Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kobiety skrzywdzone przez muzułmanów Arabów, Pakistańczyków itd

Polecane posty

Gość gość

Ostrzegam wszystkie dziewczyny: to może się stać również i tobie! Mój mąż był tolerancyjny tak długo jak mieszkaliśmy w Polsce i nie miał poplecznictwa rodziny. Nie wierzcie muzułmanom! Islam to upokorzenie kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiem lat temu wyszłam za muzułmanina z Egiptu, którego poznałam w Polsce. Na początku było pięknie: on zamieszkał ze mną w Warszawie, miał bardzo dobrą pracę, mieliśmy dużo pieniędzy. Religia nigdy nie była dla nas problemem: on miał swoją religię muzułmańską a ja zwyczajnie chodziłam do kościoła. Nie miał z tym żadnego problemu. Minął rok odkąd wzieliśmy ślub cywilny i zamieszkaliśmy razem. Postanowiliśmy przenieść się do Egiptu, ponieważ tak bardzo tęsknił za domem i krajem, więc wyrzekłam się wielu rzeczy i przeprowadziliśmy się. Był to mój pierwszy bład. Moje życie zmieniało się powoli - najpierw musiałam nosić chustę na głowie ponieważ mój mąż "nagle" stał się bardzo zazdrosny potem musiałam zakładać burkę. Miłość jest ślepa więc pozwalałam mu na wiele. Jego rodzinie nie podobało się jednak że pochodzę z rodziny chrześcijańskiej. Następnym moim błędem było więc ponowne podporządkowanie się mojemu mężowi i zmiana wyznania. Nie władam językiem mojego męża więc otrzymałam koran w języku angielskim. Na święta chciałam pojechać do Polski żeby odwiedzić rodziców, ale mój mąż zabronił mi tego. Gdy chciałam postawić na swoim, zostałam brutalnie skopana przez własnego męża - pierwszy raz w moim życiu! Odtąd nie wolno mi było wychodzić z domu, nie miałam prawie żadnych praw. Gdy raz wymknęłam się z domu i pobiegłam na policję, policja poinformowała najpierw mojego męża i jego rodzinę. Wolę wam oszczędzić konsekwencji jakie mnie oczekiwały. Cztery lata temu zaczęła mnie szukać moja rodzina. Moją wolność zawdzięczam moim braciom i kuzynom. Dzisiaj dziękuję Bogu, że mnie uratowali i że znowu mogę żyć "normalnie". Ostrzegam wszystkie dziewczyny: to może się stać również i tobie! Mój mąż był tolerancyjny tak długo jak mieszkaliśmy w Polsce i nie miał poplecznictwa rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka jest z arabem ze 2 lata, a ona chce już rozwodu. Chce rozwodu, bo... wszystko było ładnie pięknie do ślubu, potem po ślubie, najpierw on żądał, aby ona zrezygnowała z pracy, bo według niego powinna zajmować się domem i od tego się zaczęło. Ona zaczęła się sprzeciwiać jemu, bo on dążył do całkowitej kontroli nad jej życiem. Gdy się stawiała, w czasie kłótni zaczął ją bić. Tak też ktoś z komentujących miał racje tutaj, że z arabami, to wszystko ładnie wygląda tylko do ślubu. Po ślubie się zaczyna dopiero prawdziwe życie z arabem. Co lepsze, bo teraz ten arabski mąż mojej przyjaciółki nie chce jej dać rozwodu, a mówiłam jej żeby z arabami, turkami, albańczykami i resztą muzułmanów dała sobie siana. Ale mimo wszystko, widocznie musiała się przekonać na własnej skórze. Dobrze, że przynajmniej dziecka nie mają, bo on oczywiście chciał, ale ona się wstrzymała. Chociaż jedna opatrzność losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkając swego czasu w Londynie, gdy jakiemuś Arabowi powiedziałem że jestem Polakiem to od razu robili głupie uśmieszki i pytali czy przyprowadzę jakieś rodaczki. Mógłbym napisać