Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcinkol

Mam 33 lata a moja dziewczyna 18 nikt mnie nigdy tak nie pokochał

Polecane posty

Gość marcinkol

Jak w temacie mam dziedziczne która ma 18 lat jest piękna inteligentna i urocza.Często do mnie pisze wiadomości ze tęskni za mną albo myśli o mnie to bardzo miłe,nawet mi ciasteczka upiekła :) Żadna moja była dziewczyna taka dla mnie nie była,zawsze byłem dla nich pocieszycielem po nieudanym związku, nie byłem nigdy dla nich wielka miłością i jakby mogły to powróciłyby do tych do których wzdychały. Jestem bardzo szczęśliwy nigdy nie zaznałem tyle ciepła i miłości. Co o nas sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje, dbaj o nia i zyjcie razem dlugo i szczesliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepisz jej chałpę i sanochód, bo chyba warto :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze powiedziwc, ze mnie w pisaniu tak szczerze i z zainteresowaniem tez traktowaly tylko najmniej 12 lat mlodsze. Zal mi ze rowne wiekiem lub troche mlodsze, tylko daly znac jakie sa albo nudne, wyrachowane i obojetne. Dlaczego? Ja wiem, ze nie moge przy tak duzo mlodszej sie bardziej angazowac niz tylko piszac., bo i tak to sie konczylo. Ale czemu one sa tak inne, zaraz to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super!! kazdy ma prawo doswiadczyc milosci, szanuj ja i kochaj to nie odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinkol
Wielu ludzi zwłaszcza w Polsce nie akceptuje takich związków, jak myślicie dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Moj narzeczony ma 36 lat a ja 19. Kochamy sie do szaleństwa. Ważne byscie byli ze soba szczęśliwi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo szczęśliwy nigdy nie zaznałem tyle ciepła i miłości. czyli matka też ciebie nie kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Kto tak powiedział? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że z racji wieku jesteś prawdopodobnie jej pierwszym. Do tego starszy itp. To jej imponuje. Zakochała się i ma klapki na oczach. Pewnie w końcu i tak wybierze rówieśnika. Patrz realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się chwilą i staraj się żeby trwała jak najdłużej. Tyle. @ gość dziś Lepiej żyć dzień jak król niż całe życie jak dupa. W tym przypadku z kobietą, dla której nie było się pierwszym wyborem tylko zapchajdziurą. Niech się ciesz, po co strzykasz jadem. Lepiej spłonąć niż się wypalić - cytując klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadem to strzykasz ty w kierunku kobiet gdy są w analogicznej sytuacji... Ja mu napisałam co myślę. Bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analogicznej sytuacji? Analogiczna sytuacja, że generalnie nie ma czegoś takiego jak 18latek zadurzony w 33latce. |Pamiętam tylko jeden przypadek ever z prasy, gdzie to nauczycielka zgwałciła 14tolatka, zaszla z nim, a po odsiedzeniu swojego wyszła za niego za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prezydent Francji to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden gerontofil na stołku wiosny nie czyni. Podobnież pewnie są gdzieś wysoko postawieni zoofile, których można wziąć za przykład, że miłość nie zna granic gatunku ale chyba nie można uznać marginesu dewiantów za dowód pozwalający na rozciągnięcie twojej tezy na całe społeczeństwo. Istnieje coś takiego jak statystyczna istotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×