Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poza Polska , jak spedzacie weekendy, wspolne dni wolne

Polecane posty

Gość gość
Nic nie bede wygooglowywal bo polskie morze i jeziora sa najlepsze. Nigdzie nie ma piekniej. I do tego tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedziesz wygooglowywal, bo jak zobacyzsz ten lazur - tak, lazur w UK, Isle of Harris - to oczy ci wyjda I szczeka opadnie ... bo Baltyk czy polskie jeziora takie nie sa. no nie sa blekitne/ zielonkawe I wiesz o tym. Baltyk jest nie tlyko polskim morzem, btw... geografia sie klania. ale np jeziorko Lochan Uaine - zdjecia nie klamia, ono ma taki kolor, widzialam na wlasne oczy I kapalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwali sie ze kapala sie w jakiejs wodzie za granica :D:D niezła psycholka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa powazne zaburzenia albo brak wiedzy; Morze srodziemne i lazurowe wybrzeze jest cudne. Baltyk ok, ma ladne plaze ale co z tego, kiedy woda byle jaka i zimna? Gwalty codziennie i zabojstwa? Ty sie ogarnij, codziennie czytam co sie w Polsce dzieje i zastanawim sie co sie z ludzmi porobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale koles nic nie wie o swiecie, o zyciu. Ja bylam w moim zyciu nad kilkoma wodami I jeziorami, z polskich no to Baltyk I pare jezior malych; na swiecie to Morze Egejskie; ocean Atlantycki (Portugalia) oraz zatoka Tajlandzka. I sorry, ale w tamtych miejcach woda O WIELE CZYSTSZA I CIEPLEJSZA niz Baltyk w czerwcu, lipcu, sierpniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatoka Tajlandzka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cie tak bawi, GULF OF THAILAND - jak bys to przetlumaczyl, madralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość polaków za granicą nie ma wolnych weekendów tylko orają świątek, piątek i niedziela, bo to pazerne i chciwe na kase i ciągle im mało, durne bydlaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:24 A ja pracuje poniedzialek-piatek 8:30-4:30, moj maz tez poniedz-piatek 9-5. I co powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wale konia calymi dniami, jestem uzalezniony, nie moge przestac, chyba potrzebuje pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzlwowa
Ja ze znajomymi podróżujemy po Europie, ostatnio byliśmy we Lwowie, ale my to na takie imprezowe wyjazdy jeździmy. Mieliśmy farta też, bo znaleźliśmy firmę Lwów Nocą, która ogarnia takie wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jedne dzien weekendu pospać, poleniuchować i ogarnąć też co nieco zaległości domowych, a drugi dzien jakaś rodzinna wycieczka, czy długi spacer, czy np jak złą pogoda, to kino, basen, coś takiego... lub do znajomych lub oni do nas. wczoraj bylismy na wycieczce, dziś leniwy dzień. zaraz będziemy gotować wspólnie obiad. wczoraj bylismy nad Lac de Serre-Ponçon (mieszkamy trochę ponad godzinkę jazdy autem od tego miejsca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loonia9999
My korzystamy z pomocy organizatora https://naferie.pl/. Oferuje on wyjazdy rodzinne na zimowiska. Wspaniała atmosfera, atrakcje, piękna okolica i wszystko to w mega przystępnej cenie. I co najważniejsze nasze dzieci były bardzo zadowolone i ciągle pytają kiedy kolejny taki wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytalam ze gdzies blisko baltyku spuscili do jakiejs rzeki setki tysiecy ton szamba i to wszystko polecialo do baltyku. Milej kapieli w gownie. Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×