ze 100 przykrych historii arabsko-polskich które widziałem na własne oczy, ale nie mam ochoty się i innych dołować. Podobnie zresztą sprawy wyglądały z Afrykańczykami. kobiety te po jakimś czasie zazwyczaj poznają się na nich i mądrzeją, ale piętno zostaje na całe życie. mam znajomego, który zerwał zaręczyny po tym jak dowiedział się, że jego była narzeczona była z koleżankami w Egipcie. a jacy są arabowie? gejem nie jestem ale nie powiedziałbym że jacyś specyficzni z wyglądu. umieją za to dobrze manipulować i grać na emocjach, kłamać w żywe oczy i wykorzystywać swą odmienność na wszystkie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polacy to najbardziej rozchwytywany w świecie kobiet towar, każda żółta, śniada czy czarna, nie mówiąc o białych chciałaby Polaka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy (Polki) naprawde nie rozumiecie ze na tak zwanym zachodzie w glowach ludzi zaczyna byc tak, ze Polka = K**WA ? Naprawde to do was nie dociera ? Na zachodzie zadna przyzwoita kobieta nie pojdzie do lozka z murzynem, arabem itp - ŻADNA. Mowimy tu oczywiscie o takich przecietnych "pakistancach" ze zmywaka a nie wyksztalconych i z klasa - ale takich jest przeciez tak malo ze ich prawie nie ma. To, ze Polki sa latwe i tepe to juz np: w Anglii doslownie absolutnie powszechna opinia, POWSZECHNA. W internecie wystarczy poszukac 5 minut zeby znalezc filmik w stylu "polki w anglii" gdzie za 20 funciakow doslownie co 2 czy 3 po prostu idzie dac d**y ! A Egipt ? Tunezja ? To co sie tam dzieje to juz jest doslownie ... az brak slow. Polki jezdza tam by dawac d**y tym zalosnym windziarzom, facetom od liczenia lezakow, od pilnowania recznikow itp itd TYLKO dla ich koloru skory. No to jest DNO DNA i 3 metry mułu. Powie taki pacan "i lav ju darling" bo niewiele wiecej umie a Polka juz maslne oczka robi, bo ona taki sniady, taki inny. No GROZA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Polką, lecz bardzo często bywam służbowo i prywatnie za granicą.Ponadto przez 8 lat mieszkałam jako dziecko z rodzicami w Stanach.Ze swoim akcentem jestem uważana przez postronnych za Amerykankę.Oczywiście partnerzy wiedzą, że jestem Polką i reprezentuję interesy polskiej firmy.Lecz na ulicy czy w lokalu zdarza się, że jestem zaczepianą przez kolorowych. Według mnie to jacyś prymitywni desperaci.Swoim prostym i byle jakim angielskim usiłują zagadać z kobietą, myśląc że trafili na jakąś gąskę lecącą na wyżelowane włosy i świecidełka z tombaku.Jak usłyszą soczystą odpowiedź, z której połowy nie zrozumieją z uwagi na braki w słownictwie, wtedy robią się aroganccy, opryskliwi i bluzgają epitetami i wulgaryzmami. Oni wychodzą chyba z założenia, że każda biała kobieta to łatwy obiekt seksualnych podbojów.W hotelach wśród personelu dużo jest Arabów i Hindusów a także Polaków . Nigdy nie mogłabym nic zarzucić nikomu z białego personelu , ale miałam ogromną satysfakcję, że po mojej interwencji dyrekcja zwolniła Marokańczyka i Egipcjanina, pracujących w jednym ze znanych londyńskich hoteli za niekompetencję i rzucane pod nosem głupie uwagi. Proste dziewczyny, które wyrwały się z Polski i nie widziały kawałka świata, są łatwym łupem dla takich typków, lecz np.wśród rodaków osiadłych w Stanach, gdzie ludzie żyją w tyglu różnych ras, związek dziewczyny z polskiej rodziny z kolorowym chłopakiem to rzadkość a ślub to już