Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poza Polska , jak spedzacie weekendy, wspolne dni wolne

Polecane posty

Gość gość
No dokladnie. Wole z biednym Polakiem bo swój niz z bogatym angolem co smierdzi piwskiem. Niech gnija brytole u siebie poza UE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie chcę z takimi pasztetami, jak wy dlatego latam do Krakowa, bo tam wolą Polaka z Londynu od Polaka z zepsutymi zębami z małopolskiej wioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://gospodarka.dziennik.pl/praca/artykuly/572945,prawie-5-tys-zl-pensja-wysoka-konsumpcja-wzrost-pkb.html Szybki wzrost płac w połączeniu z rosnącym zatrudnieniem i niską inflacją to sygnał wysokiej konsumpcji i wzrostu PKB. Przeciętna płaca brutto w sektorze przedsiębiorstw jest coraz bliżej granicy 5 tys. zł. Jak podał wczoraj Główny Urząd Statystyczny, w marcu średnie wynagrodzenie wyniosło 4886,56 zł. Było o 6,7 proc. wyższe niż rok wcześniej. Gdyby to tempo utrzymało się dłużej, to wiosną przyszłego roku na trwałe statystyczna pensja wynosiłaby już ponad 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - chwalisz sie , ze w Polsce jest teraz ladna pogoda? No to na pewno twoja zasluga idioto! Taka pogoda to jest na poludniu Europy przez pol rou, ale pojecia nie masz, bo poza Polska to tylko w Uk byles. Ja np dzisiaj sie kapalam w morzu, nie w Baltyku parowo! A dotacje unijne niedlugo sie skoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GUS w soboty nie pracuje , a swoje statystyki to sobie do zasranej d**y wsadz lub zaplutej mordy! Jaka jest prawda to wszyscy wiedza. Polowa Polakow zyje jak w tym serialu Chlopaki do wziecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwólmy co niektórym fajtłapom z polskiego zaścianka leczyć na tym forum swoje prowincjonalne kompleksy. O 20.00 zacznie się dziś koncert Boba Dylana u nas w Norymberskiej Frankenhalle. I ja właśnie tu jestem i stąd ci odpowiadam. Aha, ty nie wiesz, kto to Bob Dylan, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nas obchodzi na poludniu Europy:D tam sa miliony ciapatych i islamistow z bliskiegow schodu i afryki :D :D w PL jest najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszny jakis bobek dylan;):D nie dorasta do pięt Krzyszofowi Krawczykowi i Maryli Rodowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pacanei na poludniu sa tryliony i sexstyliony kolorowych. Przeciez tak ci wmawia polska tv , wiec w to wierz. Nie ruszaj sie z tego grajdolu i gnij- powodzenia! Niedlugo dlugi weekend a pogoda sie tobie zepsuje, zreszta jak zawsze. Bedziesz musial sobie grilla w domciu zrobic****iwsko wychlac, jaka szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha beka niezla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, z ciebie, idz i sie zapytaj w urzedzie pracy, moze maja jakies szkolenia dla osob z artykulu 49 ustawy nie wiem z jakiego tytulu konkretnie ciebie wysla na jakies doksztalcanie, ale przypuszczam, ze sie kwalifikujesz z kilku punktow, bo jestes bezrobotnym do 30 roku zycia, na dodatek dlugotrwale, korzystasz ze swiadczen z pomocy spolecznej, a prawdopodobnie jestes tez niepelnosprawny, poniewaz opoznienie w rozwoju to tez stopien niepelnosprawnosci. Takze idz , skoncz np szkolenie na spawacza i moze wtedy zarobisz te twoje wymarzone 5 tysi! Nie zycze milego dnia, bo twoje dni sa tak smutne jak twoje zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tlumacz swinio na wygnaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wygnaniu to byłeś ty. Myślałeś że zarobisz kasę i wrócisz a ty zgacha.my jesteśmy bo chcemy i bardzo jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie bylem za granica z kims mnie mylisz pustaczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka beka beka z bingola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie był a ciągle tu siedzi i zna szczegóły ciułania w UK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, temat zepsuty ale cóż, ja się wypowiem "na temat" czyli o spędzaniu weekendów. w sobotę -cudna pogoda była, Edynburg - byłam z rodziną na spacerze i na lodach, potem relaks w domu, obiad, potem znowu spacer, tym razem na Calton Hill, caly dzien było pięknie, niebo niebieskie, cieplutko. w niedzielę pogoda była gorsza, ale mimo to odbyłam zaplanowaną wczesniej wyprawę z koleżanką na wzgórza i wodospady, było wspaniale, mimo mżawki i nieco bolesnej przygody w potoku ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale robilas loda z ciapatym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalony typie, a kysz! Z tego co tu piszecie w calej Europie byla ladna pogoda, ja mam taka na codzien. Nie wyobrazam sobie zyc w takim klimacie jak Polska, ciagle deszcze i zimno. Czy w UK jest lepiej? Chodzi o pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Wspaniale robilas loda z ciapatym? smiech.gif nie, ale najwyrazniej Ty o tym marzysz, bo masz na tym punkcie jakas obsesje ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dzis 07:20 pogoda w UK