Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszajcie nas bo czekamy

Dlaczego WY kobiety nie zapraszacie NAS facetów na randki??

Polecane posty

Gość gość
własne wybory dziś gość dziś mylisz pojęcia, nie zagaduje bo myśle logicznie, bo po co podbijać do panny której typem nie jestem? Lepiej niech ona do mnie podbije jeśli jestem jej typem i tyle, chyba widać że to jest bardziej efektywne xx I tak samo podchodzą do sprawy kobiety, wyobraź sobie :) Z tym, że kobieta ma taką postawę w naturze, a facet nie. Dlatego kobieta nie roztrząsa swojego postępowania, a Ty musisz je racjonalizować. Dlatego patologicznym odchyleniem od zdrowej biologicznej normy jesteś tutaj Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasne wybory Kawa i rachunek za nią - ja, czas i miejsce - Ty Gosc17:34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wtedy za szybko tracicie zainteresowanie nami. Dalej nie zeszliscie z drzewa i dlaje lubicie zdobywać, wiec taka podana na tacy jest dla was nudna i nie doceniacie takiej, gardzicie nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytajcie skąd wiem, żyje na tym swiecie 36 lat i im bardziej byłam werdną skuką tym więcej facetów na mnie leciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gość dziś pedały, lesbijki i inne "dziwolągi" też są patologicznym odchyleniem od zdrowej biologicznej normy a jednak tego coraz więcej, ba nawet dostają "prawa", mogą się żenić i adoptować dzieci i jest to AKCEPTOWANE jako "nowa" norma, więc świat się zmienia moja droga, ale niektórzy są dalej umysłowo wstecz 500 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gość dziś Wlasne wybory Kawa i rachunek za nią - ja, czas i miejsce - Ty Gosc17:34 Dlaczego nie potrafisz zaplanować całego spotkania? Ja chce tylko biernie przyjść i pachnieć jak to zwykle robią kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Własne wybory Strasznie musiała cię zawieść kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki niby książe
gość dziś Bo wtedy za szybko tracicie zainteresowanie nami. Dalej nie zeszliscie z drzewa i dlaje lubicie zdobywać, wiec taka podana na tacy jest dla was nudna i nie doceniacie takiej, gardzicie nią. Zgłoś Chyba mówisz o facetach z wiosek afrykańskich, a tu jest Europa i cywilizacja, drzew niewiele a polować nie lubimy. Wole dostać co chce na srebrnym talerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Och mężczyźni ;) Cóż wart byłby bez Was świat ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pytajcie skąd wiem, żyje na tym swiecie 36 lat i im bardziej byłam werdną skuką tym więcej facetów na mnie leciało. Zgłoś debile lubią być traktowani jak gòwno, więc gratuluje że ich wyciągasz z puli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gośćmagda dziś Własne wybory Strasznie musiała cię zawieść kobieta oczko.gif > Właśnie spudłowałaś, ale co wymagać o trafną analize sytuacji od kobiety ;) Całuje rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredne suki są w sam raz na jeden raz. :):). Ale nie na życie. A w ogóle to temat założył idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.40 aha czyli jak ci sie laska poda na tacy to ci się nie nudzi tak? Buahaha nie bądz śmieszny, wiadomo, że to co niedostepne kręci najbardziej i do tego ma się większy szacunek bo łatwo nie przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własne wybory ,, Biernie przyjść,, moja logika podpowiada mi że to nielogiczne :-) za to,, pachnieć,, tak, tak, tak namowiles mnie na dalszą organizacje. Daleko masz do Trójmiasta? Gość 17:34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gośćmagda dziś Och mężczyźni oczko.gif Cóż wart byłby bez Was świat oczko.gifusmiech.gif > bez nas NIC by nie było nawet was haha, myśl kobieto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Własne wybory uspokój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:haha 18:43 oczywiscie ze wolicie inne na zone zebyscie wy mogli jej doprawiac rogi jak wam sie znudzi, "suka" by waz zaraz kopnela w d**e, a taka mamałyga przebaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślą że są cwane
gość dziś Wredne suki są w sam raz na jeden raz. usmiech.gifusmiech.gif . Ale nie na życie. A w ogóle to temat założył idiota. Zgłoś wredne suki zastają rano puste łóżko i nie działający już numer telefonu do faceta, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdury, nie każe się żadnej lasce kłaść na srebrnej tacy i "oddawać", jedynie brać inicjatywe skoro chcą być "równe", chyba że ta wasza "równość" to tylko pic na wode i jest tylko tam gdzie macie z tego zysk, w innym przypadku chcecie zachować dawne "tradycje", czyli zjeść torta i go mieć, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gość dziś Własne wybory ,, Biernie przyjść,, moja logika podpowiada mi że to nielogiczne usmiech.gif za to,, pachnieć,, tak, tak, tak namowiles mnie na dalszą organizacje. Daleko masz do Trójmiasta? Gość 17:34 Do Trójmiasta mam tylko jakieś 7000km +/- 300km, ale to jest odległość łatwa do pokonania jeśli mi zaimponujesz intelektualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
No proszę Już kroi się jakaś randka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu o równości 💤 Odp.na pytanie:Bo są w życiu mężczyzny takie sytuacje kiedy to ON musi się postarać i pokazać swój testosteron.Zapraszanie na randkę jest jedną z nich. Ale wygodni się zrobili Ci współcześni 'mężczyźni'! Gdzie są Ci prawdziwi? A ,tak,nie siedzą na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa chce wszystkie nie jedną
gość wczoraj W momencie gdy WY kobiety wywalczyłyście "równość" to znikneli tz. "prawdziwi" mężczyźni, bo same doprowadziłyście do ich upadku, ewentualnie są w więzieniach za pobicia was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie i odpowiedzi
gość wczoraj droga pani, chcecie być kobietami czy chcecie równość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mam ochoty. Zmiencie płytę bo teksty o równouprawnieniu i feminizmie oraz jego złego wpływu wychodzi bokiem. Nie wincie kobiet i tego że chcą być traktowane jak ludzie za wasze nieudacznictwo i nieumiejętność w ich zdobywaniu. Prawdziwy chłop nie szuka wymowek z d**y tylko robi co do niego należy. Jeśli liczysz że to kobieta będzie o ciebie zabiegać bo feminizm itp. to się ośmieszasz i opacznie rozumujesz pewne pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złym wpływie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko 'c**a'nie facet zadaje tak głupie pytania jak to w temacie! A ja o równouprawnienie nie walczyłam,poza tym go nie ma. Widać to np. w pensjach. I chcę być traktowana jak kobieta,to tak wiele?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasady tradycjonalne
chcesz być traktowana jak kobieta to się zachowuj jako taka, wtedy wszystko wróci do normy, damy jestem gotowy całować w ręke na powitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podziekuj feministko czyli kobietom i plac za siebie! Przestan marudzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×