ewenement. Przestrzegajmy przed takimi związkami ale pozostawmy je ich losowi.Jestem pewna, że w większości rozpadną się za jakieś czas a los tych kobiet będzie przestrogą dla innych. Nie ma doprawdy czego im zazdrościć. Będą same ze swoimi problemami, bo raczej żaden biały mężczyzna nie zwiąże się z kobietą skalaną związkiem z kolorowym. Biała kobieta+ biały mężczyzna= białe dzieci. To powinno być mottem dla każdej Polki.Kto tego nie zrozumie, sam skazuje się na margines. Swoje dzieci uczę tego od maleńkości.Czasami któreś jeździ ze mną za granicę, czasami jeździmy całą rodziną. Oboje już bardzo sprawnie posługują się angielskim, uczą się też francuskiego i niemieckiego.To dzieci dla których świat będzie stał otworem, dla nich kolorowi to ewentualnie tylko przyszła służba czy personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wraz z kolega musieliśmy ratować nasze koleżanki z rak Arabów gdyż dały sie namówić na małżeństwo i wyjazd do ich kraju .wytrzymaly 6 lat tortur upokorzeń .Po kryjomu wysłane listy błagały swoje rodzinyby im pomoc .Ze względu na prace jaka wykonywaliśmy z kolega będąc w armii tylko my dwoje nadawaliśmy się na wyjazd i postarać się przywieść nasze koleżanki .Nie będę opisywał szczegółów gdyż to bardzo długa historia .Po zebraniu przez rodziny tych dziewczyn i nas pewnych kwot pieniędzy wyjechaliśmy do tego kraju i pod wskazany adres jakie podały ,małe miasteczko a rącze wioska ,z obserwacji naszych wynikało ze same nie wychodzą z domu są pilnowane przez braci lub matki . Udało się nam zobaczyć na ulicy z jedna koleżanka ,zostawiliśmy jej telefon by mieć kontakt .Po tygodniu zorganizowaliśmy porwanie obu koleżanek gdy ich faceci byli w pracy lub ich nie było ,były tylko kobiety .wynajetym samochodem kluczylismy 3 dni po tym kraju ,udało się nam wykupić bilety i wszyscy wylądowaliśmy na lotnisku w Anglii .To co one przeszły przydało by się nagłośnić wszystkim Polkom decydujących się na bycie z tymi mężczyznami ,inna kultura mentalność ,zachowanie . W Europie musza przyjmować nasze standardy życia w ich krajach musza żyć jak każdy wyznający ich wiarę inaczej będzie on wyklęty .Goraco nasze dziewczyny namawiam po moim doświadczeniu i koleżanek ,zastanówcie się bardzo mocno ,nawet mocno dążąc uczuciem tego mężczyznę czy nie warto przecierpieć i wyżej się takiej miłości by nie cierpieć całego życia w ich religii i zwyczajach dla nas nie do przyjęcia . Być może kilka pan dziewczyn uratuje moja wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 6 lat jestem w związku z kobietą, którą uważałem za najporządniejszą osobę, jaką mogłem sobie wyobrazić. Niestety niedawno dowiedziałem się, że od 17 roku życia, uprawiała tzw. seksturystykę, tzn. co roku jeździła z matką na wakacje (Tunezja, Egipt, Turcja itp.) tylko po to żeby ****ać się z tymi brudasami, kilka lat mieszkała w UK, tam oczywiście też nie mogła się oprzeć ich "urokowi" i pukali ją ciapaci i raz po pijaku jakiś murzyn. Dopiero później związała się z Polakiem, ale ten dla odmiany pił i czasem spuścił jej łomot, więc wróciła do Polski i wtedy się poznaliśmy. Jestem trochę załamany tą sytuacją, bo z jednej strony nadal ją kocham, a z drugiej trudno mi się z tym pogodzić i zrozumieć co nią kierowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci szczerze,że współczuję. Jako kobieta nigdy w życiu nie poszłabym do łóżka z Arabem,murzynem,Azjata,Hindusem czy innym kolorowym.Tylko białych o europejskim wygladzie lubię i powiem Ci,że mieszkałam wiele lat w USA i teraz w UK i w tych miejscach jak biała kobieta sypia z kolorowym to jest to jak stygma.