jest bardzo zmienna, I dosc nieprzewidywalna, ale ogolnie jest OK. ogolnie, to jest zwykle cieplej w Anglii niz w Szkocji. ja sie moge wypowiedziec o Szkocji. najladniej I najcieplej jest tu zwykle w maju I wrzesniu. caly rok jest taki mix wiosny z jesienia. oczywiscie, ze potrafi byc duzo sniegu - chocby w marcu tego roku bylo teo sniegu bardzo duzo, takze w miastach, a w gorach to z metr bywal. snieg w Highlandach I zimno utrzymuje sie do kwietnia zwykle. czesto snieg w gorach jest dopiero od grudnia, stycznia do wiosny wlasnie. w Szkocji temperatury wahaja sie (w ciagu roku) zwykle miedzy -3 a 25. rzadko jest zimniej - no chyba ze w gorach, tam to bywa -10 I zimniej czasami - a rzadko bya cieplej niz 25. z tym ze przy tutejszym kolimacie I wysokiej wilgotnosvi, jak jest wiosna/latem 25 stopni, to tak jak polskie 30. a jak jest 0 to odczuwasz to jak -2/ -4 . zalezy tez od sily wiatru. wiatr bywa rozny, czasem "zerowy" jak ja to maiam, nie ma wiatru jak jest ponizej 15 mil/godzine. dlamnie wiatr zaczyna sie od 20 mil/godizn ,a silny wiatr powyzej 25-30 mil/ co do deszczu. bywa ze pada tydzien, a bywa ze ze nie pada ani kropla przez 2-3 tygodnie. czesto mzawki sa lub zachmurzenie. ale sa tez dni z niebieskim pieknym niebem. zeby byly ulewy, to nie jest to czeste, wbrew pozorom. owszem, moze byc ze leje dwa dni, ale to nie tak jak ludzie mysla, ze tu ciagle leje deszcz I jest ciagle szaro. bzdura. slonce swieci tu pod innym katem niz w Polsce- jest niesamowicei ostre swiatlo sloneczne takze jesienia I Zima. bardzo mocne. sytuacje, ze sa ciemno-szare lub czarne chmury a nagle spomiedzy nich piekne slonce swieci, potem za chwile mzawka I znowu niebieskie niebo I tecza, to tu norma ;) Jak bylam w Polsce w lipcu 2017 I w lutym tego orku ,to pogoda byla BARDZO zmienna, wiec to nie tak, ze w Szkocji jest okropnie a w Polsce pieknie. tu I tu bywa roznie. OK, wracam do obowiazkow w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mil :D cala cywilizowana Europa uzywa kilometrow a tam jeszcze mile :D tak jak dwa kurki :D:D:D bueheheh jakie zacofance :D:D:D wiesz co to sa standardy SI? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez cos, co kraj to obyczaj przegrywie; Idz sie naciesz c*****a pogoda w Polsce, bo juz sie zmienila co? Ja tez sie wyprowadzam z Polski jak sie skonczy rok szkolny. Mam dosc wszystkiego, nawet wymieniac mi sie nie chce; Klimatu tez. Wyprowadzam sie do Wloch;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestes cieniasem co ma dwie lewe rece :D jezdz jedz do nierobów italiańców co pol dnia siedza na sjescie i sprowadzili sobie miliony ciapatch. Do tego kamorra i sycylijska mafia no no :D :D Tam bedziesz miec raj hahahaaaahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z dzis 10:12 do osoby 07:20 o pogodzie juz napisalam, ogolnie to ja polecam zycie w Szkocji, Edynburg nie bez powodu jest najchetniej zamieszkiwanym obecnie mistem w UK. To nie tylko ze wzgledu na mozliwosci zatrudnienia I dosc tanie mieszkania w stosunku do sredniej edynburskiej pensji ktora obecnie wynosi ok 1850-1900 netto na miesiac, w|Londynie srednia jakos 400 f wieksza, ale za to w Londynie ZDECYDOWANIE drosze mieszkania. w Edi mieszkanie 2 bed + living room, kuchnia, lazienka - czasem dwie-, blisko centrum to spokojnie koszt 800 f miesiecznie lub nawet ponizej , jak dobrze poszukac) . Takze dosc szybki dobry dostep I do morza, I do gor jest atrakcyjny. zadne polmilionowe miasto w Polsce nie ma tak czystego powietrza I tak czystej smacznej wody jak Edynburg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pfffff :D w Gdansku i Trojmiescie tez mamy tak samo czyste powietrze i dodatkowo z JODEM;) nawet nie wiesz co to jest :D 2 pokoje znacznie taniej i z jednym kurkiem :D plaza i najdluzsze w Europie molo w Sopocie na wyciagniecie reki. No gdzie masz w deszczowej szkocji takie molo???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygoogluj sobie "Isle of Harris beach" I zobacz zdjecia plazy, wody - W Szkocji sa takie plaze, masz takie w Polsce? czy Baltyk ma taka niebieska, zielona piekna wode/ haha tak, na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
molo na wyciagniecie reki ? zwlaszcza dla kogos kto w Krakowie mieszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę mieszkała w mieście nad morze śródziemnym we Włoszech, nazwy nie będę wymieniać bo dlatego debila , który uważa że mafia jest wszędzie to nie ma sensu . Morze tam jest przepiękne, pogoda cudna . Nawet zimą jest mnóstwo słońca, uwielbiam. A jadę do męża, który tam pracuje . Zabieram syna i zaczynam tam od nowa. Dwóch lewych rąk nie mam, ale wole pracować za normalne pieniądze i cieszyć się życiem. Nie byłam w Szkocji się wierzę że jest pięknie . Niestety dla Polaków , którzy tylko Bałtyk widzieli to nie ma innego morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bedziesz mieszkala ale w simsach. To musi byc okropne mieszkac wsrod ciapatych. G/walty i zabojstwa codziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×