Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMaruda

pustka

Polecane posty

Gość gość
Krzysiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, rozumiem że odczuwasz pustkę. Kobieta jednak jej nie zapełni. Jesteś nadwrażliwym mężczyzną i dobrze byłoby pogadac z psychologiem, jesli nie masz przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaruda
zrobię to co zawsze - zniknę z głupkiem się nie wojuje tylko ustępuje pola pozdrawiam tych co mieli dobre intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kartka, długopis, zapałki, dostęp do powietrza. Tylko tyle i aż tyle. Zbędnych komentarzy oraz głupców maści wszelakiej brak. Voilá!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
twoje rozumowanie jest infantylne,na mnie tez mąż podnosił rękę bo ćpał i grosza nie dawał mi na chleb a jesli prosiłam żeby zakupy z jedzenia zrobić to obrywałam...je mu odbijało,co nie świadczy ze mam z tego powodu skrzywioną psychikę ,jestem bardzo silna i niezależna ..nikt mi nie będzie chleba ograniczał..ani dzieciom a jednak okazał się jeden glina taki cham który potrafił mi jeszcze napisać że ,twój mąż powinien ci przypierdolić bo nie masz wcale piersi i mąż musi ich szukać jak igły w stogu siana'' i jeszcze bardziej ohydne rzeczy pisał..podałam go ,oczywiście ze tak.Nigdy męża nie zdradziłam a gnój mi napisał,,rozłożyłaś nogi'' dla mnie to ohydne i poniżające,ordynarne określenie.!niech by mnie ktoś tak spróbował nazwać jak ty teraz to nie ręczę za siebie serio.Mój mówił mi ze mnie zabije -tylko dlatego ze chce być z inną a ja przetrwałam to i to ja góruję nad dziadem nie on nade mną.Zastanów sie czasem co piszesz.Wenera? tak nie sypiam z dziadem,boję się ze mnie zarazi.Jestem normalna ,silna i porządna.Chcesz teraz mnie obrazić to zapraszam na mój priv. szmaragdy 79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaruda
żegnam jak widać tu wszystko po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można oczekiwać nowości tkwiac od 9 lat w iluzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
mój mam na myśli męża,zniszczył mi pół życia a ja jestem silna,studiuję,pracuję,uprawiam sport i motywuję dzieci swoje do działania...jest suuuper.;-)dziś znowu byliśmy w Wiśle..;-)powtarzam masz coś do mnie i chcesz obrazić to zapraszam na priv.miej odwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćpunom zawsze się agresja włącza,to nie twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
co jest po staremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
dlaczego znikniesz? kogo uważasz za głupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parasolko, daj sobie spokój. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
z czym?ktoś tu kogoś wyzywa i obraża a ty piszesz daj spokój? nie dam ,sprawiedliwość to moje credo ,nie znoszę jak ktoś kogoś poniża bezkarnie i obraża...a autora rozumiem bo mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak uwazasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak flip i flap - obie jesteście siebie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie napisałeś ładne myśli... szkoda że czyny ich nie odzwierciedlają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny? na forum są tylko słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak byście reagowali gdybyście zakładając tutaj wątek i za każdym razem trafiali na tą sama osobę, która zawsze celowo i świadomie go niszczy teraz na dodatek dorwała niespełna rozumu koleżankę i są jak widzę niczym 2 nierozłączne papużki głupia i głupsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×