Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszajcie nas bo czekamy

Dlaczego WY kobiety nie zapraszacie NAS facetów na randki??

Polecane posty

Gość gość
gośćmagda dziś seks na pierwszej randce się "zdarza", jednak jako standard to bym nie powiedział. Uważam że taka kobieta to albo straszna desperatka albo strasznie puszczalska ( lub pijana i nie kontroluje się ), a facet który na taką poleci to raczej prymityw ( lub też pijany i tylko chce zamoczyć ). Pozatym mogą być wyjątki gdzie taki związek przetrwa, ale reguła jest że to szybko się rozleci z braku nowych bodźców adrelaliny, czyli zwykłego znudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyboru JEDNO dziś - nie da się udzielić odpowiedzi za wszystkie kobiety. Jedne chcą, inne nie. Ja nie chcę i nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek jest wynikiem braku wiedzy psychologicznej i biologicznej Autora? ...Kobiety powinny wiedzieć jedno - inicjatywę ma przejawiać facet. Zawsze. Niektórzy temu przeczą, ale są to jednostki o niskiej samoświadomości (albo bez doświadczenia), i ostatecznie swojej natury łowcy nie oszukają. Podświadomość zrobi swoje i kobieta narzucająca się zawsze zostanie wykorzystana i niedoceniona. Od facetów należy wymagać, by mogli się pokazać i połechtać własne ego. Tak to u nich działa. A kobieta, która się ceni i szanuje, która ma godność i oczekuje odpowiedniego standardu, staje się w oczach facetów bardziej wartościowa i warta wysiłku. Jeśli facet nie przejawia cech męskich i domaga się tzw ''równouprawnienia'', jest osobnikiem bez kultury osobistej i dobrego wychowania, skrzywionym psychicznie przez propagandę, lub własną złą przeszłość. I od takich należy się trzymać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy zaproszenie kolegi do mieszkania, tak pogadac, posiedziec, moze byc odebrane jako podryw/randka?? >>> Zdecydowanie TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - biorąc pod uwagę fakt, że byłam dziewicą, jak poznałam mojego męża, to chyba jednak kochanek się nie pojawił. Spanie w jednym łóżku, a seks to dwie dosyć różne rzeczy i nie zawsze idą w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:12 Faceci popierają równouprawnienie i chcą być podrywani, bo to dla nich łatwy seks :) bez wysiłku i bez problemu mogą z*****ać taką jedną i drugą, które się same podkładają. Dla nich to wygodne, a kobiety bezmyślnie same sobie robią krzywdę, kiedy wychodzą z inicjatywą. Jak mówisz nie maj wiedzy i świadomości, a potem płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Kurde ciekawa dyskusja się zaczyna robić :P:D Dla mnie facet to myśliwy Ma mnie gonić Ma pokazać ile drzemie w nim testosteronu Ma pokazać jaką ma pasje Ma wzbudzić zainteresowanie Później już z górki Chemia też być musi Czasami milczenie jest też przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmagda dziś mycie się w misce wody jest akurat ekologiczne zamiast używać 100-200 litrów wody na prysznic, dzisiejsze kobiety są marnotrawne i niszczą środowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscmagda powalilas panów na łopatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka Bo są jeszcze porządne i oszczędne kobiety Chociaż bez przesady :D I nie w lecie Może ty się myjesz w misce wody Ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gość dziś bzdura, kobieta nie musi dawać szpary każdemu facetowi którego zagada, bo to działa na tej samej zasadzie gdy to facet ją pierwszy zagada, tylko zmiana jest w inicjatywie, koniec, bo wtedy to kobieta wybiera i ma kontrole nad własnym losem i własnym wyborem a nie jest wybierana. Ale wy baby chyba jesteście za durne aby to zrozumieć, no może za następne 500 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze że istnieją faceci nieco bardziej rozrzutni - nie zastanawiają sie czy kobieta zapłaci za jego kawę!!!!! A na randki przychodzą czyści i daj Boże pachnący, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieraj nie bądź wybierana
