Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszajcie nas bo czekamy

Dlaczego WY kobiety nie zapraszacie NAS facetów na randki??

Polecane posty

Gość gość
Same stworzyłyście takie pisdy w rureczkach. Już nie pamiętacie jak podniecałyście się metroseksualnymi cipkami które w łazience spędzały więcej czasu od was? Popyt i podaż, mężczyźni dopasowali się do waszej wizji, nie ich wina za nagle się zorientowałyście że ten wasz ideał to jednak do doopy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie wszyscy faceci w tym wieku mają dzieci jak również nie wszystkie kobiety zdążyły wyjść za mąż. Nie zawsze życie daje nam na właściwą chwilę to, czego chcemy. Pozdrawiam. Ta, która chciała zaprosić na randkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że nie wszyscy ale daleko byłbym od nazwania takich ludzi "prawdziwymi facetami i prawdziwymi kobietami ". Jakbym w tym wieku nie miał potomka to czulbym się c****jowo. No ale życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię gdy kobieta leży na brzuchu a ja bawię się jej tyłkiem , ugniatam i oślinię cały mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - cóż, dla niektórych facetów posiadanie potomka to szczyt ich życiowych osiągnięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - chyba gościu pomyliłeś wątki ? Jest taki "Kafe- życie erotyczne" i zajrzyj tam z łaski swojej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że życie składa z wielu osiągnięć. Żadne nie jest najważniejsze, ale wszystkie są równie ważne. 39 lat to środek życia i wypadałoby mieć już pewne rzeczy za sobą, dzieci, związki poważne, własne mieszkanie, kariera zawodowa w szczytowej formie. No generalnie wszystko co trzeba w życiu mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dajcie spokoj tak sie popsztykac przed obiadem . Mam rosol z kury dzisiaj juz zalaczam szybkowar bedzie za pol godziny ktory chetny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalni faceci w wieku 39 lat mają już dzieci. x normalni faceci sa przykladnymi mezami i ojcami, a tylko zje/by zrobia dziecaka i s******l/aja a potem szukaja innych bab ze je wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Mylisz się. Nigdy nie można mieć wszystkiego w życiu "w szczytowej formie". Jedni mają rodziny, są bardziej lub mniej szczęśliwi a inni- kariery i doskwiera im samotność bo coś ich w życiu ominęło. Napisałam już powyżej, że nie zawsze życie daje nam na właściwą chwilę to, czego chcemy. Widzę, że nie ma chętnych na randkę ze mną więc opuszczam to szacowne miejsce. Życzę wszystkim smacznego obiadu i miłej niedzieli w gronie najbliższych. Pozdrawiam :) Ta, która chciała zaprosić na randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc12; Bardzo dobrze to powiedzialas tylko nielicznym udaje sie we wlasciwym czasie miec to wszystko. Zycze ci tez milej niedzieli i poznania kogos z kim bedziesz szczesliwa pozdrawiam Ciebie_ Kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo do goscia 12:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety nie wybierają
jestem kobietaa dziś Ale wygodnictwo w kontaktach z kobietami zostało hihi Ja tam za facetem nigdy nie biegałam , a związek/ki mam za sobą. I biegać nie zamierzam. >>> czyli czekałaś aż jakieś niewypały wybiorą ciebie i potem z tego gòwno było tylko stracony czas. Nie lepiej jakbyś ty wybierała kogoś kto ci będzie pasował zamiast czekać aż jakiś cie poderwie i autentycznie nie mieć wyboru tylko ewentualnie przyjąć/odrzucić delikwenta? Co to za wybór z twojej strony? Bo mi się wydaje że żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kit do okien
gość dziś Same stworzyłyście takie pisdy w rureczkach. Już nie pamiętacie jak podniecałyście się metroseksualnymi c*pkami które w łazience spędzały więcej czasu od was? Popyt i podaż, mężczyźni dopasowali się do waszej wizji, nie ich wina za nagle się zorientowałyście że ten wasz ideał to jednak do doopy jest smiech.gif >>>> buahahaha, bo tak się stało i teraz kobiety są w czarnej doopie, facetów feminizowały, agresywnych i damskich bokserów alfa pozamykali w ZK i zostały same pissdy, na ich własne życzenie, a teraz płacz że faceci nie są "męscy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od muchy do słonia
gość dziś gość dziś - cóż, dla niektórych facetów posiadanie potomka to szczyt ich życiowych osiągnięć usmiech.gif Pppp Może nie wiesz, ale cel każdej żywej istoty od muchy do słonia to przekazywanie dalej swojego DNA następnym pokoleniom, ludzie nawymyślali "cywilizacje" a babom wmówili że kariera i zarabianie najważniejsze, tylko pytam się PO CO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietąą
Jeśli myślisz,że to mężczyźni wybierają kobiety to albo jesteś jeszcze bardzo młody albo, a raczej z pewnością jesteś w WIELKIM błędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne do trumny
chcesz powiedzieć że kobiety wybierają facetów? Niby jakim cudem? Jeśli panna się wypindrzy i NIKT do niej nie podbija to jak ona wybiera? Albo jak podbijają same przegrywy i ich odrzuca, to jak wybiera? Kobieta tylko może przyjąć któregoś z tych którzy ją podrywają, a to tacy którzy uważają ją za łatwą zdobycz lub agresywni alfa którzy ją chcą zdominować. Dlatego obecnie kobiety z karierami i jakimś statusem są masowo samotne, bo to one chcą dominować a facet alfa na to nie pozwoli, a faceta beta one nie chcą. Więc doopa zbita i DNA kobiet alfa wyginie jak dinozaury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietąą
Kobieta wybiera tego,który ma ją wybrać. Kiedyś może to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie wybiera tylko ma za CEL przyciągać takiego który wydaje jej się jakimś cudem, co rzadko pokrywa się z realiami widząc jakich debili i pustaków często mają, a potem sądy, rozwody i walka o dzieci i alimenty, faktycznie WYBIERAJĄ, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta może wybrać tylko tyle czy da danemu samcowi doopy czy nie, a to czy przyciągnie uwage tego samca którego upatrzyła to czysta fikcja, bo to zwykle samce "zauważają" kobiete, podejmują decyzje czy do niej podbijać czy nie, a gdy są olani to nic sobie z tego nie robią, bo porażki to część gry w dominacji samic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietąą
Ach..nie rozumiesz chłopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam i spowrotem
kobiet NIKT nie rozumie, nawet one same siebie, to żadne odkrycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietąą
Co to za wyraz"spowrotem"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jestem kobieta_oni rzeczywiscie nic nie rozumieja dobrze piszesz, tak jest bo ja tez kobieta ha ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oświece was dam wam wiedzę jak złapiesz babe za łape w restauracji ale tak nie mocno żeby mogła cofnąć rękę jak nie cofnie jest twoja jak cofnie to kończ spotkanie wiedza warta dużo nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie zaproszę na randkę, jest jakiś chętny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ci mężczyźni
Prawdziwi tacy?? Dlaczego mężczyźni są tacy zniewieściali i leniwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Potwierdzam, faceci są leniwi i sami nie wiedzą czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×