Żaden normalny,porzadny i pracujacy Brytyjczyk czy Amerykanin "nie bierze" po kolorowym.Dla czarnego przelecenie białej kobiety jest jak trofeum.Ja już parokrotnie zostałam zapytana na randkach czy lubię czarnych,czy umówiłabym się z nimi,itd.Kolesie po prostu dyskretnie badali grunt aby przypadkiem nie zwiazać się z kimś kto sypiał z kolorowymi.Co do Twojej kobiety to nie za ciekawie ale mogło być gorzej-np.była prostytutka.Z tym,że od razu Ci powiem,że nie zaakceptujesz jej przeszłości nigdy,nie przełkniesz tego bo już teraz to jest wielki problem.Ja tak miałam raz,po 3-letnim zwiazku dowiedziałam się,że mój facet sypiał w trójkatach i miał nawet stały układ z dwiema siostrami.Nie jestem cnotka ale dla mnie to było za dużo,to świadczy o tym,że ktoś nie ma kręgosłupa moralnego i nie wyobrażam sobie wychowywania dzieci z takim człowiekiem,zerwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dowiedziałem? Przypadek, od 5 lat mieszkamy razem i kilka miesięcy temu przez przypadek natknąłem się na płyty z jej zdjęciami. Zawsze twierdziła że na wycieczki jeździła tylko z mamą, że za granicą było jej ciężko bo była sama, a na fotkach różni faceci, więc coś przestało mi się zgadzać, zachowałem się chamsko, ale przeszukałem jej rzeczy i natknąłem się na pamiętniki. Okazało się, że była w kilku związkach, z tym co ją bił chyba nawet 3 lata z przerwami, na szczęście oni byli biali, raczej w miarę normalni, więc to mnie kompletnie nie rusza. Niestety opisała też swoje wycieczki do krajów arabskich i niestety to co tam wyczytałem trochę mnie dobiło. Pierwsza jej wycieczka i już trzeciego dnia traci dziewictwo z jakimś Albańczykiem, w krzakach, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Nawet chce brać z nim ślub bo tak jest zakochana. Następne wyjazdy są już zaplanowane, jak sama pisze: flirtuje ze wszystkimi, bo tak jej się podobają, w Polsce z nikim nie sypia, żeby nie mieć złej opinii, więc 'puka się " na wycieczkach, w Tunezji poznaje jakiegoś faceta w którym oczywiście też się zakochuje, i to chyba mocno, bo w ciągu 6 lat jeździ tam 3 razy i jak sama pisze jest to miłość do końca życia i tunezyjczyk jako jedyny sprawia że przeżywa orgazm. Niestety nie wszystko jest zapisane w pamiętnikach, więc nie mam pewności ilu ich wszystkich było, ale to czego się dowiedziałem i tak mnie załamało, nie jestem w stanie zrozumieć, jak mogła być tak głupia i bezmyślna. Jeszcze niedawno poważnie myślałem o ślubie, dziecku, ale teraz boje się że nigdy jej tego nie za pomne, niby nie powinno mnie to obchodzić, bo robiła to zanim się poznaliśmy, jednak dręczy mnie to strasznie. Nawet nie mam z kim o tym porozmawiać, bo nie chce żeby ktoś się o tym dowiedział, tragedia jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandal na lotnisku Heathrow. Polskie sprzątaczki zorganizowały w terminalu sprawnie działającą agencję towarzyską. Wabiły pasażerów i oferowały swoje usługi w toaletach. ZA SEKS W TOALECIE BRAŁY ZAWROTNĄ SUMĘ 20 FUNTÓW.Gdy sprawa wyszła na jaw, dziewczyny wyrzucono z pracy. Proceder kwitł co najmniej od kilku miesięcy, ale afera wybuchła dopiero pod koniec ubiegłego tygodnia. W sprawę zamieszanych