Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszajcie nas bo czekamy

Dlaczego WY kobiety nie zapraszacie NAS facetów na randki??

Polecane posty

Gość gość
To jest topik starych sfrustrowanych kawalerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie feminizm to; Facet musiałby zarobić na siebie i na żonę, bo kiedyś kobiety nie pracowały Jakby się mu urodziła córka, to musialaby być na jego utrzymaniu, dopóki by nie wyszła za mąż, a do tego potrzebny by był posag, który musialby dać ojciec Po rozwodzie dom, czy mieszkanie całe by się należało żonie i dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasne wybory Może to nieskromnnie zabrzmi moja intelektualnosc w pełni mnie satysfakcjonuje. Utrzymuje się z logiki i jednoczesnie lubię i korzystam z dóbr literatury czy filozofii. Nie zamierzam narażać Ciebie na koszt przebycia 7 tys km po to by imponowac Tobie moim intelektem. Wczoraj Gość 17:34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo równouprawnienie nie oznacza tego że kobieta ma być facetem w spódnicy a facet jakąś zniewieściałą ciotą, chyba ktoś myli pojęcia. Pierwotny instynkt samca to zdobyć samice, wygrać z rywalami i pokazać że jest najlepszy , bo to świadczy o męskości. Nie wyobrażam sobie żebym to ja zdobywała faceta, facet który nie potrafi zdobyc kobiety to c**a. I nie ma to nic wspólnego z równouprawnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne wybory
gość 2018.05.06 Widać od razu że nie ma w tobie beztroskiego ducha przygodniczki, a szkoda, bo życie szybko ucieka a ponoć tylko "raz" się żyje. Trzeba troche pożyć nim się umrze, tak mawia dobre stare przysłowie. Intelekt to też nie wszystko, jak dobrze wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura wie najlepiej
gość wczoraj Niestety to WY kobiety zniszczyłyście naturalny porządek, a teraz będziecie zbierać tego stworzonego chaosu konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to same księżniczki naokoło a na portalach randkowych to w dodatku zakochane w sobie psychiczne singielki które mają profile od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i moze jeszcze rachunek ma zlapcic??? zostaniesz do konca zycia sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w drzwiach przepuścić męską conchitę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już odpowiadam: Ja ' równa' nie chcę być dlatego faceta nigdzie zapraszać nie będę i inicjatywy przejmować też nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko c***y moga takie pytanie zadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C**y to sa te ktore nie zapraszaja facetow na randke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze po Ciebie przyjechać, dać kwiaty i w drzwiach przepuścić, i za kolację zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w doope wyroochac? no nadstaw sie :-) frajerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice nie kłamią
gość wczoraj Już odpowiadam: Ja ' równa' nie chcę być dlatego faceta nigdzie zapraszać nie będę i inicjatywy przejmować też nie zamierzam. Zgłoś W takim razie w obecnych realiach zginiesz jak dinozaury bo nawet kg tapety nie pomoże w twoim wieku, potrzeba coś innego niż tylko łapać jakiegoś debila na wygląd machając du'pą i pokazywać troche za dużo ciała. Co innego masz w programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy kobiecy mężczyzna
gość wczoraj Może jeszcze po Ciebie przyjechać, dać kwiaty i w drzwiach przepuścić, i za kolację zapłacić? Zgłoś czemu nie? przecież jest równouprawnienie które same WY kobiety chciałyście. Więc co jest, jeszcze źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mysla jak nazisci czy zydzi. Uwazaja sie za plec "wybrana" wyzsza. Teraz brutalnie sa z tego bledu wyprowadzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaprosze a i owszem a ty facet chyba za kawe i ciastko wylozysz innym razem zaprosze cie do domu i postawie na stole moze tez ciastko moze zapiekanke a jak mnie ty zaprosisz to zrobie ci obiadek_ czy pasuje?aha musisz zaopatrzyc lodowke na obiadek, moze dokupie wino lub piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, całkowicie mi nie pasuje. Ja będę Cię zapraszał i płacił. Będę zaopatrywal naszą lodówkę i co tam sobie jeszcze wymyślisz. Ty masz urodzić mi dziecko, być miła, uśmiechnięta i posłuszna. A jak nie......to umawiaj się z takimi jak Ci powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.00 Ja rowna nie chce byc.... Chcesz byc lepsza i uwazasz ze wszystko ci sie nalezy tylko dlatego ze jestes kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 Jaki przyjemniaczek, gdzies ty sie uchowal ?podobasz mi sie- ale szybki jestes juz razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kobietka uwazam ze warto przejac inicjatywe jak w zyciu tak i w seksie tylko trzeba z wyczuciem do tego podejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaka za obiad
gość dziś chcesz mnie upić i wykorzystać???? oj to to zdecydowanie NIE, nie jestem męską szmatą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.06 Gdyby nie feminizm to; x To nie przez feminizm tylko przez to, ze facetom sie we lbach poprzewracalo i zyja tylko po to by sie ustawic. Teraz faceci nie sa mezczyznami tylko cio/tami, szukaja kobiet ktore wszystko za nich zrobia i daj Boze nie beda chcialy ani grosza na zycie. Faceci sa skapi, pazerni i mysla tylko o sobie, a zwiazek traktuja jak interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybryki natury
gość dziś ale one teraz tego nie chcą, chcą robić kariery, rządzić w domu a dziećmi ma zająć się niańka a w domu gosposia gotować, sprzątać, prać, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypompowuje szambo
gość dziś Ja kobietka uwazam ze warto przejac inicjatywe jak w zyciu tak i w seksie tylko trzeba z wyczuciem do tego podejsc Zgłoś mądre słowa mądrej kobiety, całuje rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I udaje się to może 1%, najczęściej pozostaje frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regułą to nie jest
gość dziś jakiś mały % facetów (1%?) wycwaniło się jak 95% kobiet, co w tym złego? zwykle to baby lecą na gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17: /oj joj jaka meska szmata ?ale sie nazwales to trzecie spotkanie dobry obiad i co potem co proponujesz moze byc bez wina zostanie w wiecej w kieszeni-ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo do 17:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×