gośćmagda dziś Czy ty wybierasz produkty w sklepie czy właściciel sklepu wrzuca ci do koszyka co on uważa za stosowne? Czekając aż jakiś prymityw cie zagada masz role koszyka do którego właściciel sklepu wrzuca jaki towar chce. Kapujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Same marudy na tym temacie:) Panowie więcej wiary w kobiety Dbajcie o siebie Nie narzekajcie Umiejcie słuchać, a będzie ok 😘 Nie naciskajcie Śmiejcie się Pozwólcie, że kobieta też wyciąga swój portfel:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety chcą tylko bogatych księciów modeli, bo to widzą w TV i mają wyprane mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasne wybory 17:26 A często zagaduja Cie takie kobiety o których piszesz? I drugie pytanie jak często Ty zagadujesz kobiety? Sądząc po Twoim wpisie niewiele masz do powiedzenia. Seksista z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieraj nie bądź wybierana dziś Błędne myślenie. ''Towar'' kobiecie jest proponowany, a ona ostatecznie decyduje, czy bierze, czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie rozluznicie pośladki i nie wciągającie brzchow a świat będzie przyjazdny i Kobiety też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gość dziś kobiety mnie nie zagadują bo to w większości TCHÓRZE, a ja kobiet nie zagaduje bo kobiety które trzeba zagadywać to nudziary i bierne księżniczki bez inicjatywy, a na co mi taka partnerka? pozatym po co mam zagadywać kobiete gdy nie wiem czy jestem w jej typie, gdy lepiej aby ona mnie zagadała jeśli uważa że jestem w jej typie, chyba to logiczne ( dla facetów, a dla kobiet kto wie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś .....bo rozrzutny facet ( najlepiej milioner z którego kobieta zrobi biedaka pucybuta ) to marzenie każdej księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własne wybory dziś pozatym po co mam zagadywać kobiete gdy nie wiem czy jestem w jej typie, gdy lepiej aby ona mnie zagadała jeśli uważa że jestem w jej typie, chyba to logiczne ( dla facetów, a dla kobiet kto wie ) xx Jednym słowem wyzywasz kobiety od ''tchórzy'', ale pierwszy nie zagadujesz z tego samego powodu? Aha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Panowie po co te nerwy?;) Do pana wybieraj Na co mi prymityw? Na takich nawet nie patrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasne wybory Ja do Ciebie zagadalam a nawet wyjdę z inicjatywą zapłacę za Twoja kawę :-) Gość 27:34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieraj nie bądź wybierana
gość dziś wybieraj nie bądź wybierana dziś Błędne myślenie. ''Towar'' kobiecie jest proponowany, a ona ostatecznie decyduje, czy bierze, czy nie oczko.gif >>> może i jest proponowany, ale załóżmy że podejdzie 10 typków nie pasujących jej = stara panna Ona podchodzi do 5ciu jej pasujących, 4 ją oleje = udany związek z 1, widzisz różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gość dziś mylisz pojęcia, nie zagaduje bo myśle logicznie, bo po co podbijać do panny której typem nie jestem? Lepiej niech ona do mnie podbije jeśli jestem jej typem i tyle, chyba widać że to jest bardziej efektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gość dziś Wlasne wybory Ja do Ciebie zagadalam a nawet wyjdę z inicjatywą zapłacę za Twoja kawę usmiech.gif Gość 27:34 Zgłoś Nareszcie mądra kobieta godna uwagi, gdzie i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonitwa za wiatrem
mam wieki respekt i szacunek do kobiet które biorą inicjatywe w własne ręce, bierne księżniczki nie są dla mnie atrakcyjne, chyba jestem jakiś dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasne wybory Twoja logika wie że jesteś lub nie jesteś w jej typie? Interesujące. Chciałabym mieć Twoja logike, usladlabym uprzedzajac upadek :-) Gość 17:34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie to zastanawia od dawna.Wydaje mi sie że w naszym społeczeństwie utarło się,że to mężczyźni mają większe prawo do zapraszania kobiet niż na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Sygnały i zainteresowanie muszą być po obu stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×