Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeciwniczki aborcji czy jestescie za in vitro

Polecane posty

Gość gość
Jestem przeciw aborcji na życzenie zdrowego dziecka i przeciw in vitro gdy tworzy się więcej niż 1 embrion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciw aborcji i jestem przeciw in vitro, ale nie sądzę żeby to było ważne, bo kim ja jestem?...nikim... i nie mogę nikomu nic narzucać. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciw aborcji na życzenie zdrowego dziecka. in vitro uważam za dar Boży dla ludzi,ktorzy nie mogą mieć naturalnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze bardziej preciwna in vitro niż aborcji, aborcja to zabicie pojedynczego człowieka, którego pewnie i tak matka by zabiła (vide Waśniewska), in vitro prowadzi do p****aństw społecznych, kazirodztwa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś OJP... ty tak serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za aborcją na życzenie do konca 3. miesiąca. weszlam tu z ciekawości akurat. mam dwoje dzieci, mają 3 i 7 lat. ja mam 37, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciwna aborcji na życzenie. Nie jestem przeciwna in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nawet nie ma co porównywać zapłodnionego jajeczka, do dziecka w 10 tygodniu ciąży. Jestem przeciw aborcji na życzenia. In vitro mi się nie podoba, ale nie jestem mu przeciwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za aborcją na życzenie do konca 30 roku życia weszlam tu z ciekawości akurat. mam dwoje dzieci i psa, mają 5 i 8 lat, pies 10. ja mam 40, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za aborcja do 12 tyg ciąży, tabletkami po, in vitro. Mam 39 lat, troje dzieci, psa i chomika. Weszłam tu z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za aborcją na życzenie do 40 tygodnia ciąży. Nie mam męża, , nie mam dzieci, mam koleżanki i dobrą pracę. Weszłam tu z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kota, myszki i psa. Weszłam tu z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrilellllla
jestem przeciwna aborcji ( aborcji można dokonać jeżeli jest to ciąża pozamaciczna ) in vitro ? nie . inseminacja tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys po przejściach

jeśli nie jest to jednocześnie z aborcją ewentualnie

choć potrzebowałabym dowodu, że te płody nie są uszkadzane 

generalnie jestem daleka od zabraniania czegoś co nie jest zabójstwem

ale uważam, że jak ktoś nie może mieć dziecka to może nie powinien. nie trzeba mieć dziecka. niech adoptuje. 

to też zależy bo czasem nie możesz zejść przez stres czy dietę, bardziej mówię o bezpłodności

jak ktoś się urodził z chorymi nogami to może nie powinien być sprinterem 

wybuch hejtu za 1....2..3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

A w Stanach dozwolona jest aborcja do konca ciazy!

Co wiecej jak np kobieta spodziewa sie blizniakow, trojaczkow itd, moze dokonac aborcji selektywnej-zterminowac np jedne-2 plody i zostawic jeden.W USA nie ma 500+ wiec dla kobiet ciaze mnogie to czesto duzy problem.

I co proliferzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys po przejściach
17 minut temu, Gość iza napisał:

A w Stanach dozwolona jest aborcja do konca ciazy!

Co wiecej jak np kobieta spodziewa sie blizniakow, trojaczkow itd, moze dokonac aborcji selektywnej-zterminowac np jedne-2 plody i zostawic jeden.W USA nie ma 500+ wiec dla kobiet ciaze mnogie to czesto duzy problem.

I co proliferzy?

😮 miejmy nadzieję, że Trump z tym coś zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia
3 godziny temu, Gość tygrys po przejściach napisał:

😮 miejmy nadzieję, że Trump z tym coś zrobi

A co z Chinami? Jak byla polityka 1 dziecka i byla przymusowa aborcja?Teraz chyba mozna miec max 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prze
Dnia 10.04.2018 o 23:57, brokeninside87 napisał:

jestem jeszcze bardziej preciwna in vitro niż aborcji, aborcja to zabicie pojedynczego człowieka, którego pewnie i tak matka by zabiła (vide Waśniewska), in vitro prowadzi do p****aństw społecznych, kazirodztwa itd.

Straszne że ludzie mają nadal tak zacofane poglądy. Masz dzieci? To teraz wyobraź sobie że ich nie ma i nigdy nie będzie... I albo cale Zycie do nich tęsknisz albo.. In vitro.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto jest przeciwny invitro powinien również

- nie leczyć dziecka chemia

- nie zgadzać się na operacje serca dziecka

ani nie powinien poddawać go żadnych metodam leczenia, bo przecież to ingerencja  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prze
7 godzin temu, Gość tygrys po przejściach napisał:

jeśli nie jest to jednocześnie z aborcją ewentualnie

choć potrzebowałabym dowodu, że te płody nie są uszkadzane 

generalnie jestem daleka od zabraniania czegoś co nie jest zabójstwem

ale uważam, że jak ktoś nie może mieć dziecka to może nie powinien. nie trzeba mieć dziecka. niech adoptuje. 

to też zależy bo czasem nie możesz zejść przez stres czy dietę, bardziej mówię o bezpłodności

jak ktoś się urodził z chorymi nogami to może nie powinien być sprinterem 

wybuch hejtu za 1....2..3

To nie bezpłodności a niepłodność 🤪adopcja mówisz. Wiesz jakie dzieci są oddane do adopcji? Chore z das i rad. Myślisz że to takie proste że wchodzisz jak do sklepu i to z loczkami poproszę? Dzieci mają nieuregulowana sytuację prawna. Ale jak ktoś się nie interesuje to zawsze pada argument adoptuj. Nie każdy musi mieć dziecko to prawda ale jesli ktoś chce to nich ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem przeciw aborcji zdrowych dzieci, tak jak jest teraz jest ok, in vitro może być ale tylko na 1 zarodku i nie refundowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

A ja mam to w nosie. Nie moje cialo, nie moja sprawa. Napisac chcialam ze: mam troje dzieci, 500+ , swinki morskie, papugi i meza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie, co kogo obchodzi czyjeś ciało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość katia
8 godzin temu, Gość iza napisał:

A w Stanach dozwolona jest aborcja do konca ciazy!

Co wiecej jak np kobieta spodziewa sie blizniakow, trojaczkow itd, moze dokonac aborcji selektywnej-zterminowac np jedne-2 plody i zostawic jeden.W USA nie ma 500+ wiec dla kobiet ciaze mnogie to czesto duzy problem.

I co proliferzy?

To zależy od stanu. Ostatnio w Alabamie (chyba) zabronili aborcji poza zagrożeniem życia matki. nawet gwałt nie jest podstawą do dokonania aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
6 minut temu, Gość Gość katia napisał:

To zależy od stanu. Ostatnio w Alabamie (chyba) zabronili aborcji poza zagrożeniem życia matki. nawet gwałt nie jest podstawą do dokonania aborcji.

Chcialabym pojechac do stanow, poogladac murzynow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×