jest siedem pań. Wszystkie zostały natychmiast zwolnione. Możliwe jednak, że było ich więcej. Przewrażliwiona ochrona lotniska uważnie przegląda teraz archiwalne taśmy z kamer CCTV i podejrzanie patrzy na wszystkie nietypowe zachowania pracowników firmy sprzątającej. Na lotnisku zapanował wstyd i zapadła zmowa milczenia. Terminal drugi lotniska Heathrow. Codziennie przewija się przez niego ponad 50 tysięcy pasażerów. Wielu z nich spędza tutaj nawet kilka godzin, oczekując na przesiadkę lub spóźniony samolot. Skazani są na długie warowanie na niewygodnej ławeczce, albo przesiadywanie w jednej z licznych restauracji. Niektórzy mężczyźni byliby skłonni sporo zapłacić, aby takie chwile spędzić w przyjemniejszych warunkach. Właśnie wśród nich młode sprzątaczki dostrzegły znakomitą grupę docelową klientów. Z mistrzowskim zmysłem marketingowym wychwyciły rynkową niszę i ulokowały swój biznes tam, gdzie jeszcze nigdy nie pojawiła się konkurencja. Pomysł był imponujący. Jedna z dziewczyn szła z klientem do toalety, a koleżanki pilnowały drzwi. Zastawiały wejście mopem i tłumaczyły grzecznie pasażerom, że ubikacje są w trakcie sprzątania. Chwila sam na sam z atrakcyjną obsługą lotniska kosztowała od 20 do 30 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ze w islamie mężczyzna możne kłamać przeciwko kobiecie? doktryna al-tagyyia pozwala okłamywać kobiety, muzułmanizm ma prawo kłamać o uczuciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne kobiety nawet nie spojrzą na czarnych czy arabów. To zupełnie inna kultura, światopogląd. Naiwne wieśniary z Polski się łapią na związki z tymi ludźmi, ale to zjawisko na szczęście powoli topnieje. W sieci masa artykułów, wywiadów, reportaży o bitych, więzionych, gwałconych Polkach, które zdecydowały się na związki z arabami lub czarnoskórymi. Nawet lewicowy TVN takie reportaże w Uwadze publikował, więc wiele kobiet ma już na tyle oleju w głowie, że takich panów po prostu unikają, ale wciąż znajdują się proste, głupie dziewczyny, które dają się uwieść a potem wpadają w błędne koło, na szczęście coraz mniej takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam udane małżeństwo Polki z Afgańczykiem, ale on jest lekarzem i mieszkają w Polsce. Maja dwójkę dzieci, ona pracuje w laboratorium, są szczęśliwi. A w jego strony lecą na wakacje. Jak któras sobie weźmie Araba z budki z kebabem, to nic dziwnego, że tak to się kończy. Podobnie jest jak bierze polskiego Sebiksa spod budki z piwem, też dostaje wpieprz, bo zupa za słona, a piwo za ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam kilka lat temu jak pisała tu jakaś kobieta, która pracowała w placówce bankowej w UK. Opowiadała, że przyszedł jakiś Arab do banku z żoną i dziećmi (żona oczywiście po same oczy w turbanie) i coś tam załatwiali u niej. Po czasie okazało się, że ta w turbanie to Polka była, bo zaczęła coś do dzieci po polsku mówić i ta autorka - konsultantka bankowa do tej kobiety w turbanie zaczęła po polsku mówić, gdy zorientowała się, że to jej rodaczka i pisała, że było widać zza tego turbanu jak poczerwieniała jak burak :D Także mają przygody niektóre Polki, oj mają... na dramaty i melodramaty gotowe scenariusze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Polka w hidżabie? :D :D :D o ku'rwa...... :D :D :D Jak nisko upadły nasze rodaczki, że dają się traktować jak arabskie podludzie... w ich