Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna po kilku latach sobie przypomniała a teraz się wycofuje. Dziwne

Polecane posty

Gość gość

Mówi ze zawsze jej się podobałem, no i tak wyszło że po kilku latach mnie potkała na spacerze, oczywiście gdzież by podeszła, mówiła że ją minąłem,ok napisała do mnie, jakoś tak sie potoczyło ze umówiłem się z nią, spotkanie lipne , jakoś nie widziałem w niej tego zainteresowania, ciągle patrzyła a to w ziemię, ato w niebo a to gdzieś na bok, miałem wrazenie ze nie słucha , ale ok ma lekki niedosłuch, powiedziałem że mam czas do 17, więc pochodziliśmy trochę, wcześniej zaprosiłem ją na kawę, zgodziła się ale w trakcie spotkania nagle jej się kawy odechciało, wyszło na to że boi sie pić i jeść przy ludziach, poszliśmy dalej, przy przystanku kilka tramwajów ominąłem , żeby dać jej do zrozumienia ze chcę jeszcze spędzić z nią czas, ciagle się ode mnie odsuwała , więc nie wiedziałem o co jej chodzi, nadjechał 4 tramwaj i pojechałem nim, potem normalnie ze sobą pisaliśmy, pewnego dnia zaproponowałem zebyśmy spróbowali , spotkać sie jeszcze i żebyśmy sprówali rozwijać znajomosć, wczoraj odpowiedziała że boi się z kim być i chcę byśmy byli tylko przyjaciółmi, strasznie się zdziwiłem ponieważ mówila że "zawsze mi się podobałeś" a teraz się wycofuje... nie wiem czy dać sobie siana czy nie.. ona jest jakaś dziwna, rok temu też pisała do mnie jak zerwaliśmy kontakt bo nie mogłem sie dogadać, teraz po roku znowu napisała, i co teraz się wycofuje a za kilka lat moze za rok znów napisze ze mnie widziała, i co z tego jak nic z tego nie będzie,, paranoja trwa nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój jak się boi to jej nie strasz. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona cie nie chce a napisała zeby ci namieszać w głowie.. kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak większosć kobiet tak robi wielce mówi że "o jak mi się podobasz" a jak co do czego , po spotkaniu sie wycofują, ja bym nawet nie szedł na takie spotkanie jeśli kobieta idzie tylko po to żeby namotać facetowi w głowie. Bądzcie dalej takie niezdecydowanie to napewno wasz książe na białym koniu nadjedzie, tylko że to wasza wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego należy iść na spotkanie i nie nastawiać sie na nic , bo do kobiety nie należy się nastawiać pozytywnie, zawsze oszukają, a te ich czułe słówka to tylko chora gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że nie była zainteresowana , dawno powinieneś dać sobie siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i jest nieśmiała , moze wycofana ale jedno jest pewne , ma cię gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×