Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić żeby być pożądaną?

Polecane posty

Gość gość

Jak być kobietą, dla której faceci się starają? Albo nawet jeśli ona jest w związku to próbują odbić, zaimponować. Co zrobić żeby facec***isali do dziewczyny pierwsi, żeby ją zdobywali? Moja skrzynka odbiorcza jest totalnie pusta, nikt o mnie nie zabiega, nie stara się nawet zaciągnąć do łóżka (oczywiście nie skorzystałabym). Chodzi tylko o sam fakt,że niektóre kobiety są adorowane, pożądane, a inne niewidzialne. Czy to zależy tylko od wyglądu? Ja jestem dość atrakcyjna, mam 21 lat, szczupłą sylwetkę, niestety małe piersi, ale pupa robi się coraz lepsza (cwiczę). Chciałabym poczuć się kobietą, samicą, a czuję się jak facet. No bo czym się różnię od faceta w mojej sytuacji towarzyskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna pusta polska zdz'ira. Aż mi się niedobrze robi. Nie masz adoratorów, bo jesteś w oczach mężczyzn nieatrakcyjna. Chcesz się poczuć samicą? Jedź do UK i pier'dol się z murzynami. Będziesz prawdziwą samicą wtedy, bo oni właśnie samic potrzebują nie kobiet by się wam spuszczać w otwory wszelakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pokazałeś klasę swoją wypowiedzią. Nie mam zamiaru uprawiać seksu z żadnymi murzynami, nie wiem skąd masz takie teorie (może jakieś złe doświadczenia). A czy faceci nie chcą czuć się pożądani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się na zawołanie. Zmień ubiór to na pewno wzbudzisz zainteresowanie. Chyba że wyglądasz jak karakan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Pozadanie jest czyms instynktownym,tego nie da sie udawac,to jest jak banka mydlana,ktorej nie dostrzegasz golym okiem. Budzi sie w czlowieku...to jak pragnienie,ktore zniewala ( nie chodzi o zaspokojenie potrzeby) bardziej to cos ,co przyciaga dwoje ludzi....moze to feromony....;-)....z pewnoscia napewno to feromony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie wyglądam jak karakan, ale jak zmienić ubiór? Wcześniej się starałam, ubierałam krótkie sukienki, spódniczki, obcisłe ciuchy, ale nie było żadnych zmian w reakcji otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malujesz się? Jakie masz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiecieńcudownie
mężczyźni lubią kobiety zaradne, zdrowe, które dobrze sobie radzą , kształcą się, mają pracę, pieniądze, niekoniecznie wielce atrakcyjne i kobiece. Idą na łatwiznę żeby nie musieli się przemęczać w życiu, nawet jeśli nie mają poważnych planów, to jednak instynkt to instynkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
23:06 Teraz przyszla wiosna:) Wybierz sie do fryzjera,moze jakis ladny kolor na glowie i zmiana fryzury,byc moze fryzjerka doradzi jak masz sie czesac do swojego owalu twarzy. Co do ubioru...to poprzegladaj czasopisma o modzie,zawsze mozesz sie zainspirowac. (Ja zawsze tak robie kiedy chce cos zmienic w ubiorze,albo jak nie mam pomyslu na siebie) Ladny delikatny makijaz,najlepiej naturalny....ladny zapach perfum,pomalowane paznokcie i zadbane dlonie....;-) No i ruszaj na podboj mezczyzn....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno to kwestia otwartości a nie tego co i gdzie się robi ;) może spróbuj tu - facebook.com/groups/1511041632310968/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×