Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tradycje tradycjami ale

Czy oczekujecie aby facet zapłacił na 1 randce bo to zaliczka

Polecane posty

Gość tradycje tradycjami ale

na przyszłe roohanie? czy po prostu jesteście tak spłukane po kosztach ciuchów i makijażu i innych du'pereli że autentycznie nie stać was aby zapłacić za siebie na pierwszym spotkaniu? chętnie usłysze wasze głosy w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki , kosmetyczka, botoxu, ciuchy są drogie , facet za to nie zapłacił a jak baba by chciała przyjść w starej bluzie i bez makijażu to by ja obgadał i pół miasto by się z niej śmiało, chociaż jej nie znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś po co mam jakiejś nieznajomej kur'wie cokolwiek odpalać??? co ja kur'wa ksiądz dobrodziej czy inny rządowy pasożyt aby szastać cudzą kasą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te darmowe randki
gość dziś baba z takim myśleniem to tępak i patologia bezmózgowa, takie się omija z daleka i opisuje na blogach aby inni "to to" omijali na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem uczciwa, jesli wiem ze go nie chce płacę za siebie, a jak chce to pozwalam zapłacić ,prosty jasny przekaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja stara wyciąga łapę po kasę, jej się zapytaj pustaku bezmózgowcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrościsz, że faceci za mnie płacą a tobie twoja stara musiała dać kasę na koszule dla twojego przydupasa, żebyś miała hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczesna kobieta to prostytutka nie uprawia seksu z milosci tylko z checi zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko u was odwrotnie
gość dziś ja jestem uczciwa, jesli wiem ze go nie chce płacę za siebie, a jak chce to pozwalam zapłacić ,prosty jasny przekaz >>> to jakaś "odwrotna" babska logika kompletnie pozbawiona sensu, wy baby macie jakiś brak komórek mózgowych odpowiedzialnych za logiczne myślenie i logiczne decyzje, nic dziwnego że życie większości z was jest tak popierniczone i wy nawet nie kumacie dlaczego tak jest, to musi być strasza męka bycie babą na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wspolczesna kobieta to prostytutka nie uprawia seksu z milosci tylko z checi zysku. > jasne że tak, one już przed spotkaniem kalkulują i obliczają "opłacalność" danego układu i czy w to dalej wchodzić, to chodzące kalkulatory pozbawione innych cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor tematu to wulgarny cham, az sie dziwie, ze ludzie chca z takia patiologia pisac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaci zapraszający. Jeśli padnie zdanie zapraszam cię na kawę, pizzę, obojętnie co, to oznacza, że płaci ta osoba, która takie zdanie wypowiedziała. Jeśli oboje dojdą do wniosku, że warto gdzieś usiąść, coś zjeść, to każde płaci za siebie. Ale słowo zapraszam wówczas nie może paść. Czasem płaciłam za chłopaka. Ot choćby wtedy, jak zaprosiłam go, bo chciałam świętować zaliczony pierwszy rok studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś płaci zapraszający. X Mowi ta ktora nigdy nie zapraszala i nigdy nie placila za kogos. Placi sie za siebie mamy rownouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, jak nie chcesz to nie plac. I wcale się nie musisz umawiać z kobietami, przerzuc się na chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oczekuje ze zaproponuje zapłacenie, bo to weryfikacja czy ma klasę i kulturę. Zawsze płace koniec końców za siebie na 1 randce. Mam dobra prace i mieszkanie :P P.s. Na roochanie trzeba poczekać kilka miesięcy. Na kolejnych randkach płacimy nawzajem. Teraz mam faceta, zarabia mniej niz ja, to go zapraszam. Ostatnio na kawę i basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto pomagać finansowo facetowi, płacąc za siebie to robisz. Jak się kasa skończy to on ci już nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placa tylko c***y byle brytol przyjedzie to same za nich placicie i obciagacie. Dlatego polki maja renome szmaty europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.46 jaka odwrotna logika? Mam analityczny meski umysl pop*****lko w spodenkach, to jasny logiczny przekaz, mam fajne zycie od lat z idealnym facetem ty sie nie pochwalisz tym samym w druga strone, co to mojej interesownosci losiu, prezenty ode mnie maja wielką wartosc ale tylko dla takiego jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autor tematu to wulgarny cham, az sie dziwie, ze ludzie chca z takia patiologia pisac smutas.gif Zgłoś prawda boli pasożyta? bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżka tranu
gość dziś to już wiemy dlaczego kobiety nie biorą inicjatywy i nie zapraszają jako pierwsze facetów, bo to sknery i szkoda im pare groszy, lepiej czekać na jelenia aż to on "zaprosi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorze, jak nie chcesz to nie plac. I wcale się nie musisz umawiać z kobietami, przerzuc się na chlopcow. >> ale twoim tokiem myślenia za chłopców TEŻ mam płacić jeśli zapraszam, tak? To już wole kumpli i sprawa jest jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat dla debili :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie warto pomagać finansowo facetowi, płacąc za siebie to robisz. Jak się kasa skończy to on ci już nie pomoże. >>> powiedziała kalkulatorka, ALE odwrotnie jest w porządku bo baba ma cípe i jej się należy, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet placi to mu zalezy i jest kulturalny jak nie placi to chce wyrwac tanim kosztem du/pe do zaliczenia, wiec odp na twoje pytanie - stac nas, ale musimy was jakos przeseleksjonowac na facetow godnych uwagii i wybrakowany szrot do odstrzalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerzy już nie ma
gość dziś czyli wybieracie faceta dominującego a potem chcecie partnerstwo, hmmm... coś nie tak z logiką w obecnym równouprawnieniu, bo nie można zjeść torta i go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura wie najlepiej
kobiety w tym kraju to sknery i bardzo bierne istoty, nie mają w zwyczaju brać inicjatywy i zapraszać facetów, bo "nie wypada" lub nie chcą być uważane za "desperatki" itd, więc tym samym nie uważają za stosowne płacić za siebie, wolą być uległe, choć feminizm im wmawia że mają być równe, to wszystko jest dla kobiet bardzo mylące, nie dają z tym rady, współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×