Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabrysia 36

co mam zrobić wasze spostrzeżenia

Polecane posty

Gość gość
Lepsze dwa własne pokoje z własną kuchnią i łazienką , niż dwa pokoje u teściów ze wszystkim wspólnym. Przecież macie CZWÓRKĘ dzieci. Dwa lata mieszkania z jeszcze dwiema osobami (dziadkowie) będzie męczące dla wszystkich. A do tego mąż daleko... Lepiej razem, bliżej, na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, ja miesiąc ledwo wytrzymałam u teściów z jednym dzieckiem, a Ty piszesz o dwóch latach i czwórce dzieci. A teściów mam ok. To po prostu nie jest zdrowa sytuacja. W jakim wieku są dzieci i jakiej płci? Lepiej już być tam, gdzie będziecie docelowo mieszkać, a nie później zmieniać dzieciom szkoły i przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia 36
Mąz zarabia ok 10 tys , ja mam netto 5500 zł pus 1500 na dzieci razem jakies 17 tys miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia 36
dzieci mają po 11 i 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy dwie pary bliźniaków ? Bo pisałaś o czwórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak masz pincet plus na tyle dzieciarów to chyba kasa na wynajem sie znajdzie. Już nie róbcie z siebie takich biedaków tym bardziej, że piszesz, że mąż dobrze zarabia a i ty tez pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia 36
gość dziś Znaczy dwie pary bliźniaków ? Bo pisałaś o czwórce. x dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia 36
gość dziś Autorko jak masz pincet plus na tyle dzieciarów to chyba kasa na wynajem sie znajdzie. Już nie róbcie z siebie takich biedaków tym bardziej, że piszesz, że mąż dobrze zarabia a i ty tez pracujesz. x dla mnie wynajem mieszkania to największa głupota jak wydac pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko. Wolalabym kupic mieszkanie tam gdzie i tak bede docelowo mieszkac (gdzie budujecie dom), i tak bedziesz musiala tam przeniesc dzieci do nowej szkoly, a sobie znalezc tam prace. Lepiej teraz, bo moze popracujesz na lokalnym rynku to tu to tam, albo w ciagu tych dwoch, czterech lat juz awansujesz dalej. Dwa pokoje tylko dla was, a dwa pokoje niby tylko dla was ale pod czujnym okiem tesciow to dwie skrajne sytuacje. To moglyby byc najgorsze 2-4 lata waszego życia. Jak macie kase to ja bym sie nie zastanawiala, tylko kupila te dwa pokoje, reszte wladowala w nowy dom i na biezaco z wyplat wkladala w dom, a na koniec jak mielibyscie chociaz tez dwa pokoje ukonczone w tym nowym domu to przeniosla sie juz tam a mieszkanie szybko sprzedala i miala na wykonczenie lub splate niewielkiego kredytu zaciagnietego na wykonczenie domu i posesji. Sama znasz swoich tesciow i widzisz czy maja.zapedy do wtracania lub krytyki. Czasem jedno ziarenko przeradza sie w cale obsiane wielkie pole, rozumiesz? Na pozor mozesz cos ofbierac jako troske a moze to byc zwykle rzadzenie sie w waszym zyciu, wami, waszymi dziecmi, ignorowanie waszych zasad, zwyczajów, przyzwyczajen, tradycji. Ile masz tu tylko na kafe historii o tym jak to tesciowie mamia syna i synowa zeby nie ladowali oszczednosci w wklad wlasny i jeszcze kredyt, tylko zeby przyszli do nich i kase wsadzili w remont domu, bo niby metraz fajny, bo dzieci ogrod beda mialy, bo oni przy wnukach pomoga, a sami tez beda mieli na zycie jak podzielą sie rachunkami. A potem sie zacxyna, gdy dzieci utopia cala kase, ze nie sa u siebie, ze maja ich po stopach calowac, ze maja sie podporzadkowac, zyc jak im rodzice i tesciowie kaza. Kończy sie granica intymnosci, prywatnosci, niezaleznosci, decyzyjnosci w gronie wlasnej rodziny (zona, maz, dzieci) i zacxyna sie zycie pod dyktando "starszyzny"' Niedajcie sie tak zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×