie uważają to za niemoralne. 

Niemoralna to jest pedofilia i jej ukrywanie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

"Totalną fanką"? A co jest fajnego w in vitro, żeby być jego "totalną fanką"?

To ze rodziny mogą mieć dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ze rodziny mogą mieć dzieci 

Też jestem bardzo mocno  za in vitro. Córcia mojej siostry żyje dzięki tej metodzie. Leczyli się kilka lat i jest!! Zdrowa, radosna perełka. Chwała lekarzom, to był ostatni dzwonek bo siostra ma wczesną menopauze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Niemoralna to jest pedofilia i jej ukrywanie  

Wiele rzeczy jest niemoralnych. Ale ten temat nie dotyczy pedofilii tylko aborcji i in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Jestem za aborcją u muzułmanów, cyganów, Ukraińców i innych zasiłkowcom! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×