kulturze kobieta jest gorzej od kozy traktowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie banda ograniczonych, rasistow i debili! ludzie sa rozni, w kazdym kaju, religii i kulturze. nagle wychodzi na to ze polscy panowie, nie pija , nie buila i nie zdrazaja... zasciankowe, prymityne i obrzydliwe szufladkowanie ludzi.. wstyd mi za was, polaczki z ciemnogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ludzie są różni, kultury także- są takie w których jest normalne gwałcenie małych dziewczynek czy zabójstwa kobiet podejrzanych o seks pozamałżeński. Wam Polkom jak rozumiem to odpowiada, bo macie motylki w brzuchu i adrenalinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie dzieje z prostego powodu. Polacy maja ogromne wymagania co do swoich potencjalnych partnerek nie spelniajac nawet w 10% tego czego oczekuja. Kobieta musi byc przepiekna i bardzo szczupla, jesli taka nie jest a jej uroda czy waga odbiegaja od normy to jest wysmiewana, szykanowana lub zlewana. Muslimy, murzyny i hindusi maja inne spojrzenie na kobieca urode i kilka kg za duzo czy duzy nos nie czynia kobiety w ich oczach brzydka a jasna skora, oczy i wlosy sa w ich mniemaniu bardzo seksowne. Zakompleksione Polki ignorowane i wysmiewane przez rodakow kiedy zainteresuje sie nimi facet duzo przystojniejszy niz przecietny Janusz o wymogach z kosmosu, to traci rozum i zdrowy rozsadek. Prawie zawsze kazda Polka jaka widzialam z murzynem, arabem czy hindusem byla gruba albo brzydka na polskie standardy piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mahomet ożenił się z Aiszą gdy ta miała 6 lat, a zaczął ją gwałcić gdy skończyła lat 9. Dla muslimów Machomet to wzór cnót, więc nic dziwnego, że go naśladują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ale za przeproszeniem pier'dolisz. Masa kumpli z roboty ma przeciętne z wyglądu żony. Gdyby wszyscy faceci chcieli tylko piękności, to by ich po prostu nie starczyło, bo większość ludzi wszędzie na świecie jest zwyczajnie przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesujaca lektura, szczegolnie stwierdzenie przykladnej Polki "biala kobieta + bialy mezczyzna = biale dziecko, kolorowi nadaja sie na personel". Apardheid w czystej formie. Krzywdzenie i szczegolnie kontrolowanie zycia seksualnego kobiet wspomaga a nawet dyktuje kk, do tego nie trzeba muzulmanow. Ten stan probowali zmienic dopiero komunisci, z roznymi efektami, poniewaz sredniowieczne spoleczenstwa na czele z polskim dbaja o tradycje (np. moralnosc pani Dulskiej). Szanujace sie kobiety na zachodzie predzej zwiaza sie z muzulmanami niz np. z Polakami, poniewaz wlasnie Polacy maja tu jak najgorsza opinie. Jestescie na zachodzie taka samo negatywnie postrzegani, jak muzulmanie i inni obcokrajowcy w Polsce, wiec spojrzcie w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie polscy ksieza nasladuja Mahometa, poniewaz tez chetnie zagladaja dzieciom do majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 odezwała się toaletowa prostytutka za 20 £ i jeszcze śmiesz gloryfikować komunistycznych bandytów katujących ludzi i masowo mordujących niewinne osoby? A może należysz do perelowskiej szlachty?Czy jesteś taka głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym narozie i w kazdej kulturze sa zwyrodnialcy i porzdni ludzie. w KK tez kwitnie pedofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×