Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszajcie nas bo czekamy

Dlaczego WY kobiety nie zapraszacie NAS facetów na randki??

Polecane posty

Gość gość
A może odwrócę pytanie: czy jest tu jakiś facet, który zaprosi na randkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytajcie już tyle romansów bo wam we łbach mieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska reksia
gość dziś Ja chętnie zaproszę na randkę, jest jakiś chętny?usmiech.gif Zgłoś jaja sobie tylko robisz, naprawde byś faceta na randke nie zaprosiła, przestań się wydurniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko facecik
gdzie ci mężczyźni dziś Prawdziwi tacy?? Dlaczego mężczyźni są tacy zniewieściali i leniwi? Zgłoś to wasza babska wina, teraz macie to z czym faceci latami musieli się zmagać z wami babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej wam źle
gość dziś Tak. Potwierdzam, faceci są leniwi i sami nie wiedzą czego chcą. Zgłoś no prosze czyli DOKŁADNIE tacy jak kobiety, chciałyście równość, walczyłyście o nią, WIEC JĄ MACIE, ale oczywiście dalej wam źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie kobiety są "wyzwolone" drodzy Panowie, nie wszystkie... No jest jakiś chętny na randkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie? same "wyzwolone" chcące brać role facetów, faceci są be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudem nie jestem
gość dziś gdzie na tą randke i z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś cudem? A kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudem nie jestem
gość dziś Nie jesteś cudem? A kim jesteś? Zgłoś zapraszasz na randke to się przedstaw jak należy i podaj jakiś punkt na mapie, bo tu są ( przypuszczam ) ludzie z różnych okolic kraju a nawet z różnych zakątków świata, a najlepiej z kimś w pobliżu chyba robić spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudem nie jestem
gość dziś Nie jesteś cudem? A kim jesteś? Zgłoś ja jestem kowalski, kłaniam się, a raczej podaje ręke jak równemu sobie chłopu, bo jest ponoć równouprawnienie i nie chce być k seksizm posądzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randki z sknerami
większość kobiet to sknery i pazerne na kase, dlatego na randkach nie chcą płacić za siebie tylko sępią, a co dopiero za faceta jeszcze zapłacić, bo im korona z głowy spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jeśli już księżniczka da sie zaprosić na randke to powinien być to spacer po mieście lub do parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste bo nam mniej zalezy. To mezczyzni sie oswiadczaja mimo, ze gorzej na tym wychodzicie. Mezczyzni webwszystkim sa bardziej aktywni i bardziej im zalezy. Nawet na naszym dobru bardziej niz nam samym. Mezczyzna predzej powie brzydkiej kobiecie cosilego niz inna kobieta (wiem po sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz narzekacie na zniewiescialosc mezczyzn a do niedawna zachwycalyscie sie i czesto nadal zachwycacie zniewiescialymi mezczyznami z zachodu europy np. z wloch, niemiec czy francji. Polakow nazywalyscie zaniedbanymi bo nie byli zniewiesciali. O co wam w koncu chodzi. Teraz Polacy staja sie tacy jakich chcialyscie - zniewiesciali czyli zadbani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda absolutna
największy wróg baby to INNA baba, tak było, jest i będzie, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×